Klasa A (Podokręg Żywiec) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


17

Maciej Figura - LKS Soła Rajcza
Mateusz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra

14


Bartosz Sala - LKS Podhalanka Milówka
Damian Tomiczek - LKS Podhalanka Milówka
Maciej Sowa - LKS Skrzyczne Lipowa
Marek Pawlus - TS Metal Węgierska Górka

12

Marcin Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz II

11

Marcin Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna

10

Artur Michulec - LKS Bory Pietrzykowice

9

Marcin Marciniak - UKS Maksymilian Cisiec

8

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza
Filip Balcarek - LKS Podhalanka Milówka
Gabriel Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Kacper Czaniecki - LKS Soła Rajcza
Kacper Najzer - LKS Soła Rajcza
Krzysztof Kupczak - GKS Radziechowy-Wieprz II

7

Robert Marszałek - TS Soła Żywiec

6

Marcin Lach - LKS Soła Rajcza
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Sebastian Mrowiec - LKS Koszarawa Babia Góra
Szymon Gawron - LKS Koszarawa Babia Góra
Szymon Szumlas - TS Metal Węgierska Górka

5

Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Grzegorz Socha - LKS Beskid Gilowice
Jakub Malarz - LKS Sopotnia
Konrad Martyniak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Ficek - TS Metal Węgierska Górka

4

Ariel Dziedzic - GKS Radziechowy-Wieprz II
Arkadiusz Kręcichwost - LKS Soła Rajcza
Dominik Kręcichwost - LKS Muńcuł Ujsoły
Jarosław Grygny - LKS Podhalanka Milówka
Maciej Kania - TS Metal Węgierska Górka
Marcin Suława - LKS Skrzyczne Lipowa
Mateusz Kalfas - UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Lociński - LKS Beskid Gilowice
Michał Kuś - LKS Podhalanka Milówka
Radosław Tracz - GKS Radziechowy-Wieprz
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Kastelik - LKS Beskid Gilowice

3

Grzegorz Szymik - LKS Bory Pietrzykowice
Jakub Zemczak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Krzysztof Miesiączek - LKS Muńcuł Ujsoły
Łukasz Figura - LKS Soła Rajcza
Łukasz Garncarczyk - LKS Pewel Mała
Łukasz Kamiński - LKS Pewel Mała
Marcin Dendys - LKS Pewel Mała
Marek Bułka - LKS Muńcuł Ujsoły
Michał Tomaszek - LKS Koszarawa Babia Góra
Piotr Kruczyński - LKS Podhalanka Milówka
Rafał Żurawski - LKS Magórka Czernichów-Tresna

2

Arkadiusz Pytlik - LKS Sopotnia
Artur Bąk - LKS Sopotnia
Artur Wróbel - LKS Pewel Mała
Damian Gołębiowski - LKS Podhalanka Milówka
Damian Jarco - LKS Sopotnia
Damian Podgórski - TS Soła Żywiec
Dawid Markiel - GKS Radziechowy-Wieprz II
Dominik Szrajner - LKS Bory Pietrzykowice
Grzegorz Lach - LKS Koszarawa Babia Góra
Grzegorz Szymoński - GKS Radziechowy-Wieprz
Krzysztof Janik - LKS Pewel Mała
Krzysztof Karpeta - LKS Muńcuł Ujsoły
Krzysztof Piecuch - TS Soła Żywiec
Łukasz Hernas - LKS Koszarawa Babia Góra
Łukasz Słowik - LKS Skrzyczne Lipowa
Łukasz Tomiczek - LKS Pewel Mała
Maciej Okrzesik - LKS Sopotnia
Marek Skrok - UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Harężlak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Mateusz Motyka - UKS Maksymilian Cisiec
Michał Pyclik - LKS Beskid Gilowice
Paweł Kozieł - LKS Podhalanka Milówka
Przemysław Gach - LKS Sopotnia
Rafał Buława - LKS Koszarawa Babia Góra
Sebastian Kuras - LKS Pewel Mała
Tomasz Caputa - LKS Skrzyczne Lipowa
Tomasz Jasiewicz - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Tomasz Pękala - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Pietraszko - TS Metal Węgierska Górka
Wojciech Gawłowski - LKS Bory Pietrzykowice

1

Adam Ścieszka - LKS Beskid Gilowice
Albert Wróbel - UKS Maksymilian Cisiec
Bartłomiej Golec - LKS Skrzyczne Lipowa
Bartłomiej Kręcichwost - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Damian Mazgaj - LKS Pewel Mała
Damian Michalski - LKS Sopotnia
Dariusz Lach - LKS Soła Rajcza
Dariusz Lewandowski - LKS Pewel Mała
Dawid Białożyt - LKS Podhalanka Milówka
Dawid Stankiewicz - LKS Beskid Gilowice
Dawid Zoń - LKS Bory Pietrzykowice
Eryk Trzop - UKS Maksymilian Cisiec
Grzegorz Białek - UKS Maksymilian Cisiec
Grzegorz Dziergas - LKS Pewel Mała
Jacek Grzegorzek - LKS Beskid Gilowice
Jan Kozubowski - TS Metal Węgierska Górka
Jan Wołek - LKS Sopotnia
Kacper Jakubiec - LKS Skrzyczne Lipowa
Kamil Ostręga - GKS Radziechowy-Wieprz II
Kamil Skrzypek - GKS Radziechowy-Wieprz II
Krzysztof Figura - GKS Radziechowy-Wieprz II
Łukasz Ścieszka - TS Soła Żywiec
Marcin Kozak - TS Metal Węgierska Górka
Marek Zuziak - GKS Radziechowy-Wieprz II
Mateusz Olberek - UKS Maksymilian Cisiec
Mateusz Wandzel - LKS Bory Pietrzykowice
Mieczysław Kwaśny - LKS Sopotnia
Paweł Czaniecki - TS Metal Węgierska Górka
Paweł Kukioła - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Barcik - GKS Radziechowy-Wieprz II
Piotr Fundanicz - LKS Pewel Mała
Przemysław Tlałka - LKS Koszarawa Babia Góra
Rafał Górny - LKS Beskid Gilowice
Rafał Hyliński - LKS Pewel Mała
Rafał Kocoń - LKS Muńcuł Ujsoły
Rafał Krajcarz - LKS Beskid Gilowice
Robert Stankiewicz - TS Soła Żywiec
Teodor Popławski - LKS Sopotnia
Tomasz Nicoś - LKS Muńcuł Ujsoły
Tomasz Gawron - LKS Koszarawa Babia Góra
Tomasz Gołek - LKS Soła Rajcza
Tomasz Łokaj - LKS Sopotnia
Vladyslav Lipich - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Wojciech Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101