Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2018/2019

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1LKS Wisła Strumień266391:332033
2TS 1909 Piast Cieszyn266287:272024
3LKS Goleszów264684:561448
4LKS Pogórze264158:4413211
5UKS APN Góral Istebna264058:5612410
6LKS Olza Pogwizdów263840:349116
7LKS Beskid Brenna263851:4711510
8LKS Zryw Bąków263542:6010511
9KP Beskid Skoczów II263144:518711
10LKS Strażak Pielgrzymowice263049:668612
11LKS Błyskawica Kończyce Wielkie262943:497811
12LKS Orzeł Zabłocie262945:658513
13LKS Victoria Hażlach261634:664418
14LKS Strażak Dębowiec261324:963419

Rundy:

Połowy:

Sezony:

Terminarz spotkań:

1 kolejka
11.08LKS Goleszów3:0
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
11.08LKS Zryw Bąków2:3
(1:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
11.08LKS Strażak Dębowiec1:5
(1:0)
LKS Wisła Strumień17:00
12.08LKS Pogórze1:4
(1:2)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
12.08UKS APN Góral Istebna0:3
(0:3)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
12.08KP Beskid Skoczów II0:1
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
12.08LKS Beskid Brenna2:2
(2:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
2 kolejka
15.08TS 1909 Piast Cieszyn1:0
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
15.08LKS Victoria Hażlach2:3
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec17:00
15.08LKS Olza Pogwizdów2:1
(2:0)
LKS Beskid Brenna17:00
15.08LKS Orzeł Zabłocie2:1
(2:0)
KP Beskid Skoczów II17:00
15.08LKS Strażak Pielgrzymowice5:1
(1:1)
LKS Pogórze17:00
15.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:1
(1:0)
LKS Zryw Bąków17:00
15.08UKS APN Góral Istebna5:4
(1:2)
LKS Goleszów17:00
3 kolejka
18.08LKS Goleszów3:1
(1:1)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
18.08LKS Zryw Bąków2:1
(2:1)
UKS APN Góral Istebna17:00
18.08LKS Strażak Dębowiec0:7
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów17:00
18.08LKS Wisła Strumień1:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
19.08LKS Pogórze3:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
19.08LKS Beskid Brenna0:3
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie11:00
19.08KP Beskid Skoczów II1:1
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
4 kolejka
25.08LKS Orzeł Zabłocie3:2
(2:2)
LKS Strażak Dębowiec16:00
25.08LKS Goleszów2:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków16:00
25.08TS 1909 Piast Cieszyn2:1
(1:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
25.08LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:4
(1:2)
KP Beskid Skoczów II17:00
26.08LKS Olza Pogwizdów1:1
(1:0)
LKS Wisła Strumień17:00
26.08LKS Strażak Pielgrzymowice1:5
(1:2)
LKS Beskid Brenna17:00
26.08UKS APN Góral Istebna2:2
(1:0)
LKS Pogórze17:00
5 kolejka
01.09LKS Zryw Bąków1:2
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
01.09LKS Strażak Dębowiec2:4
(2:2)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
01.09LKS Wisła Strumień1:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
02.09LKS Pogórze3:2
(2:1)
LKS Goleszów11:00
02.09LKS Beskid Brenna3:0
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie11:00
02.09LKS Victoria Hażlach1:3
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów16:00
W 9 minucie spotkanie zostało przerwane na 25 minut z powodu przechodzącej burzy
05.09KP Beskid Skoczów II3:5
(1:2)
UKS APN Góral Istebna17:00
W pierwotnym terminie (02.09), spotkanie nie odbyło się ze względu na zły stan murawy.
6 kolejka
08.09LKS Goleszów1:3
(0:1)
KP Beskid Skoczów II14:00
08.09TS 1909 Piast Cieszyn0:1
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
08.09LKS Orzeł Zabłocie6:0
(1:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
08.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie5:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
09.09LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(2:1)
LKS Wisła Strumień16:00
09.09UKS APN Góral Istebna4:2
(2:1)
LKS Beskid Brenna16:00
09.09LKS Zryw Bąków2:0
(0:0)
LKS Pogórze16:00
7 kolejka
15.09LKS Strażak Dębowiec1:2
(1:1)
UKS APN Góral Istebna16:00
15.09LKS Wisła Strumień3:3
(1:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
15.09LKS Victoria Hażlach0:3
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
16.09LKS Pogórze1:2
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
16.09LKS Beskid Brenna4:2
(0:1)
LKS Goleszów11:00
16.09KP Beskid Skoczów II1:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków16:00
16.09LKS Olza Pogwizdów3:2
(2:1)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
8 kolejka
22.09TS 1909 Piast Cieszyn1:2
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
22.09LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:1
(2:0)
LKS Victoria Hażlach16:00
Na boisku 3:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 3:0. W drużynie gości wystąpili nieuprawnieni zawodnicy - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.). Mecz ponownie zweryfikowany i utrzymany wynik uzyskany na boisku
22.09LKS Goleszów5:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
22.09LKS Zryw Bąków4:1
(2:0)
LKS Beskid Brenna16:00
23.09LKS Pogórze2:0
(0:0)
KP Beskid Skoczów II11:00
23.09LKS Strażak Pielgrzymowice0:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
23.09UKS APN Góral Istebna3:2
(2:0)
LKS Wisła Strumień16:00
9 kolejka
29.09LKS Strażak Dębowiec0:3
(0:2)
LKS Zryw Bąków15:00
29.09LKS Wisła Strumień8:1
(1:0)
LKS Goleszów15:00
30.09LKS Beskid Brenna1:2
(0:0)
LKS Pogórze11:00
30.09KP Beskid Skoczów II3:4
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
30.09LKS Victoria HażlachWOUKS APN Góral Istebna15:00
Na boisku 4:1, mecz zweryfikowany, jako walkower 3:0. W drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - przekroczony limit czasowy dla zawodnika biorącego udział w meczach dwóch innych drużyn swego klubu (do 48 godz.)
30.09LKS Olza Pogwizdów1:1
(1:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
30.09LKS Orzeł Zabłocie1:1
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
10 kolejka
06.10TS 1909 Piast Cieszyn2:0
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
06.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:1
(0:1)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
06.10LKS Goleszów3:2
(3:1)
LKS Victoria Hażlach15:00
06.10LKS Zryw Bąków0:3
(0:1)
LKS Wisła Strumień15:00
07.10UKS APN Góral Istebna0:2
(0:1)
LKS Olza Pogwizdów15:00
07.10LKS Pogórze9:1
(3:1)
LKS Strażak Dębowiec15:00
07.10KP Beskid Skoczów II1:1
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
11 kolejka
13.10LKS Strażak Dębowiec2:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów II15:00
13.10LKS Wisła Strumień3:1
(1:0)
LKS Pogórze15:00
13.10LKS Victoria Hażlach2:2
(2:1)
LKS Zryw Bąków15:00
13.10LKS Orzeł Zabłocie3:2
(2:1)
UKS APN Góral Istebna15:00
13.10LKS Strażak Pielgrzymowice2:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
14.10LKS Beskid Brenna1:4
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn11:00
14.10LKS Olza Pogwizdów0:1
(0:0)
LKS Goleszów14:00
12 kolejka
20.10LKS Goleszów13:1
(5:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
20.10LKS Zryw Bąków1:0
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
20.10LKS Pogórze1:2
(1:0)
LKS Victoria Hażlach15:00
20.10LKS Wisła StrumieńWOKP Beskid Skoczów II15:00
Na boisku 3:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower 3:0 na korzyść gospodarzy - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik, Wojciech Czaja.
21.10LKS Beskid Brenna2:2
(1:2)
LKS Strażak Dębowiec11:00
21.10TS 1909 Piast Cieszyn1:1
(0:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
21.10UKS APN Góral Istebna2:1
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice15:00
13 kolejka
27.10LKS Strażak Dębowiec2:5
(0:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
27.10LKS Wisła Strumień4:1
(1:1)
LKS Beskid Brenna15:00
27.10LKS Victoria HażlachWOKP Beskid Skoczów II15:00
Na boisku 1:0, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości - w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Łukasz Kaleta (nieuregulowana kara za 3 żółtą kartkę).
27.10LKS Orzeł Zabłocie1:2
(1:2)
LKS Zryw Bąków15:00
27.10LKS Strażak Pielgrzymowice0:2
(0:0)
LKS Goleszów15:00
27.10LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:2
(0:1)
UKS APN Góral Istebna15:00
28.10LKS Olza Pogwizdów0:0
(0:0)
LKS Pogórze14:00
14 kolejka
30.03LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:1
(0:1)
LKS Goleszów14:00
30.03LKS Wisła Strumień8:3
(3:2)
LKS Strażak Dębowiec14:00
30.03TS 1909 Piast Cieszyn2:0
(0:0)
UKS APN Góral Istebna14:00
30.03LKS Victoria Hażlach0:1
(0:0)
LKS Beskid Brenna14:00
31.03LKS Strażak Pielgrzymowice2:2
(2:0)
LKS Zryw Bąków15:00
31.03LKS Orzeł Zabłocie0:1
(0:1)
LKS Pogórze15:00
31.03LKS Olza Pogwizdów2:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów II15:00
15 kolejka
06.04LKS Wisła Strumień3:2
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
06.04LKS Strażak Dębowiec1:6
(1:3)
LKS Victoria Hażlach15:00
06.04LKS Zryw Bąków2:2
(2:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
06.04LKS Goleszów4:3
(2:2)
UKS APN Góral Istebna15:00
07.04LKS Beskid Brenna1:1
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów11:00
07.04LKS Pogórze4:2
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
07.04KP Beskid Skoczów II5:0
(3:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
16 kolejka
13.04TS 1909 Piast Cieszyn3:0
(2:0)
LKS Goleszów15:00
13.04LKS Victoria Hażlach1:5
(0:4)
LKS Wisła Strumień15:00
13.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie0:2
(0:1)
LKS Pogórze15:00
14.04UKS APN Góral Istebna2:1
(0:0)
LKS Zryw Bąków15:00
14.04LKS Olza Pogwizdów0:0
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec15:00
14.04LKS Orzeł Zabłocie0:4
(0:1)
LKS Beskid Brenna15:00
14.04LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów II15:00
17 kolejka
20.04LKS Pogórze2:1
(1:0)
UKS APN Góral Istebna13:00
20.04LKS Beskid Brenna2:3
(1:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice14:00
20.04LKS Strażak Dębowiec0:0
(0:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
Spotkanie przerwane w 8 minucie z powodu odniesionej przez zawodnika gospodarzy kontuzji, wznowione po 60 minutach.
20.04LKS Zryw Bąków1:6
(0:2)
LKS Goleszów15:00
20.04LKS Victoria Hażlach0:4
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
20.04LKS Wisła Strumień3:1
(1:0)
LKS Olza Pogwizdów15:00
22.04KP Beskid Skoczów II1:1
(0:0)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
18 kolejka
27.04LKS Goleszów3:2
(1:1)
LKS Pogórze16:00
27.04LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:0
(0:0)
LKS Beskid Brenna16:00
28.04TS 1909 Piast Cieszyn9:0
(6:0)
LKS Zryw Bąków15:00
boisko pod Wałką
28.04LKS Strażak Pielgrzymowice1:2
(0:1)
LKS Strażak Dębowiec16:00
28.04LKS Orzeł Zabłocie1:2
(0:2)
LKS Wisła Strumień16:00
28.04LKS Olza Pogwizdów2:1
(2:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
28.04UKS APN Góral Istebna2:2
(0:1)
KP Beskid Skoczów II16:00
19 kolejka
01.05LKS Pogórze7:3
(3:0)
LKS Zryw Bąków10:00
01.05KP Beskid Skoczów II4:2
(2:1)
LKS Goleszów12:00
01.05LKS Olza Pogwizdów0:2
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn14:00
01.05LKS Victoria Hażlach3:3
(3:0)
LKS Orzeł Zabłocie14:00
01.05LKS Wisła Strumień3:0
(0:0)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
01.05LKS Beskid Brenna4:2
(3:0)
UKS APN Góral Istebna16:00
01.05LKS Strażak Dębowiec0:5
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:30
20 kolejka
04.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:5
(0:3)
LKS Wisła Strumień16:00
04.05TS 1909 Piast Cieszyn2:1
(2:1)
LKS Pogórze16:00
04.05LKS Goleszów2:3
(2:1)
LKS Beskid Brenna16:00
04.05LKS Zryw Bąków0:1
(0:0)
KP Beskid Skoczów II16:00
05.05UKS APN Góral Istebna4:0
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
05.05LKS Strażak Pielgrzymowice2:3
(2:1)
LKS Victoria Hażlach16:00
05.05LKS Orzeł Zabłocie2:2
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów16:00
21 kolejka
11.05LKS Strażak Dębowiec0:5
(0:1)
LKS Goleszów16:00
11.05KP Beskid Skoczów II2:1
(1:1)
LKS Pogórze16:00
11.05LKS Wisła Strumień4:1
(2:1)
UKS APN Góral Istebna16:00
12.05LKS Beskid Brenna4:0
(2:0)
LKS Zryw Bąków11:00
12.05LKS Orzeł Zabłocie2:6
(1:2)
TS 1909 Piast Cieszyn16:00
12.05LKS Victoria Hażlach0:2
(0:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie16:00
12.05LKS Olza Pogwizdów4:2
(1:1)
LKS Strażak Pielgrzymowice16:00
22 kolejka
18.05TS 1909 Piast Cieszyn8:1
(1:0)
KP Beskid Skoczów II11:00
18.05LKS Błyskawica Kończyce Wielkie2:2
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów14:00
18.05LKS Zryw Bąków1:0
(1:0)
LKS Strażak Dębowiec16:00
18.05LKS Goleszów4:4
(0:2)
LKS Wisła Strumień16:00
19.05LKS Pogórze1:2
(0:0)
LKS Beskid Brenna16:00
19.05LKS Strażak Pielgrzymowice3:2
(1:2)
LKS Orzeł Zabłocie16:00
19.05UKS APN Góral IstebnaWOLKS Victoria Hażlach18:00
23 kolejka
25.05LKS Wisła Strumień6:0
(3:0)
LKS Zryw Bąków15:00
26.05LKS Beskid Brenna2:0
(1:0)
KP Beskid Skoczów II11:00
26.05LKS Strażak Pielgrzymowice1:9
(0:5)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
26.05LKS Orzeł Zabłocie2:4
(1:2)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
26.05LKS Victoria Hażlach1:3
(0:2)
LKS Goleszów17:00
26.05LKS Olza Pogwizdów2:2
(0:1)
UKS APN Góral Istebna17:00
04.06LKS Strażak Dębowiec1:5
(1:2)
LKS Pogórze18:00
W pierwotnym terminie (25.05) spotkanie nie odbyło się ze względu na stan boiska.
24 kolejka
01.06LKS Goleszów5:0
(2:0)
LKS Olza Pogwizdów12:00
01.06LKS Zryw Bąków3:0
(0:0)
LKS Victoria Hażlach17:00
01.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie3:3
(3:3)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
01.06TS 1909 Piast Cieszyn2:2
(2:1)
LKS Beskid Brenna17:00
02.06LKS Pogórze1:3
(0:0)
LKS Wisła Strumień11:00
02.06KP Beskid Skoczów II1:1
(0:0)
LKS Strażak Dębowiec17:00
02.06UKS APN Góral Istebna3:3
(2:1)
LKS Orzeł Zabłocie18:00
25 kolejka
08.06LKS Strażak Dębowiec0:1
(0:0)
LKS Beskid Brenna13:00
09.06LKS Orzeł Zabłocie1:3
(0:1)
LKS Goleszów17:00
09.06LKS Olza Pogwizdów3:3
(2:0)
LKS Zryw Bąków17:00
09.06LKS Victoria Hażlach0:4
(0:3)
LKS Pogórze17:00
09.06KP Beskid Skoczów II1:5
(1:3)
LKS Wisła Strumień17:00
09.06LKS Błyskawica Kończyce Wielkie1:4
(0:3)
TS 1909 Piast Cieszyn17:00
09.06LKS Strażak Pielgrzymowice1:5
(1:2)
UKS APN Góral Istebna17:00
26 kolejka
15.06LKS Zryw Bąków2:0
(1:0)
LKS Orzeł Zabłocie15:00
15.06LKS Beskid Brenna1:4
(0:2)
LKS Wisła Strumień16:30
15.06TS 1909 Piast Cieszyn6:0
(2:0)
LKS Strażak Dębowiec17:00
15.06LKS Goleszów4:4
(1:3)
LKS Strażak Pielgrzymowice17:00
16.06LKS Pogórze1:0
(0:0)
LKS Olza Pogwizdów11:00
16.06KP Beskid Skoczów II1:1
(0:1)
LKS Victoria Hażlach17:00
16.06UKS APN Góral Istebna2:1
(2:1)
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie17:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220