Terminarz spotkań:

1 kolejka
03.08LKS Podhalanka Milówka0:0
(0:0)
LKS Tempo Puńców16:00
03.08LKS Goleszów0:0
(0:0)
TS Koszarawa Żywiec16:00
03.08TS 1909 Piast Cieszyn3:0
(1:0)
KS Góral Żywiec17:00
03.08LKS Wisła Strumień1:7
(1:4)
LKS Orzeł Łękawica17:00
03.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica3:3
(1:2)
KKS Spójnia Zebrzydowice17:00
Spotkanie przerwane w 6 minucie ze względu na przechodzącą burzę, wznowione po 10 minutach.
04.08LKS Bory Pietrzykowice2:6
(0:1)
RKS Cukrownik Chybie14:00
04.08LKS Soła Rajcza4:2
(1:0)
LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
04.08LKS 99 Pruchna1:5
(1:2)
WSS Wisła17:00
2 kolejka
10.08TS Koszarawa Żywiec0:1
(0:1)
LKS Bory Pietrzykowice15:00
10.08LKS Błyskawica Drogomyśl2:0
(0:0)
LKS 99 Pruchna17:00
10.08KKS Spójnia Zebrzydowice2:1
(1:0)
WSS Wisła17:00
10.08LKS Orzeł Łękawica3:1
(2:0)
LKS Metal WG - Skałka Żabnica17:00
10.08RKS Cukrownik Chybie0:2
(0:0)
LKS Wisła Strumień17:00
10.08LKS Tempo PuńcówWOLKS Goleszów17:00
Na boisku 2:1, spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower na korzyść gospodarzy - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik.
10.08KS Góral Żywiec1:0
(1:0)
LKS Podhalanka Milówka17:00
11.08LKS Soła Rajcza0:1
(0:1)
TS 1909 Piast Cieszyn15:00
3 kolejka
17.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica0:0
(0:0)
RKS Cukrownik Chybie13:00
17.08LKS Podhalanka Milówka-LKS Soła Rajcza16:00
17.08LKS Goleszów-KS Góral Żywiec16:00
17.08TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
17.08LKS Wisła Strumień-TS Koszarawa Żywiec17:00
17.08WSS Wisła-LKS Orzeł Łękawica18:00
na boisku OPP Start
18.08LKS Bory Pietrzykowice-LKS Tempo Puńców14:00
18.08LKS 99 Pruchna-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
4 kolejka
24.08LKS Błyskawica Drogomyśl-KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
24.08TS Koszarawa Żywiec-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
24.08LKS Orzeł Łękawica-LKS 99 Pruchna17:00
24.08RKS Cukrownik Chybie-WSS Wisła17:00
24.08KS Góral Żywiec-LKS Bory Pietrzykowice17:00
24.08TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Podhalanka Milówka17:00
25.08LKS Soła Rajcza-LKS Goleszów15:00
25.08LKS Tempo Puńców-LKS Wisła Strumień17:00
5 kolejka
31.08LKS Goleszów-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
31.08LKS Wisła Strumień-KS Góral Żywiec17:00
31.08LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Tempo Puńców17:00
31.08WSS Wisła-TS Koszarawa Żywiec17:00
31.08KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Orzeł Łękawica17:00
01.09LKS Bory Pietrzykowice-LKS Soła Rajcza14:00
01.09LKS Podhalanka Milówka-LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
01.09LKS 99 Pruchna-RKS Cukrownik Chybie16:00
6 kolejka
07.09TS Koszarawa Żywiec-LKS 99 Pruchna15:00
07.09LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Orzeł Łękawica16:00
07.09RKS Cukrownik Chybie-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
07.09LKS Tempo Puńców-WSS Wisła16:00
07.09KS Góral Żywiec-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
07.09TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Bory Pietrzykowice16:00
07.09LKS Podhalanka Milówka-LKS Goleszów16:00
08.09LKS Soła Rajcza-LKS Wisła Strumień15:00
7 kolejka
14.09LKS Goleszów-LKS Błyskawica Drogomyśl16:00
14.09LKS Wisła Strumień-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
14.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Soła Rajcza16:00
14.09WSS Wisła-KS Góral Żywiec16:00
14.09KKS Spójnia Zebrzydowice-TS Koszarawa Żywiec16:00
14.09LKS Orzeł Łękawica-RKS Cukrownik Chybie16:00
15.09LKS Bory Pietrzykowice-LKS Podhalanka Milówka14:00
15.09LKS 99 Pruchna-LKS Tempo Puńców16:00
8 kolejka
21.09TS Koszarawa Żywiec-LKS Orzeł Łękawica15:00
21.09LKS Błyskawica Drogomyśl-RKS Cukrownik Chybie16:00
21.09LKS Tempo Puńców-KKS Spójnia Zebrzydowice16:00
21.09KS Góral Żywiec-LKS 99 Pruchna16:00
21.09TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Metal WG - Skałka Żabnica16:00
21.09LKS Goleszów-LKS Bory Pietrzykowice16:00
22.09LKS Soła Rajcza-WSS Wisła15:00
22.09LKS Podhalanka Milówka-LKS Wisła Strumień16:00
9 kolejka
28.09LKS Wisła Strumień-LKS Goleszów16:00
28.09LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Podhalanka Milówka16:00
28.09WSS Wisła-TS 1909 Piast Cieszyn16:00
28.09KKS Spójnia Zebrzydowice-KS Góral Żywiec16:00
28.09LKS Orzeł Łękawica-LKS Tempo Puńców16:00
28.09RKS Cukrownik Chybie-TS Koszarawa Żywiec16:00
29.09LKS Bory Pietrzykowice-LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
29.09LKS 99 Pruchna-LKS Soła Rajcza16:00
10 kolejka
05.10LKS Błyskawica Drogomyśl-TS Koszarawa Żywiec15:00
05.10LKS Tempo Puńców-RKS Cukrownik Chybie15:00
05.10KS Góral Żywiec-LKS Orzeł Łękawica15:00
05.10TS 1909 Piast Cieszyn-LKS 99 Pruchna15:00
05.10LKS Goleszów-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
06.10LKS Bory Pietrzykowice-LKS Wisła Strumień14:00
06.10LKS Soła Rajcza-KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
06.10LKS Podhalanka Milówka-WSS Wisła15:00
11 kolejka
12.10LKS Wisła Strumień-LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
12.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Bory Pietrzykowice15:00
12.10WSS Wisła-LKS Goleszów15:00
12.10KKS Spójnia Zebrzydowice-TS 1909 Piast Cieszyn15:00
12.10LKS Orzeł Łękawica-LKS Soła Rajcza15:00
12.10RKS Cukrownik Chybie-KS Góral Żywiec15:00
12.10TS Koszarawa Żywiec-LKS Tempo Puńców15:00
13.10LKS 99 Pruchna-LKS Podhalanka Milówka15:00
12 kolejka
19.10LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Tempo Puńców15:00
19.10KS Góral Żywiec-TS Koszarawa Żywiec15:00
19.10TS 1909 Piast Cieszyn-LKS Orzeł Łękawica15:00
19.10LKS Goleszów-LKS 99 Pruchna15:00
19.10LKS Wisła Strumień-LKS Metal WG - Skałka Żabnica15:00
20.10LKS Bory Pietrzykowice-WSS Wisła14:00
20.10LKS Soła Rajcza-RKS Cukrownik Chybie15:00
20.10LKS Podhalanka Milówka-KKS Spójnia Zebrzydowice15:00
13 kolejka
26.10LKS Metal WG - Skałka Żabnica-LKS Błyskawica Drogomyśl15:00
26.10WSS Wisła-LKS Wisła Strumień15:00
26.10KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Goleszów15:00
26.10LKS Orzeł Łękawica-LKS Podhalanka Milówka15:00
26.10RKS Cukrownik Chybie-TS 1909 Piast Cieszyn15:00
26.10TS Koszarawa Żywiec-LKS Soła Rajcza15:00
26.10LKS Tempo Puńców-KS Góral Żywiec15:00
27.10LKS 99 Pruchna-LKS Bory Pietrzykowice14:00
14 kolejka
02.11LKS Błyskawica Drogomyśl-KS Góral Żywiec14:00
02.11TS 1909 Piast Cieszyn-TS Koszarawa Żywiec14:00
02.11LKS Podhalanka Milówka-RKS Cukrownik Chybie14:00
02.11LKS Goleszów-LKS Orzeł Łękawica14:00
02.11LKS Wisła Strumień-LKS 99 Pruchna14:00
02.11LKS Metal WG - Skałka Żabnica-WSS Wisła14:00
03.11LKS Soła Rajcza-LKS Tempo Puńców14:00
03.11LKS Bory Pietrzykowice-KKS Spójnia Zebrzydowice14:00
15 kolejka
09.11WSS Wisła-LKS Błyskawica Drogomyśl14:00
09.11KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Wisła Strumień14:00
09.11LKS Orzeł Łękawica-LKS Bory Pietrzykowice14:00
09.11RKS Cukrownik Chybie-LKS Goleszów14:00
09.11TS Koszarawa Żywiec-LKS Podhalanka Milówka14:00
09.11LKS Tempo Puńców-TS 1909 Piast Cieszyn14:00
09.11KS Góral Żywiec-LKS Soła Rajcza14:00
10.11LKS 99 Pruchna-LKS Metal WG - Skałka Żabnica14:00
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rybarzowice13
2Jaworze II00
3Czaniec II00
4Bujaków00
5Ligota00
6Mazańcowice00
7Kozy00
8Łodygowice00
9Zabrzeg00
10Grodziec00
11TSP III00
12Godziszka10
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast00
2Kaczyce00
3Wielkie II00
4Ochaby00
5Rudnik00
6Górki W.00
7Dębowiec00
8Golasowice00
9Piast II00