PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. II (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


12

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

10


Robert Madzia - LKS Strażak Dębowiec

9


Michał Grześ - LKS Beskid Brenna
Tomasz Holewik - LKS Orzeł Zabłocie

8

Paweł Leśniewicz - LKS Strażak Dębowiec

7

Dawid Pisarek - LKS Orzeł Zabłocie
Mateusz Zaczek - LKS Beskid Brenna

6

Krzysztof Przybył - LKS Rudnik

5

Emil Zegadło - LKS Strażak Dębowiec
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Maciej Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Szymon Ejankowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Wojciech Struś - KP Beskid Skoczów II

4

Jakub Kubicius - LKS Strażak Dębowiec
Maciej Wasilewski - LKS Strażak Dębowiec
Michał Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

3

Adrian Borkała - KP Beskid Skoczów
Dominik Gabryś - LKS Zryw Bąków
Jakub Puzoń - LKS Orzeł Zabłocie
Jakub Rakus - LKS Zryw Bąków
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Kamil Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Brak - KP Beskid Skoczów II
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Skowron - LKS Strażak Pielgrzymowice
Paweł Kolp - LKS Strażak Pielgrzymowice
Szymon Szuścik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków
Szymon Greń - LKS Beskid Brenna
Szymon Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Warzecha - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

2

Andrzej Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Damian Herzyk - KP Beskid Skoczów II
Dawid Urbanek - LKS Orzeł Zabłocie
Jarosław Bujok - LKS Rudnik
Kamil Rymisz - LKS Rudnik
Krystian Dudzik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Ksawery Wróbel - LKS Orzeł Zabłocie
Maciej Winiewicz - LKS Ochaby 96
Marcin Wielgosiński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Marek Piwko - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Nowak - LKS Beskid Brenna
Robert Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Sławomir Waleczek - LKS Orzeł Zabłocie
Waldemar Bulandra - LKS Strażak Dębowiec
Wojciech Rakus - LKS Zryw Bąków

1

Adrian Wielgos - LKS Zryw Bąków
Ariel Moskała - LKS Strażak Dębowiec
Arkadiusz Kluz - LKS Ochaby 96
Artur Chrapek - KP Beskid Skoczów II
Artur Małysz - LKS Beskid Brenna
Artur Wiak - LKS Zryw Bąków
Bartłomiej Gruszczyński - KP Beskid Skoczów II
Damian Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Daniel Krzempek - LKS Beskid Brenna
Dawid Gierczyński - LKS Ochaby 96
Dawid Szturc - LKS Rudnik
Jakub Bakun - LKS Strażak Dębowiec
Jakub Janik - LKS Orzeł Zabłocie
Jan Drelich - LKS Beskid Brenna
Jan Gawlas - LKS Beskid Brenna
Kamil Demczak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Kamil Parchański - LKS Ochaby 96
Krzysztof Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Krzysztof Masłowski - LKS Rudnik
Łukasz Gojdka - LKS Ochaby 96
Łukasz Szczygielski - LKS Orzeł Zabłocie
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków
Maciej Szurman - LKS Orzeł Zabłocie
Marek Wacha - LKS Zryw Bąków
Mateusz Słowiok - LKS Beskid Brenna
Mateusz Stuchlik - LKS Strażak Pielgrzymowice
Michał Lebioda - LKS Rudnik
Michał Padło - KP Beskid Skoczów II
Oleksandr Vovk - LKS Rudnik
Patryk Klupa - LKS Beskid Brenna
Piotr Masłowski - LKS Rudnik
Przemysław Paluch - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Przemysław Żwirek - LKS Strażak Dębowiec
Robert Białożyt - LKS Ochaby 96
Robert Goszyk - LKS Rudnik
Roman Kral - LKS Beskid Brenna
Szymon Paluch - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Tomasz Mucha - LKS Ochaby 96
Wojciech Kawulok - KP Beskid Skoczów II
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83