PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.B (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


19

Mateusz Śliwa - MKS Lędziny

15

Grzegorz Kostrzewa - MKS Lędziny

11

Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Mateusz Dudek - GTS Bojszowy

10

Paweł Olek - KS Bestwinka

9

Krystian Makowski - LKS Bestwina

8

Michał Strzeżoń - LKS Pionier Pisarzowice

7

Mateusz Wróbel - GTS Bojszowy
Piotr Olszowski - MKS Lędziny

6

Grzegorz Chrząścik - LKS Ogrodnik Cielmice
Patryk Gajewski - LKS Ogrodnik Cielmice
Tomasz Klimas - LKS Ogrodnik Cielmice

5

Grzegorz Migdał - GTS Bojszowy
Kamil Ingram - MKS Lędziny
Szymon Skęczek - LKS Bestwina

4

Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Pochopień - LKS Sokół Wola
Patryk Wentland - LKS Bestwina
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Wilczek - LKS Bestwina

3

Adam Tracz - KS Piast Bieruń Nowy
Jakub Gnojczewski - MKS Lędziny
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krystian Patroń - LKS Bestwina
Łukasz Kotyrba - GTS Bojszowy
Marek Kołodziejczyk - LKS Ogrodnik Cielmice
Mateusz Żytka - LKS Ogrodnik Cielmice
Michał Sewera - LKS Pasjonat Dankowice
Nikodem Honc - GTS Bojszowy
Pavlo Savelenko - GTS Bojszowy
Przemysław Mrowiec - KS Piast Bieruń Nowy
Sebastian Rzepa - MKS Lędziny
Szymon Tomala - KS Bestwinka
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

2

Bartłomiej Gołąb - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Stawicki - LKS Ogrodnik Cielmice
Daniel Gurbisz - LKS Ogrodnik Cielmice
Dawid Bojarski - LKS Ogrodnik Cielmice
Dawid Kaczmarczyk - LKS Sokół Wola
Jakub Ogiegło - LKS Pasjonat Dankowice
Kacper Grzywa - KS Piast Bieruń Nowy
Karol Nowrocki - MKS Lędziny
Łukasz Malicki - MKS Lędziny
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Lendzion - LKS Sokół Wola
Mateusz Mazur - LKS Pasjonat Dankowice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Paweł Natkaniec - GTS Bojszowy
Piotr Bula - GTS Bojszowy
Robert Jurecki - KS Piast Bieruń Nowy
Sebastian Bieńko - KS Bestwinka
Sławomir Magiera - KS Piast Bieruń Nowy
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice

1

Adam Natkaniec - GTS Bojszowy
Adrian Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Grzegorzek - KS Piast Bieruń Nowy
Bartłomiej Siwiński - KS Piast Bieruń Nowy
Bartłomiej Więckowski - LKS Sokół Wola
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Błażej Cięciel - LKS Pasjonat Dankowice
Damian Gacek - LKS Bestwina
Dariusz Dudka - GTS Bojszowy
Dariusz Zygma - MKS Lędziny
Filip Statkiewicz - MKS Lędziny
Grzegorz Kuźnik - LKS Sokół Wola
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Puda - LKS Pionier Pisarzowice
Jakub Faruga - LKS Sokół Wola
Jakub Jucha - LKS Sokół Wola
Kacper Czylok - LKS Pasjonat Dankowice
Karol Szojda - LKS Ogrodnik Cielmice
Krzysztof Józefus - MKS Lędziny
Kyrylo Kolmohortsev - GTS Bojszowy
Maciej Budkiewicz - LKS Pionier Pisarzowice
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Maciej Móll - LKS Bestwina
Marcin Preisner - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Koczy - LKS Ogrodnik Cielmice
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Wróbel - LKS Pasjonat Dankowice
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Mariusz Duś - LKS Bestwina
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Mateusz Stalmach - GTS Bojszowy
Michał Gacek - LKS Bestwina
Michał Pękala - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Wilczek -
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Wilczak - LKS Bestwina
Rafał Pawłowicz - LKS Ogrodnik Cielmice
Rafał Sieradzki - KS Piast Bieruń Nowy
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Sławomir Granek - LKS Ogrodnik Cielmice
Tobiasz Kubeczko - LKS Sokół Wola
Tomasz Śmieja - LKS Sokół Wola
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83