Okręgówka g.5 (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


9

Michał Prusek - MKS Iskra Pszczyna

8


Dariusz Kołodziej - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Habor - LKS Łąka

7

Artur Sawicki - LKS Bestwina
Grzegorz Chrząścik - LKS Ogrodnik Cielmice
Grzegorz Kostrzewa - MKS Lędziny

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II

Jakub Pilch - BKS Stal Bielsko-Biała

Janusz Bąk - BKS Stal Bielsko-Biała
Marcin Kozina - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Klimas - LKS Ogrodnik Cielmice
Tomasz Zawadzki - MKS Iskra Pszczyna

6

Michał Puchała - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Sebastian Rzepa - MKS Lędziny

5

Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Marcin Janosz - LKS Studzienice
Mateusz Żemła - LKS Studzienice
Rafał Klaja - LKS Łąka
Wojciech Janosz - LKS Studzienice

4

Adam Tracz - KS Piast Bieruń Nowy
Jakub Krawczyk - LKS Sokół Wola
Mateusz Droździk - LKS Bestwina
Mateusz Ploch - LKS Wisła Wielka
Mateusz Śliwa - MKS Lędziny
Mateusz Tomko - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Przemysław Mrowiec - KS Piast Bieruń Nowy
Sebastian Wilk - LKS Wisła Wielka
Wojciech Sadlok - LKS Pasjonat Dankowice

3

Bartłomiej Gołąb - LKS Pasjonat Dankowice
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Bogdan Legięć - GKS Czarni Jaworze
Damian Zdolski - GKS Czarni Jaworze
Grzegorz Furtok - LKS Studzienice
Kamil Ingram - MKS Lędziny
Kamil Komraus - MKS Iskra Pszczyna
Kamil Walecki - LKS Wisła Wielka
Konrad Formas - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Marek Kątny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Michał Jura - LKS Pasjonat Dankowice
Michał Sewera - LKS Pasjonat Dankowice
Patryk Gajewski - LKS Ogrodnik Cielmice
Patryk Wentland - LKS Bestwina
Piotr Kolny - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Przemysław Wyrobek - LKS Sokół Wola
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Szymon Skęczek - LKS Bestwina

2

Artur Bieroński - LKS Pasjonat Dankowice
Bartosz Guzdek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Olszowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Franciszek Janosz - LKS Studzienice
Jacek Kowalczyk - LKS Łąka
Jarosław Piwkowski - BKS Stal Bielsko-Biała
Kacper Polakowski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Gardawski - MKS Lędziny
Maciej Marek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Marcin Spek - LKS Wisła Wielka
Marek Sobik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Gołek - LKS Wisła Wielka
Michał Nagi - MKS Lędziny
Olaf Augustyniak - LKS Ogrodnik Cielmice
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Piotr Kokoszka - LKS Ogrodnik Cielmice
Radosław Rakowski - MKS Iskra Pszczyna
Rafał Nowak - LKS Łąka
Rafał Pawłowicz - LKS Ogrodnik Cielmice
Sebastian Pinocy - LKS Wisła Wielka
Sławomir Piech - MKS Iskra Pszczyna
Szymon Wróblewski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Cempura - MKS Iskra Pszczyna
Tomasz Magiera - LKS Pasjonat Dankowice

1

Adam Ploch - LKS Wisła Wielka
Adam Stęchły - LKS Łąka
Adam Zając - LKS Ogrodnik Cielmice
Adrian Szary - LKS Pasjonat Dankowice
Adrian Grabowski - BKS Stal Bielsko-Biała
Adrian Sosna - LKS Sokół Wola
Adrian Szwarc - BKS Stal Bielsko-Biała
Adrian Świerczyński - LKS Łąka
Arkadiusz Bargiel - LKS Pasjonat Dankowice
Bartłomiej Feruga - LKS Bestwina
Bartłomiej Janosz - LKS Studzienice
Bartosz Koczy - LKS Sokół Wola
Daniel Lech - GKS Czarni Jaworze
Daniel Olszewski - LKS Ogrodnik Cielmice
Dariusz Włoch - KS Piast Bieruń Nowy
Dominik Gałan - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jakub Borek - MKS Iskra Pszczyna
Jakub Faruga - LKS Sokół Wola
Jakub Krawczyk - BKS Stal Bielsko-Biała
Jakub Niemczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jan Tomaszczyk - LKS Studzienice
Janusz Michalak - LKS Ogrodnik Cielmice
Kacper Grzywa - KS Piast Bieruń Nowy
Kamil Góra - KS Bestwinka
Kamil Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Kułagowski - MKS Iskra Pszczyna
Konrad Kowaliczek - LKS Bestwina
Kornel Adamus - BKS Stal Bielsko-Biała
Krystian Makowski - LKS Bestwina
Krystian Patroń - LKS Bestwina
Krzysztof Janowski - LKS Wisła Wielka
Krzysztof Józefus - MKS Lędziny
Łukasz Filipowicz - KS Bestwinka
Łukasz Grzechnik - LKS Studzienice
Łukasz Malicki - MKS Lędziny
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Maciej Szandurski - LKS Łąka
Marcin Chrobaszczyk - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Marcin Pęszor - LKS Studzienice
Mateusz Jędrysik - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Mateusz Lendzion - LKS Sokół Wola
Mateusz Mazur - LKS Pasjonat Dankowice
Mateusz Paszek - LKS Łąka
Mateusz Pławecki - MKS Iskra Pszczyna
Mateusz Tomaszczyk - LKS Studzienice
Mateusz Żelazo - MKS Iskra Pszczyna
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Foltyn - LKS Ogrodnik Cielmice
Michał Gacek - LKS Bestwina
Michał Groń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Piotr Bula - LKS Sokół Wola
Sebastian Olek - LKS Pasjonat Dankowice
Sebastian Smolarz - LKS Łąka
Szymon Święs - LKS Bestwina
Tomasz Gala - BKS Stal Bielsko-Biała
Tomasz Kocoń - KS Piast Bieruń Nowy
Tomasz Kozioł - LKS Bestwina
Tomasz Nowicki - MKS Lędziny
Tomasz Porczyński - LKS Sokół Wola
Tymoteusz Zosuł - KS Bestwinka
Wojciech Kremza - LKS Rudołtowice-Ćwiklice
Wojciech Małysz - LKS Pasjonat Dankowice
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63