PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Terminarz spotkań:

1 kolejka
17.07LKS Magórka Czernichów-TresnaWOGKS Radziechowy-Wieprz10:00
Drużyna gości wycofała się z rozgrywek
17.07LKS Sokół Słotwina2:0
(1:0)
LKS Bory Pietrzykowice18:00
18.07LKS Muńcuł Ujsoły1:8
(1:3)
LKS Soła Rajcza16:00
18.07LKS Świt Cięcina0:2
(0:1)
GKS Radziechowy-Wieprz II16:00
18.07LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze1:2
(1:2)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
Łodygowice
18.07TS Metal Węgierska Górka0:7
(0:3)
LKS Orzeł Łękawica17:00
18.07UKS Maksymilian Cisiec2:2
(1:0)
k. 4:3
LKS Leśna18:00
19.07LKS Beskid Kocierz2:12
(1:2)
TS Soła Żywiec11:00
Na obiekcie Orła Łękawica
19.07LKS Smrek Ślemień1:6
(0:3)
LKS Podhalanka Milówka14:45
19.07LKS Pewel Ślemieńska4:2
(1:0)
LKS Grapa Trzebinia15:00
19.07LKS Koszarawa Babia Góra2:5
(0:1)
TS Koszarawa Żywiec16:00
19.07LKS Beskid Gilowice2:2
(1:2)
k. 5:4
LKS Sopotnia17:00
21.07LKS Magura Bystra0:6
(0:3)
KS Góral Żywiec18:00
w Żywcu4
2 kolejka
25.07UKS Maksymilian Cisiec8:2
(3:1)
TS Soła Żywiec16:00
26.07LKS Pewel Ślemieńska7:7
(3:5)
k. 5:4
LKS Sokół Słotwina17:00
02.08GKS Radziechowy-Wieprz IIWOLKS Magórka Czernichów-Tresna16:00
Na boisku 3:1, spotkanie zweryfikowane jako walkower 0:3 na korzyść gości, zawodnik gospodarzy przekroczył limit czasu gry w jednym terminie.
05.08LKS Podhalanka Milówka0:3
(0:0)
LKS Orzeł Łękawica18:00
02.09KS Góral Żywiec2:2
(1:1)
k. 5:6
LKS Soła Rajcza18:00
05.08 - 18:00
Koszarawa Żywiec, Skałka Żabnica, Beskid Gilowice - wolny los
3 kolejka
12.09LKS Beskid Gilowice0:5
(0:2)
LKS Soła Rajcza16:00
16.09LKS Pewel Ślemieńska2:2
(1:2)
k. 3:5
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
22.09UKS Maksymilian Cisiec1:8
(1:3)
LKS Orzeł Łękawica17:00
23.09LKS Magórka Czernichów-TresnaWOTS Koszarawa Żywiec16:30
Drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski
4 kolejka
07.10LKS Metal WG - Skałka ŻabnicaWOTS Koszarawa Żywiec16:00
Drużyna gospodarzy wycofała się z rozgrywek Pucharu Polski.
07.10LKS Soła Rajcza0:0
(0:0)
k. 3:4
LKS Orzeł Łękawica16:00
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83