Klasa B (Podokręg Żywiec) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


10

Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra

8

Patryk Ścieszka - LKS Pewel Ślemieńska

7

Krystian Pierog - LKS Korbielów
Mateusz Hankus - LKS Grapa Trzebinia

6

Marcin Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna

5

Grzegorz Kamiński - LKS Korbielów
Krzysztof Kaczmarczyk - LKS Beskid Kocierz
Mateusz Motyka - UKS Maksymilian Cisiec
Michał Szewczyk - LKS Sokół Słotwina
Paweł Butor - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Rafał Kocoń - LKS Magórka Czernichów-Tresna

4

Dawid Górka - LKS Grapa Trzebinia
Filip Makuch - LKS Korbielów
Franciszek Suchoń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Jakub Urbaś - LKS Magura Bystra
Łukasz Ścieszka - LKS Pewel Ślemieńska
Sebastian Staniak - LKS Magura Bystra

3

Adam Semik - LKS Sokół Słotwina
Andrzej Pierog - LKS Korbielów
Arkadiusz Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Artur Wróbel - LKS Pewel Mała
Bartłomiej Zeman - LKS Pewel Mała
Grzegorz Howaniec - LKS Magura Bystra
Kamil Białek - UKS Maksymilian Cisiec
Kamil Okrzesik - LKS Beskid Kocierz
Michał Tomaszek - TS Przyborów
Sławomir Mieszczak - LKS Beskid Kocierz
Tomasz Biegun - LKS Magura Bystra

2

Albert Wróbel - UKS Maksymilian Cisiec
Kacper Urbaś - LKS Magura Bystra
Kamil Smagoń - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Kamil Wawrzyczek - LKS Grapa Trzebinia
Łukasz Kamiński - LKS Korbielów
Łukasz Widuch - LKS Pewel Ślemieńska
Łukasz Zeman - LKS Pewel Mała
Marcin Mazur - TS Przyborów
Mateusz Majdak - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Mikołaj Hulbój - TS Przyborów
Paweł Kumorek - LKS Beskid Kocierz
Paweł Migała - LKS Magura Bystra
Paweł Sowa - LKS Sokół Słotwina
Piotr Szwed - LKS Pewel Ślemieńska
Tomasz Piecha - UKS Maksymilian Cisiec
Tomasz Szwajca - LKS Pewel Ślemieńska
Wojciech Piecha - LKS Jeleśnianka Jeleśnia

1

Adam Wrona - LKS Sokół Słotwina
Adrian Mrózek - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Arkadiusz Ścieszka - LKS Beskid Kocierz
Artur Góra - LKS Korbielów
Bartłomiej Greń - UKS Maksymilian Cisiec
Bartłomiej Worek - UKS Maksymilian Cisiec
Bogusław Niewdana - TS Przyborów
Damian Żuławski - LKS Magura Bystra
Daniel Biegun - LKS Grapa Trzebinia
Daniel Kania - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Dariusz Płużek - LKS Beskid Kocierz
Dawid Chrobak - LKS Sokół Słotwina
Dawid Pezdek - LKS Grapa Trzebinia
Dawid Tracz - LKS Sokół Słotwina
Dominik Duraj - LKS Magura Bystra
Dominik Fijak - LKS Grapa Trzebinia
Eryk Trzop - UKS Maksymilian Cisiec
Filip Pietraszko - LKS Sokół Słotwina
Kamil Łoboz - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Konrad Martyniak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Krzysztof Niewdana - TS Przyborów
Łukasz Garncarczyk - LKS Pewel Mała
Łukasz Kruczyński - LKS Pewel Ślemieńska
Łukasz Sandok - LKS Magura Bystra
Mateusz Olberek - UKS Maksymilian Cisiec
Michał Krzyżowski - LKS Korbielów
Mikołaj Kubica - TS Przyborów
Patryk Mrowiec - TS Przyborów
Paweł Hulbój - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Paweł Mrózek - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Paweł Pierog - LKS Korbielów
Przemysław Zoń - LKS Grapa Trzebinia
Seweryn Porębski - LKS Sokół Słotwina
Stanisław Kupczak - UKS Maksymilian Cisiec
Szymon Kubica - TS Przyborów
Tomasz Caputa - LKS Magura Bystra
Tomasz Figura - LKS Beskid Kocierz
Tomasz Wolf - LKS Magórka Czernichów-Tresna

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1128
2Jasienica1123
3Bełk1123
4Ustroń1122
5Tychy II1117
6Łaziska Grn.1116
7Radziechowy1116
8Czechowice-Dz.1116
9Racibórz1114
10TSP II1112
11Wodzisław1111
12Wilcza1111
13Goczałkowice1110
14Gaszowice1110
15Landek116
16Połomia114
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1131
2Drogomyśl1230
3Dankowice1226
4BKS Stal1226
5Bestwina1224
6Puńców1222
7Koszarawa Ż.1220
8Rekord II918
9Rajcza1117
10Góral1216
11Wisła1216
12Bestwinka1115
13Jaworze1212
14Zebrzydowice129
15Łękawica127
16Chybie125
17Kończyce M.123
18Pruchna122
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1125
2Pogwizdów1124
31909 Piast1124
4Pielgrzymowice1121
5Strumień1120
6Bąków1117
7Pogórze1116
8Goleszów1116
9Istebna1116
10Brenna1111
11Kończyce W.1111
12Skoczów II118
13Dębowiec116
14Hażlach115
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1025
2Żabnica1024
3Węgierska G.1022
4Pietrzykowice1021
5Radziechowy II1015
6Lipowa1015
7Ujsoły1014
8Babia Góra1012
9Zarzecze910
10Gilowice109
11Sopotnia109
12Leśna98
13Soła Ż.106
14Juszczyna105
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice824
2Rybarzowice816
3Ligota713
4Kozy713
5Zabrzeg812
6Bujaków811
7Grodziec810
8Łodygowice85
9Kalna 84
10Mazańcowice83
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Wielkie II715
3Nierodzim715
4Iskrzyczyn814
5Ochaby711
6Rudnik76
7Kaczyce75
8Górki W.75
9Golasowice70