Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


24

Norbert Foks - LKS Wilamowiczanka Wilamowice

21

Paweł Kuźnik - LKS Wilamowiczanka Wilamowice

18

Damian Rusin - LKS Wilamowiczanka Wilamowice

16

Łukasz Czerpak - LKS Ligota

14

Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Szymon Żółty - LKS Sokół Zabrzeg

12

Łukasz Wrzeszcz - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Wojciech Buczek - LKS Wilamowiczanka Wilamowice

11

Dawid Hałat - LKS Orzeł Kozy
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy

10

Damian Marek - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Dawid Żurek - LKS Orzeł Kozy

9

Alan Fender - LKS Groń Bujaków
Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

7

Jakub Zyzański - KS Iskra Rybarzowice
Paweł Łukosz - LKS Ligota

6

Adam Złotek - LKS Ligota
Michał Spyra - LKS Sokół Zabrzeg
Patryk Nowok - LKS Orzeł Kozy

5

Dominik Śleziak - LKS Słowian Łodygowice
Grzegorz Kmiecik - LKS Mazańcowice
Michał Czerpak - LKS Ligota
Wojciech Gawłowski - LKS Słowian Łodygowice

4

Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Andrzej Bistyga - KS Halny Kalna
Andrzej Prządka - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Żółty - LKS Sokół Zabrzeg
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Kufieta - LKS Ligota
Tomasz Parzyk - LKS Zamek Grodziec

3

Damian Kowalczyk - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Dariusz Soloch - LKS Ligota
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Hubert Żmuda - LKS Mazańcowice
Łukasz Grzywa - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Łukasz Marcak - KS Halny Kalna
Łukasz Walaszek - KS Iskra Rybarzowice
Łukasz Zdeb - LKS Słowian Łodygowice
Marcin Słowik - LKS Ligota
Przemysław Paciorek - LKS Zamek Grodziec
Roman Folek - LKS Zamek Grodziec
Szymon Konior - KS Halny Kalna
Tomasz Foks - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Tomasz Kanik - LKS Słowian Łodygowice
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice
Tomasz Wilczek - LKS Sokół Zabrzeg
Wojciech Deptuch - LKS Ligota

2

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Handzlik - LKS Orzeł Kozy
Artur Paw - LKS Orzeł Kozy
Damian Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Ćwiek - LKS Słowian Łodygowice
Dawid Hatala - LKS Zamek Grodziec
Dominik Maciejowski - KS Halny Kalna
Grzegorz Puda - LKS Orzeł Kozy
Grzegorz Wasztyl - LKS Mazańcowice
Kamil Kozłowski - LKS Sokół Zabrzeg
Krzysztof Brycz - LKS Mazańcowice
Łukasz Marek - LKS Groń Bujaków
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Mariusz Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Mateusz Markiel I - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Paweł Mola - LKS Ligota
Przemysław Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Rafał Tracz - KS Halny Kalna
Roman Cholewa - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Indeka - LKS Sokół Zabrzeg

1

Adrian Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Andrzej Jakubczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Arkadiusz Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Arkadiusz Wilk - KS Halny Kalna
Artur Nowak - LKS Słowian Łodygowice
Bartłomiej Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Błażej Kłoda - LKS Słowian Łodygowice
Daniel Janoszek - KS Halny Kalna
Daniel Rodak - LKS Mazańcowice
Dariusz Roczyna - LKS Mazańcowice
Dawid Herma - LKS Groń Bujaków
Fabian Pstrong - LKS Ligota
Gracjan Gawłowski - KS Halny Kalna
Grzegorz Chałupski - LKS Zamek Grodziec
Jakub Kućka - LKS Słowian Łodygowice
Jan Stasinowski - KS Halny Kalna
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Jarosław Kierlin - LKS Mazańcowice
Kacper Polakowski - LKS Orzeł Kozy
Kamil Hylaszek - KS Iskra Rybarzowice
Konrad Wiewióra - LKS Słowian Łodygowice
Krystian Dobija - KS Iskra Rybarzowice
Krzysztof Stroński - LKS Ligota
Leszek Kubica - KS Halny Kalna
Łukasz Bogucki - LKS Mazańcowice
Łukasz Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Marcin Brzózka - LKS Groń Bujaków
Mateusz Kudzia - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Łyczko - LKS Groń Bujaków
Mateusz Michalski - LKS Groń Bujaków
Mateusz Wajs - LKS Ligota
Michał Stec - LKS Mazańcowice
Michał Suchy - LKS Zamek Grodziec
Michał Szymański - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Nikodem Witkowski - LKS Zamek Grodziec
Norbert Kubala - LKS Zamek Grodziec
Olaf Szkiłądź - LKS Mazańcowice
Oleksandr Barbin - KS Halny Kalna
Patryk Foks - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Patryk Góralczyk - LKS Mazańcowice
Patryk Grzybek - LKS Mazańcowice
Patryk Koczur - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Patryk Wieja - KS Halny Kalna
Paweł Janik - KS Halny Kalna
Paweł Nowak - LKS Mazańcowice
Paweł Ruff - LKS Mazańcowice
Piotr Nosalik - KS Halny Kalna
Rafał Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Sławomir Moczała - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Słowik - LKS Ligota
Waldemar Adamczyk - LKS Mazańcowice
Wojciech Blachura - LKS Mazańcowice
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94