Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.08LKS Groń Bujaków1:2
(1:1)
LKS Zamek Grodziec16:00
03.08LKS Pasjonat Dankowice1:2
(1:0)
LKS Drzewiarz Jasienica16:00
03.08LKS Sokół Hecznarowice0:3
(0:0)
LKS Pionier Pisarzowice16:00
03.08LKS Orzeł Kozy2:4
(2:1)
KS Bestwinka16:00
03.08LKS Słowian ŁodygowiceWOBKS Stal Bielsko-Biała17:00
Drużyna gospodarzy oddała spotkanie walkowerem, ze względu na remont własnego boisko i niemożność znalezienia boiska zastępczego.
03.08LKS Ligota0:4
(0:2)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:00
03.08GLKS Wilkowice3:1
(3:1)
MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
04.08BTS Rekord Bielsko-Biała II1:4
(1:2)
KS Spójnia Landek17:00
04.08UKS Rotuz Bronów0:6
(0:3)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:00
04.08KS Międzyrzecze1:3
(0:2)
GKS Czarni Jaworze17:00
06.08KS Soła Kobiernice0:6
(0:3)
LKS Czaniec18:00
14.08LKS Bestwina1:3
(0:2)
BTS Rekord Bielsko-Biała18:00
2 kolejka
20.08LKS Pionier Pisarzowice0:4
(0:0)
LKS Czaniec17:30
20.08KS Spójnia Landek3:1
(1:1)
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:30
20.08GKS Czarni Jaworze0:7
(0:4)
BTS Rekord Bielsko-Biała18:00
21.08BKS Stal Bielsko-Biała1:8
(1:4)
MRKS Czechowice-Dziedzice17:30
na obiekcie Sokoła Zabrzeg
21.08LKS Zamek Grodziec0:1
(0:0)
GLKS Wilkowice18:00
28.08KS Bestwinka1:3
(1:1)
LKS Drzewiarz Jasienica17:30
3 kolejka
11.09MRKS Czechowice-Dziedzice0:3
(0:1)
BTS Rekord Bielsko-Biała16:30
w Zabrzegu
18.09KS Spójnia Landek1:1
(1:1)
k. 4:3
LKS Drzewiarz Jasienica16:30
4 kolejka
01.10KS Spójnia Landek1:0
(0:0)
BTS Rekord Bielsko-Biała16:00
02.10GLKS Wilkowice0:4
(0:1)
LKS Czaniec16:30
5 kolejka
23.11KS Spójnia Landek-LKS Czaniec12:00
w Jaworzu
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63