Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2012/2013

Tabela strzelców


23

Dariusz Gołba - LKS Sokół Hecznarowice, LKS Groń Bujaków

20

Ireneusz Luzak - LKS Zamek Grodziec

17

Mateusz Młynarski - GLKS Wilkowice, LKS Słowian Łodygowice

13

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice, KS Iskra Rybarzowice

12

Bartłomiej Chmielniak - UKS Rotuz Bronów
Mariusz Cupriak - UKS Rotuz Bronów

11

Mateusz Krawczyk - LKS Zamek Grodziec
Sebastian Linowski - LKS Groń Bujaków, LKS Orzeł Kozy

10

Bartłomiej Kotas - LKS Ligota

9

Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Paweł Tomiczek - LKS Groń Bujaków

8

Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica, LKS Zapora Wapienica II

7

Jakub Habdas - GLKS Wilkowice, LKS Słowian Łodygowice
Kamil Słowiak - KS Iskra Rybarzowice
Krzysztof Stroński - LKS Ligota
Tomasz Budny - LKS Ligota

6

Andrzej Bistyga - KS Halny Kalna
Kamil Szlagor - LKS Zamek Grodziec
Marcin Siedlarz - GLKS Wilkowice, LKS Słowian Łodygowice

5

Adrian Brańka - LKS Ligota
Marcin Brzózka - LKS Groń Bujaków
Robert Pochylski - LKS Słowian Łodygowice

4

Dawid Setla - LKS Słowian Łodygowice
Kamil Urban - LKS Ligota
Marcin Żmuda - LKS Groń Bujaków
Mateusz Kuś - UKS Rotuz Bronów
Michał Hantke - LKS Ligota
Sebastian Byrski - LKS Groń Bujaków
Sebastian Orawczak - LKS Orzeł Kozy, LKS Groń Bujaków

3

Adam Frydel - KS Halny Kalna
Adrian Koziar - LKS Zamek Grodziec
Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Zapora Wapienica
Dawid Kanik - LKS Groń Bujaków, LKS Mazańcowice
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Janusz Maroszek - LKS Ligota
Krzysztof Pyka - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Rajda - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Duda - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Staszek - LKS Ligota
Łukasz Teis - UKS Rotuz Bronów
Mariusz Jurkowski - KS Halny Kalna
Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec
Piotr Czylok - UKS Rotuz Bronów
Tomasz Czernek - LKS Słowian Łodygowice
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

2

Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Bogdan Biegun - KS Halny Kalna
Damian Strzelczyk -
Daniel Szwarc - LKS Drzewiarz Jasienica, LKS Pogórze
Ireneusz Fabia - LKS Zapora Wapienica II
Jakub Brzuska - UKS Rotuz Bronów
Jarosław Bojara - LKS Zapora Wapienica II
Marcin Gorzelnik - LKS Zapora Wapienica II
Marek Kopeć - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Setla - LKS Słowian Łodygowice
Piotr Chalecki - LKS Słowian Łodygowice
Przemysław Godzwoń - LKS Zapora Wapienica II
Radosław Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Rafał Tracz - KS Halny Kalna
Roman Ochelski - LKS Groń Bujaków
Sebastian Mencner - TS Piast Cieszyn, LKS Zamek Grodziec
Sebastian Snaczke - LKS Słowian Łodygowice
Szymon Zając - LKS Słowian Łodygowice
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice
Tomasz Waliczek - LKS Groń Bujaków

1

Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Haczkiewicz - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Słowian Łodygowice
Czesław Bałchan - LKS Zapora Wapienica
Daniel Dudys - KS Halny Kalna
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Daniel Mikulec - LKS Zapora Wapienica II
Dariusz Placek - KS Iskra Rybarzowice
Dawid Sromek - LKS Słowian Łodygowice
Dawid Świerkot - LKS Zamek Grodziec
Grzegorz Kocurek - LKS Ligota
Jacek Kropacz - KS Iskra Rybarzowice
Jacek Zeman - LKS Groń Bujaków
Jarosław Motyka - LKS Zapora Wapienica
Krystian Sosna - LKS Zamek Grodziec
Krzysztof Kłaptocz - LKS Ligota
Krzysztof Słowiak - KS Iskra Rybarzowice
Leszek Pezda - KS Halny Kalna
Łukasz Dudys - KS Halny Kalna
Łukasz Krystian - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Groń Bujaków
Łukasz Merta - LKS Sokół Hecznarowice, LKS Groń Bujaków
Maciej Śliwa - KS Halny Kalna
Mariusz Tracz - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Feruga - LKS Ligota
Mateusz Krawczykowski - LKS Zapora Wapienica II
Mateusz Moczek - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Stanoch - UKS Rotuz Bronów
Patryk Granek - LKS Ligota
Piotr Mędrala - LKS Słowian Łodygowice
Piotr Zawada - LKS Zamek Grodziec
Piotr Żurowski - LKS Zapora Wapienica
Remigiusz Kopiasz - UKS Rotuz Bronów
Robert Tarnawa - LKS Słowian Łodygowice
Sebastian Zawadzki - LKS Bestwina, LKS Zamek Grodziec
Sławomir Guzek - KS Międzyrzecze, KS Iskra Rybarzowice
Tomasz Stanisławski - KS Międzyrzecze
Wojciech Wuss -
Zbigniew Sobczak - LKS Zapora Wapienica II

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94