PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.5 gr.A (Podokręg Tychy) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


14


Adam Kozielski - BKS Stal Bielsko-Biała

12

Łukasz Dąbrowiecki - LKS Studzienice

11

Michał Pyrlik - LKS Łąka

8

Bartosz Kowalczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II

7

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Chrobaszczyk - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Marcin Janosz - LKS Studzienice

6

Jakub Pilch - GKS Czarni Jaworze
Kamil Kuśmierczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice

5

Jan Ciućka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Konrad Formas - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Ploch - LKS Wisła Wielka
Rafał Klaja - LKS Łąka
Rafał Ptak - OKS ZET Tychy

4

Damian Ścibor - GKS Czarni Jaworze
Damian Zdolski - GKS Czarni Jaworze
Franciszek Kumor - LKS Studzienice
Jakub Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Kamil Kamionka - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Pustelnik - OKS ZET Tychy
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Wojciech Janosz - LKS Studzienice

3

Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Damian Kraus - LKS Łąka
Daniel Iwanek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Jacek Kowalczyk - LKS Łąka
Jakub Maj - BKS Stal Bielsko-Biała
Janusz Cyran - GKS Czarni Jaworze
Kamil Sekuła - BKS Stal Bielsko-Biała
Marcin Paszek - LKS Łąka
Marcin Wróbel - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Słonina - OKS ZET Tychy
Piotr Fortuna - OKS ZET Tychy
Sebastian Wilk - LKS Wisła Wielka
Szymon Kościuch - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Wilk - LKS Łąka

2

Adam Ploch - LKS Wisła Wielka
Adrian Szwarc - BKS Stal Bielsko-Biała
Bartosz Guzdek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Jakub Krawczyk - GKS Czarni Jaworze
Jakub Kuliński - OKS ZET Tychy
Jakub Szlosek - BKS Stal Bielsko-Biała
Kacper Kasprzak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Hutyra - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Walecki - LKS Wisła Wielka
Łukasz Mąka - LKS Łąka
Mateusz Bernat - OKS ZET Tychy
Mateusz Gołek - LKS Wisła Wielka
Mateusz Żemła - LKS Studzienice
Michał Michalak - OKS ZET Tychy
Michał Żupa - LKS Wisła Wielka
Rafał Nowak - LKS Łąka
Szczepan Mucha - BTS Rekord Bielsko-Biała
Szymon Nocoń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Przybyłka - LKS Łąka
Tomasz Bernat - OKS ZET Tychy

1

Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Andrzej Setlak - LKS Łąka
Bartłomiej Twarkowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Daniel Patola - OKS ZET Tychy
Dawid Wybrańczyk - LKS Studzienice
Franciszek Janosz - LKS Studzienice
Gabriel Król - LKS Wisła Wielka
Kacper Paprota - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Kacper Polakowski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kacper Szweda - LKS Łąka
Krystian Dudajek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Krzysztof Janowski - LKS Wisła Wielka
Maciej Mizera - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mateusz Jędrysik - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Paszek - LKS Łąka
Mateusz Tomaszczyk - LKS Studzienice
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Miłosz Krzempek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Olaf Tański - BKS Stal Bielsko-Biała
Oskar Malarek - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Patryk Sleziona - LKS Studzienice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Patryk Wojaczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Kolny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Radosław Kotas - LKS Wisła Wielka
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze
Szymon Jastrzębski - BKS Stal Bielsko-Biała
Szymon Niemczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Sobierajewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Gala - BKS Stal Bielsko-Biała
Wojciech Kremza - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83