Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2013/2014

Tabela strzelców


28

Mateusz Młynarski - KS Bystra

24

Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec

23

Damian Tracz - KS Iskra Rybarzowice

16

Marcin Siedlarz - KS Bystra

15

Szymon Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

12

Tomasz Biegun - KS Iskra Rybarzowice
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

11

Janusz Maroszek - UKS Rotuz Bronów

9

Bartłomiej Chmielniak - UKS Rotuz Bronów
Michał Hantke - LKS Ligota

8

Adam Frydel - KS Iskra Rybarzowice
Dariusz Palowski - LKS Zamek Grodziec
Jakub Habdas - KS Bystra
Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

7

Robert Ryłko - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Zając - KS Bystra

6

Krzysztof Bakaj - KS Halny Kalna
Tomasz Jakubiec - KS Bystra
Tomasz Kanik - LKS Słowian Łodygowice

5

Artur Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Nowak - LKS Słowian Łodygowice
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Jarosław Brańka - LKS Ligota
Kamil Szlagor - LKS Zamek Grodziec
Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec
Przemysław Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Tomasz Parzyk - LKS Zamek Grodziec

4

Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Bogdan Biegun - KS Halny Kalna
Krzysztof Stroński - LKS Ligota
Marcin Żmuda - LKS Sokół Hecznarowice
Rafał Tracz - KS Halny Kalna
Sebastian Pudełko - LKS Sokół Hecznarowice
Tomasz Torchalski - LKS Ligota

3

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Artur Bułka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Bartłomiej Kotas - LKS Ligota
Damian Pudełko - LKS Sokół Hecznarowice
Dawid Hetnał - KS Iskra Rybarzowice
Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Dawid Świerkot - LKS Zamek Grodziec
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Grzegorz Szczerba - LKS Sokół Hecznarowice
Krzysztof Janusz - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Teis - UKS Rotuz Bronów
Mariusz Sternal - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Paweł Kastelik - KS Halny Kalna
Piotr Hrapkowicz - LKS Słowian Łodygowice
Przemysław Kuś - LKS Zamek Grodziec
Sławomir Guzek - KS Iskra Rybarzowice

2

Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Filip Bonk - LKS Drzewiarz Jasienica, LKS Zamek Grodziec
Kamil Romik - LKS Słowian Łodygowice
Krystian Kocurek - LKS Ligota
Krystian Pierzga - LKS Zamek Grodziec, LKS Drzewiarz Jasienica
Krzysztof Pyka - LKS Pionier Pisarzowice
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Łukasz Krzempek - LKS Zamek Grodziec
Łukasz Kufel - KS Bystra
Łukasz Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Maciej Hebda - KS Iskra Rybarzowice
Maciej Śliwa - KS Halny Kalna
Marek Kopeć - UKS Rotuz Bronów
Marek Olszowski - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mariusz Cupriak - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Hankus - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Kudzia - GLKS Wilkowice, LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Kuś - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Majewski - KS Halny Kalna
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Szczepańczyk - BeskidzkaPilka.pl, LKS Sokół Hecznarowice
Michał Pasz - UKS Rotuz Bronów
Paweł Janik - KS Halny Kalna
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Sebastian Łaciak - KS Bystra
Szymon Hantke - LKS Ligota
Tomasz Budny - LKS Ligota
Tomasz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

1

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Artur Hankus - LKS Słowian Łodygowice
Artur Mynarski - LKS Sokół Hecznarowice
Bogusław Kłaptocz - LKS Ligota
Daniel Imielski - LKS Słowian Łodygowice
Dariusz Dańczak - UKS Rotuz Bronów
Gabriel Pietraszko - LKS Słowian Łodygowice
Grzegorz Goryl - LKS Zamek Grodziec
Jakub Dyczek - KS Halny Kalna
Janusz Sternal - LKS Słowian Łodygowice
Kamil Falewski - UKS Rotuz Bronów
Kamil Jakubiec - KS Halny Kalna
Kamil Klima - LKS Sokół Hecznarowice
Krzysztof Paluch - KS Bystra
Krzysztof Rajda - UKS Rotuz Bronów
Leszek Dobrowolski - LKS Słowian Łodygowice
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Łukasz Duda - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Staszek - LKS Ligota
Maciej Tokarczyk - KS Bystra
Marcin Korczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Marek Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Mariusz Gałuszka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Figura - LKS Zamek Grodziec
Mateusz Gryga - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Kudrys - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Michał Jakubiec - LKS Słowian Łodygowice
Michał Sobieski - KS Halny Kalna
Michał Zawada - LKS Zamek Grodziec
Paweł Golonka - KS Bystra
Paweł Lewandowicz - KS Bystra
Paweł Mola - LKS Ligota
Paweł Sroczyński - LKS Ligota
Piotr Dybczak - KS Bystra
Piotr Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Przemysław Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Rafał Leśków - UKS Rotuz Bronów
Remigiusz Kopiasz - UKS Rotuz Bronów
Robert Pochylski - KS Bystra
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Sebastian Zawadzki - LKS Zamek Grodziec
Sławomir Dąbrowski - LKS Ligota
Sławomir Moczała - LKS Zamek Grodziec
Szymon Kłos - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Czernek - LKS Słowian Łodygowice
Tomasz Małysiak - KS Bystra
Wojciech Ficoń - KS Halny Kalna

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94