PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Klasa A gr. I (Podokręg Skoczów) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


19


Ireneusz Jeleń - CKS Piast Cieszyn

12

Dawid Grabowski - LKS Victoria Hażlach
Wojciech Kołek - CKS Piast Cieszyn

11

Patryk Kabiesz - LKS Olza Pogwizdów

10

Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Patryk Skakuj - CKS Piast Cieszyn

8

Jakub Kolondra - LKS Kończyce Małe
Jeremiasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Marcin Marianek - KS Nierodzim Ustroń
Marcin Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn

7

Daniel Flejszman - CKS Piast Cieszyn
Dawid Waliczek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Jarosław Kwiczala - GKS Kaczyce
Kamil Brzózka - LKS Iskra Iskrzyczyn

6

Jakub Węglorz - CKS Piast Cieszyn
Kamil Machej - LKS Kończyce Małe
Maciej Mielniczek - LKS Błękitni Pierściec

5

Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec

4

Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec
Eryk Rybka - GKS Kaczyce
Grzegorz Niemczyk - CKS Piast Cieszyn
Mikołaj Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Sylwester Kawulok - LKS Victoria Hażlach

3

Antoni Ogrodnik - LKS Victoria Hażlach
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Jakub Gaszczyk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Jakub Jeleń - CKS Piast Cieszyn
Michał Volkmer - LKS Victoria Hażlach
Paweł Maciorowski - GKS Kaczyce
Szymon Binkowski - LKS Błękitni Pierściec
Tomasz Chmiel - LKS Błękitni Pierściec
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów

2

Artur Rybka - GKS Kaczyce
Dariusz Stokłosa - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Jenkner - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Okraska - LKS Olza Pogwizdów
Kamil Sikora - CKS Piast Cieszyn
Krzysztof Słowiński - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcel Kojma - CKS Piast Cieszyn
Michał Skiba - LKS Iskra Iskrzyczyn
Nikodem Czyż - KS Nierodzim Ustroń
Oskar Kawulok - CKS Piast Cieszyn
Patryk Nowak - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Krzemień - LKS Olza Pogwizdów
Piotr Miszczyk - LKS Olza Pogwizdów
Przemysław Pilch - LKS Iskra Iskrzyczyn
Przemysław Szczyrbowski - LKS Błękitni Pierściec
Stanislav Chervenakov - LKS Victoria Hażlach
Szymon Gawłowski - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Hanzel - GKS Kaczyce
Tomasz Cedro - LKS Kończyce Małe
Tomasz Pinkas - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Pisiut - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Wcisło - LKS Kończyce Małe

1

Andrzej Gill - LKS Iskra Iskrzyczyn
Bartłomiej Kaczyński - GKS Kaczyce
Daniel Strządała - LKS Victoria Hażlach
Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec
Dominik Tomica - LKS Kończyce Małe
Filip Chmiel - LKS Błękitni Pierściec
Grzegorz Drobik - KS Nierodzim Ustroń
Igor Karelus - MKS Promyk Golasowice
Jakub Biernat - GKS Kaczyce
Jakub Kałka - GKS Kaczyce
Jakub Rokowski - LKS Błękitni Pierściec
Jerzy Chitryniewicz - CKS Piast Cieszyn
Kamil Król - LKS Kończyce Małe
Kamil Loter - GKS Kaczyce
Kamil Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Krzysztof Chrabąszcz - LKS Kończyce Małe
Krzysztof Dąbrowiecki - LKS Victoria Hażlach
Łukasz Stanik - LKS Olza Pogwizdów
Maksymilian Szczypka - MKS Promyk Golasowice
Marek Cholewa - LKS Iskra Iskrzyczyn
Mateusz Jagielski - GKS Kaczyce
Patryk Fatalski - CKS Piast Cieszyn
Paweł Karbowniczek - LKS Błękitni Pierściec
Paweł Krzempek - CKS Piast Cieszyn
Rafał Dziendziel - MKS Promyk Golasowice
Rafał Sojka - LKS Błękitni Pierściec
Sławomir Sojka - LKS Olza Pogwizdów
Tomasz Soforek - GKS Kaczyce
Wiktor Żertka - KS Nierodzim Ustroń
Zbigniew Banot - LKS Olza Pogwizdów
Zbigniew Krysta - KS Nierodzim Ustroń
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83