PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Okręg.6 gr.A (Podokręg Żywiec) - sezon 2020/2021

Tabela strzelców


23


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

16

Tomasz Szyper - LKS Tempo Puńców

14

Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl

9

Damian Szczęsny - KP Beskid Skoczów
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów

8

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów

7

Michał Szczyrba - KP Beskid Skoczów

6

Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów
Marcin Jasiński - LKS Błyskawica Drogomyśl
Marcin Urbańczyk - LKS Wisła Strumień
Mieczysław Sikora - KP Beskid Skoczów
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice
Wojciech Małyjurek - WSS Wisła
Wojciech Padło - KP Beskid Skoczów

5

Kamil Gabryś - LKS 99 Pruchna
Łukasz Worek - KKS Spójnia Zebrzydowice
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie

4

Adrian Borkała - KP Beskid Skoczów
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Bartosz Wojtków - LKS Wisła Strumień
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Krystian Danel - LKS Pogórze
Marcin Wysiński - LKS 99 Pruchna
Mateusz Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Czakon - LKS Pogórze
Paweł Pasko - RKS Cukrownik Chybie
Rafał Górczyński - KKS Spójnia Zebrzydowice
Robert Janulek - KKS Spójnia Zebrzydowice

3

Damian Stawicki - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Juan Pablo Alvarez Munera - LKS 99 Pruchna
Kamil Szajter - LKS Goleszów
Łukasz Góraczewski - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mariusz Saltarius - LKS Błyskawica Drogomyśl
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców

2

Andrzej Siekierka - RKS Cukrownik Chybie
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Bartłomiej Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Bartosz Mitręga - WSS Wisła
Bartosz Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Gabrysiak - KKS Spójnia Zebrzydowice
Daniel Madzia - LKS Pogórze
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Dawid Jaworski - KP Beskid Skoczów
Dominik Loska - LKS Błyskawica Drogomyśl
Krzysztof Tomaszko - LKS Pogórze
Marcin Bednarek - LKS Wisła Strumień
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Michał Tobiasz - LKS Tempo Puńców
Piotr Szpilarewicz - LKS Wisła Strumień
Przemysław Wadas - LKS Wisła Strumień
Szymon Chmiel - LKS Tempo Puńców
Tomasz Mrówka - LKS 99 Pruchna

1

Alan Cieślar - LKS Goleszów
Andrzej Stokłosa - RKS Cukrownik Chybie
Arkadiusz Brachaczek - LKS Tempo Puńców
Artur Miły - LKS Wisła Strumień
Błażej Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Hojka - RKS Cukrownik Chybie
Damian Król - LKS Błyskawica Drogomyśl
Daniel Mencner - LKS 99 Pruchna
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Dariusz Dziadek - LKS Tempo Puńców
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Dawid Bluck -
Dawid Szpak - LKS Goleszów
Dawid Świńczyk - RKS Cukrownik Chybie
Jakub Marekwica - WSS Wisła
Jarosław Waleczek - RKS Cukrownik Chybie
Kacper Brachaczek - LKS 99 Pruchna
Kamil Kaszuba - LKS 99 Pruchna
Kamil Kotrys - KP Beskid Skoczów
Konrad Michalski - RKS Cukrownik Chybie
Krystian Strach - LKS Pogórze
Krzysztof Felis - LKS Goleszów
Krzysztof Skóraś - KKS Spójnia Zebrzydowice
Łukasz Pszczółka - LKS Pogórze
Maciej Rucki - LKS Tempo Puńców
Marcin Siekierka - LKS 99 Pruchna
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Mateusz Tomala - WSS Wisła
Mateusz Wieja - LKS Pogórze
Michał Szmidt - KKS Spójnia Zebrzydowice
Michał Greń - LKS Tempo Puńców
Michał Jopek - LKS Goleszów
Michał Parchański - KKS Spójnia Zebrzydowice
Paweł Gwóźdź - LKS 99 Pruchna
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Radosław Gabzdyl - RKS Cukrownik Chybie
Radosław Greń - LKS Pogórze
Sebastian Rychlik - LKS Błyskawica Drogomyśl
Sebastian Sikora - LKS Pogórze
Szymon Bezeg - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
Tomasz Wuwer - WSS Wisła
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83