PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.B (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


15

Artur Kitka - LKS Podhalanka Milówka
Piotr Motyka - LKS Podhalanka Milówka

14

Maciej Figura - LKS Soła Rajcza

13

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza

11

Szymon Nowak - TS Koszarawa Żywiec

10

Damian Tomiczek - TS Metal Węgierska Górka
Daniel Grabski - TS Koszarawa Żywiec II
Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

7

Szymon Szumlas - TS Metal Węgierska Górka

6

Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Grzegorz Szymoński - KS Góral Żywiec
Maciej Łącki - KS Góral Żywiec

5

Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Janik - TS Koszarawa Żywiec

4

Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna
Jakub Knapek - KS Góral Żywiec
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Tomasz Franusik - LKS Soła Rajcza
Zbigniew Małyjurek - UKS APN Góral Istebna

3

Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Dariusz Juroszek - UKS APN Góral Istebna
Dominik Błachut - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły
Kacper Najzer - LKS Muńcuł Ujsoły
Kamil Zoń - KS Góral Żywiec
Marcin Studencki - KS Góral Żywiec
Mateusz Biegun - KS Góral Żywiec
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Radosław Michalski - KS Góral Żywiec
Rafał Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Rafał Waligóra - LKS Muńcuł Ujsoły
Szymon Kacprzak - LKS Bory Pietrzykowice

2

Damian Dobranowski - TS Koszarawa Żywiec
Dawid Zoń - LKS Bory Pietrzykowice
Filip Balcarek - LKS Soła Rajcza
Jakub Sołtysik - LKS Bory Pietrzykowice
Jarosław Grygny - LKS Podhalanka Milówka
Kamil Kozieł - KS Góral Żywiec
Krzysztof Walkiewicz - TS Koszarawa Żywiec
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Maciej Hutyra - LKS Podhalanka Milówka
Marcin Koźlik - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mateusz Balcarek - LKS Podhalanka Milówka
Mateusz Kumorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mirosław Łacek - UKS APN Góral Istebna
Patryk Semik - KS Góral Żywiec
Szczepan Krakowiak - LKS Soła Rajcza
Tomasz Pietraszko - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

1

Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Daniel Juroszek II - UKS APN Góral Istebna
Dominik Szrajner - TS Metal Węgierska Górka
Eryk Trzop - LKS Podhalanka Milówka
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Grzegorz Szymik - TS Koszarawa Żywiec
Jakub Kalfas - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Kacper Marian - KS Góral Żywiec
Kacper Mrowiec - LKS Bory Pietrzykowice
Kamil Sobieraj - UKS APN Góral Istebna
Kordian Mozol - TS Metal Węgierska Górka
Łukasz Gołębiowski - TS Metal Węgierska Górka
Łukasz Zawada - LKS Muńcuł Ujsoły
Marcin Gustyński - LKS Bory Pietrzykowice
Marcin Kochutek - TS Metal Węgierska Górka
Marcin Pytel - LKS Podhalanka Milówka
Mateusz Pytel - LKS Podhalanka Milówka
Michał Motyka - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Michał Sołtysek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Miłosz Wojnar - LKS Muńcuł Ujsoły
Patrik Laš - UKS APN Góral Istebna
Piotr Błasiak - LKS Soła Rajcza
Piotr Paciorek - LKS Soła Rajcza
Piotr Pindel - TS Koszarawa Żywiec
Radosław Tracz - LKS Podhalanka Milówka
Rafał Śleziak - UKS APN Góral Istebna
Szymon Śleziak - LKS Podhalanka Milówka
Szymon Zawada - LKS Soła Rajcza
Zbigniew Piętka - LKS Muńcuł Ujsoły
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83