Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08GKS Dąb Gaszowice0:2
(0:1)
LKS Czaniec17:00
11.08GKS Radziechowy-Wieprz2:3
(0:1)
KS Decor Bełk17:00
11.08KS Polonia Łaziska Górne0:1
(0:1)
GKS Tychy II17:00
11.08LKS Drzewiarz Jasienica3:2
(2:1)
LKS Wilki Wilcza17:00
11.08KS Płomień Połomia1:1
(0:1)
KP Unia Racibórz17:00
11.08KS Kuźnia Ustroń1:0
(1:0)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
12.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1
(0:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
W Dankowicach
12.08KS Spójnia Landek1:1
(1:1)
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
2 kolejka
15.08KP Unia Racibórz2:0
(0:0)
KS Spójnia Landek17:00
15.08MRKS Czechowice-Dziedzice5:0
(1:0)
KS Płomień Połomia17:00
15.08LKS Wilki Wilcza2:3
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
15.08LKS Drzewiarz Jasienica3:0
(1:0)
GKS Tychy II17:00
15.08LKS Czaniec1:0
(1:0)
KS Polonia Łaziska Górne17:00
15.08GKS Radziechowy-Wieprz0:1
(0:1)
GKS Dąb Gaszowice17:00
15.08KS Decor Bełk3:2
(2:1)
LKS Goczałkowice Zdrój17:00
15.08MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski1:2
(1:1)
KS Kuźnia Ustroń17:00
3 kolejka
18.08KS Polonia Łaziska Górne-GKS Radziechowy-Wieprz17:00
18.08LKS Drzewiarz Jasienica-LKS Czaniec17:00
18.08KS Płomień Połomia-LKS Wilki Wilcza17:00
18.08KS Spójnia Landek-MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
18.08LKS Goczałkowice Zdrój-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
18.08KS Kuźnia Ustroń-KP Unia Racibórz17:00
19.08TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -GKS Tychy II16:00
19.08GKS Dąb Gaszowice-KS Decor Bełk17:00
4 kolejka
25.08GKS Tychy II-KS Płomień Połomia11:00
25.08KS Decor Bełk-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski17:00
25.08KP Unia Racibórz-LKS Goczałkowice Zdrój17:00
25.08LKS Wilki Wilcza-KS Spójnia Landek17:00
25.08LKS Czaniec-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
25.08GKS Dąb Gaszowice-KS Polonia Łaziska Górne17:00
25.08MRKS Czechowice-Dziedzice-KS Kuźnia Ustroń17:00
26.08GKS Radziechowy-Wieprz-LKS Drzewiarz Jasienica17:00
5 kolejka
01.09KS Polonia Łaziska Górne-KS Decor Bełk16:00
01.09LKS Drzewiarz Jasienica-GKS Dąb Gaszowice16:00
01.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -GKS Radziechowy-Wieprz16:00
01.09KS Płomień Połomia-LKS Czaniec16:00
01.09KS Spójnia Landek-GKS Tychy II16:00
01.09LKS Goczałkowice Zdrój-MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
01.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KP Unia Racibórz16:00
01.09KS Kuźnia Ustroń-LKS Wilki Wilcza16:00
6 kolejka
08.09KS Decor Bełk-KP Unia Racibórz16:00
08.09MRKS Czechowice-Dziedzice-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
08.09LKS Wilki Wilcza-LKS Goczałkowice Zdrój16:00
08.09LKS Czaniec-KS Spójnia Landek16:00
08.09GKS Radziechowy-Wieprz-KS Płomień Połomia16:00
08.09GKS Dąb Gaszowice-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
08.09KS Polonia Łaziska Górne-LKS Drzewiarz Jasienica16:00
08.09GKS Tychy II-KS Kuźnia Ustroń16:00
7 kolejka
15.09LKS Drzewiarz Jasienica-KS Decor Bełk16:00
15.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Polonia Łaziska Górne16:00
15.09KS Płomień Połomia-GKS Dąb Gaszowice16:00
15.09KS Spójnia Landek-GKS Radziechowy-Wieprz16:00
15.09LKS Goczałkowice Zdrój-GKS Tychy II16:00
15.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Wilki Wilcza16:00
15.09KP Unia Racibórz-MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
15.09KS Kuźnia Ustroń-LKS Czaniec16:00
8 kolejka
22.09KS Decor Bełk-MRKS Czechowice-Dziedzice16:00
22.09LKS Wilki Wilcza-KP Unia Racibórz16:00
22.09GKS Tychy II-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski16:00
22.09LKS Czaniec-LKS Goczałkowice Zdrój16:00
22.09GKS Dąb Gaszowice-KS Spójnia Landek16:00
22.09KS Polonia Łaziska Górne-KS Płomień Połomia16:00
22.09LKS Drzewiarz Jasienica-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 16:00
22.09GKS Radziechowy-Wieprz-KS Kuźnia Ustroń16:00
9 kolejka
29.09TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Decor Bełk16:00
29.09KS Płomień Połomia-LKS Drzewiarz Jasienica16:00
29.09KS Spójnia Landek-KS Polonia Łaziska Górne16:00
29.09LKS Goczałkowice Zdrój-GKS Radziechowy-Wieprz16:00
29.09MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Czaniec16:00
29.09KP Unia Racibórz-GKS Tychy II16:00
29.09MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Wilki Wilcza16:00
29.09KS Kuźnia Ustroń-GKS Dąb Gaszowice16:00
10 kolejka
06.10GKS Tychy II-MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
06.10LKS Czaniec-KP Unia Racibórz15:00
06.10GKS Radziechowy-Wieprz-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15:00
06.10GKS Dąb Gaszowice-LKS Goczałkowice Zdrój15:00
06.10LKS Drzewiarz Jasienica-KS Spójnia Landek15:00
06.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Płomień Połomia15:00
06.10KS Decor Bełk-LKS Wilki Wilcza15:00
06.10KS Polonia Łaziska Górne-KS Kuźnia Ustroń15:00
11 kolejka
13.10KS Płomień Połomia-KS Decor Bełk15:00
13.10KS Spójnia Landek-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 15:00
13.10LKS Goczałkowice Zdrój-KS Polonia Łaziska Górne15:00
13.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-GKS Dąb Gaszowice15:00
13.10KP Unia Racibórz-GKS Radziechowy-Wieprz15:00
13.10MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Czaniec15:00
13.10LKS Wilki Wilcza-GKS Tychy II15:00
13.10KS Kuźnia Ustroń-LKS Drzewiarz Jasienica15:00
12 kolejka
20.10KS Decor Bełk-GKS Tychy II15:00
20.10LKS Czaniec-LKS Wilki Wilcza15:00
20.10GKS Radziechowy-Wieprz-MRKS Czechowice-Dziedzice15:00
20.10GKS Dąb Gaszowice-KP Unia Racibórz15:00
20.10KS Polonia Łaziska Górne-MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski15:00
20.10LKS Drzewiarz Jasienica-LKS Goczałkowice Zdrój15:00
20.10KS Płomień Połomia-KS Spójnia Landek15:00
20.10TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -KS Kuźnia Ustroń15:00
13 kolejka
27.10KS Spójnia Landek-KS Decor Bełk14:00
27.10LKS Goczałkowice Zdrój-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 14:00
27.10MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-LKS Drzewiarz Jasienica14:00
27.10KP Unia Racibórz-KS Polonia Łaziska Górne14:00
27.10MRKS Czechowice-Dziedzice-GKS Dąb Gaszowice14:00
27.10LKS Wilki Wilcza-GKS Radziechowy-Wieprz14:00
27.10GKS Tychy II-LKS Czaniec14:00
27.10KS Kuźnia Ustroń-KS Płomień Połomia14:00
14 kolejka
03.11KS Decor Bełk-LKS Czaniec13:00
03.11GKS Radziechowy-Wieprz-GKS Tychy II13:00
03.11GKS Dąb Gaszowice-LKS Wilki Wilcza13:00
03.11KS Polonia Łaziska Górne-MRKS Czechowice-Dziedzice13:00
03.11LKS Drzewiarz Jasienica-KP Unia Racibórz13:00
03.11TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II -MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski13:00
03.11KS Płomień Połomia-LKS Goczałkowice Zdrój13:00
03.11KS Spójnia Landek-KS Kuźnia Ustroń13:00
15 kolejka
10.11LKS Goczałkowice Zdrój-KS Spójnia Landek13:00
10.11MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski-KS Płomień Połomia13:00
10.11KP Unia Racibórz-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 13:00
10.11MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Drzewiarz Jasienica13:00
10.11LKS Wilki Wilcza-KS Polonia Łaziska Górne13:00
10.11GKS Tychy II-GKS Dąb Gaszowice13:00
10.11LKS Czaniec-GKS Radziechowy-Wieprz13:00
10.11KS Kuźnia Ustroń-KS Decor Bełk13:00
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Kalna 00
2Rybarzowice00
3Bujaków00
4Ligota00
5Mazańcowice00
6Kozy00
7Łodygowice00
8Zabrzeg00
9Wilamowice00
10Grodziec00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kaczyce00
2Nierodzim00
3Pierściec00
4Wielkie II00
5Iskrzyczyn00
6Ochaby00
7Rudnik00
8Górki W.00
9Golasowice00