PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2014/2015

Tabela strzelców


16

Mateusz Młynarski - KS Bystra
Mateusz Wronka - LKS Sokół Zabrzeg

14

Marek Pawlus - LKS Sokół Zabrzeg

13

Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec

12

Janusz Maroszek - UKS Rotuz Bronów
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze II

8

Marcin Siedlarz - KS Bystra

7

Andrzej Pawluk-Jaszczuk - GKS Czarni Jaworze
Artur Mynarski - LKS Sokół Hecznarowice
Krzysztof Rajda - UKS Rotuz Bronów
Tomasz Budny - LKS Ligota

6

Kamil Chrapkiewicz - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

5

Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Majewski - KS Halny Kalna
Michał Pasz - UKS Rotuz Bronów, LKS Sokół Zabrzeg
Szymon Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Tomasz Kanik - LKS Słowian Łodygowice

4

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Dariusz Palowski - LKS Zamek Grodziec
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Jakub Banet - LKS Sokół Zabrzeg
Jakub Habdas - KS Bystra
Kornel Szwedka - GLKS Wilkowice, KS Bystra
Krzysztof Kania - GKS Czarni Jaworze, LKS Słowian Łodygowice
Krzysztof Szczypka - LKS Zapora Porąbka, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LKS Zamek Grodziec
Paweł Lewandowicz - KS Bystra
Piotr Hrapkowicz - LKS Słowian Łodygowice, KS Bystra
Rafał Stronczyński - GKS Czarni Jaworze II
Tomasz Parzyk - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Sosna - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Wojciech Zagórski - GKS Czarni Jaworze II

3

Andrzej Bistyga - KS Halny Kalna
Dawid Paszek - GKS Czarni Jaworze II
Kamil Klima - LKS Sokół Hecznarowice
Łukasz Kufel - KS Bystra
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Marcin Piątek - KS Halny Kalna
Robert Pochylski - KS Bystra
Robert Ryłko - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Konior - KS Halny Kalna

2

Artur Więzik - LKS Sokół Hecznarowice
Bartłomiej Kotas - LKS Ligota
Damian Flasz - LKS Sokół Hecznarowice
Jakub Dyczek - KS Halny Kalna
Jarosław Brańka - LKS Ligota
Krzysztof Janusz - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Paluch - KS Bystra
Maciej Śliwa - KS Halny Kalna
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Przemysław Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie, GKS Czarni Jaworze II
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze

1

Arkadiusz Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Bartłomiej Bieńko - LKS Sokół Zabrzeg
Damian Dusik - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Podsiadło - LKS Sokół Zabrzeg
Damian Pudełko - LKS Sokół Hecznarowice
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Dariusz Kucia - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Dawid Konieczny - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Wiercimak - LKS Sokół Hecznarowice
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Janusz Sternal - LKS Słowian Łodygowice
Krystian Bakalarz - LKS Groń Bujaków, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Krystian Kocurek - LKS Ligota
Krzysztof Hetnał - LKS Słowian Łodygowice
Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Leszek Kubica - KS Halny Kalna
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Łukasz Liberda - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Łukasz Podkański - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Marcin Szkorla - LKS Sokół Hecznarowice
Marek Kopeć - UKS Rotuz Bronów
Marek Olszowski - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Marek Węglarz - LKS Ligota
Marek Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Mariusz Gałuszka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Mateusz Kuś - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Mirosław Zdolski - GKS Czarni Jaworze II
Patryk Granek - LKS Ligota
Paweł Golonka - KS Bystra
Paweł Kastelik - KS Halny Kalna
Paweł Mołek - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Paweł Sroczyński - LKS Ligota
Przemysław Harat - LKS Magórka Czernichów-Tresna, KS Bystra
Przemysław Kuś - LKS Zamek Grodziec
Robert Roik - GKS Czarni Jaworze II
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Sławomir Moczała - LKS Zamek Grodziec
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Sołtysik - LKS Słowian Łodygowice, LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Zbigniew Kruczek - GKS Czarni Jaworze II

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Kocierz00
2Trzebinia00
3Korbielów00
4Łękawica II00
5Pewel Śl.00
6Ślemień00
7Cięcina00
8TS Przyborów00
9Cisiec00