Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2015/2016

Tabela strzelców


29

Radosław Folek - KS Międzyrzecze

16

Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze

15

Łukasz Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie, UKS Rotuz Bronów

12

Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Paweł Łomankiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II

11

Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec

10

Bartłomiej Świerkot - UKS Rotuz Bronów
Janusz Maroszek - UKS Rotuz Bronów
Paweł Sosna - UKS Rotuz Bronów

9

Mateusz Wronka - LKS Sokół Zabrzeg

8

Michał Jarco - LKS Zamek Grodziec

7

Dariusz Dziadek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Bucki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Rafał Tracz - KS Halny Kalna
Roman Mikler - KS Międzyrzecze
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze II

6

Kamil Maj - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Duźniak - LKS Orzeł Kozy
Marek Pawlus - LKS Sokół Zabrzeg
Rafał Pezda - LKS Zapora Wapienica, BTS Rekord Bielsko-Biała II
Tomasz Parzyk - LKS Zamek Grodziec

5

Dawid Świerkot - LKS Zamek Grodziec
Krzysztof Chlebek - UKS Rotuz Bronów
Łukasz Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Marcel Kucharski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Michał Spyra - LKS Sokół Zabrzeg
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

4

Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Bartłomiej Bieńko - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LKS Zamek Grodziec
Marcin Gorzelnik - UKS Rotuz Bronów
Marcin Piątek - KS Halny Kalna
Mateusz Bernat - BTS Rekord Bielsko-Biała II, KS Spójnia Landek
Mateusz Giża - LKS Ligota
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Norbert Uchyła - LKS Orzeł Zabłocie, KS Międzyrzecze
Paweł Mola - LKS Sokół Zabrzeg
Piotr Koźluk - KS Międzyrzecze
Sebastian Linowski - LKS Orzeł Kozy
Szymon Jancia - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Sosna - UKS Rotuz Bronów
Wojciech Gawłowski - LKS Słowian Łodygowice, GLKS Sokół Buczkowice

3

Artur Mynarski - LKS Sokół Hecznarowice
Dominik Lekki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Jakub Janik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Pietrzyk - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Łukasz Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Marcin Michalik - LKS Sokół Zabrzeg
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Pękala - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Ozimina - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Kufieta - LKS Ligota
Szymon Hantke - LKS Ligota
Szymon Harat - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Konior - KS Halny Kalna
Tomasz Kanik - LKS Słowian Łodygowice

2

Alan Fender - LKS Orzeł Kozy
Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Błażej Donocik - LKS Sokół Zabrzeg
Damian Ścibor - BTS Rekord Bielsko-Biała II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Dariusz Palowski - LKS Zamek Grodziec
Dawid Branicki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Setla - LKS Słowian Łodygowice
Grzegorz Puda - LKS Orzeł Kozy
Jakub Janik - UKS Rotuz Bronów
Jarosław Brańka - LKS Ligota
Jeremiasz Barański - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Chrapkiewicz - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Kowol - LKS Zamek Grodziec
Łukasz Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Mariusz Sznajdrowicz - GKS Czarni Jaworze II
Mateusz Kuś - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Mateusz Stwora - LKS Orzeł Kozy
Michał Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Mirosław Zdolski - GKS Czarni Jaworze II
Patryk Mikołajczyk - KS Międzyrzecze
Patryk Urbanek - RKS Cukrownik Chybie, UKS Rotuz Bronów
Paweł Michałek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Witkowski - LKS Ligota, KS Międzyrzecze
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Radosław Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Makowski - LKS Sokół Hecznarowice
Wojciech Małyjurek - BTS Rekord Bielsko-Biała

1

Adrian Malchar - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Międzyrzecze
Anatolii Kozachuk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Andrzej Bistyga - KS Halny Kalna , LKS Sokół Słotwina
Andrzej Tomalik - UKS Rotuz Bronów
Arkadiusz Bargiel - LKS Orzeł Kozy, LKS Zapora Porąbka
Arkadiusz Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Bartosz Wajs - KS Międzyrzecze
Damian Hilbrycht - BTS Rekord Bielsko-Biała II, BTS Rekord Bielsko-Biała
Daniel Mańkowski - LKS Orzeł Kozy
Dawid Kłak - KS Halny Kalna
Dawid Śleziak - LKS Orzeł Kozy
Dominik Słomka - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Grzegorz Chałupski - LKS Zamek Grodziec
Grzegorz Kastelik - KS Halny Kalna
Jakub Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Jakub Lach - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jakub Maślak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze, GKS Czarni Jaworze II
Kamil Klima - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Slaczałek - GKS Czarni Jaworze II
Krzysztof Rajda - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Krzysztof Stroński - LKS Ligota
Łukasz Podkański - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Rozmus - LKS Orzeł Kozy
Maciej Dobrowolski - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Gut - KS Soła Kobiernice, LKS Zamek Grodziec
Mateusz Kudzia - LKS Słowian Łodygowice
Mateusz Młynarski - LKS Słowian Łodygowice, KS Bystra
Michał Micorek - LKS Słowian Łodygowice
Michał Wejnerowski - KS Halny Kalna , LKS Skrzyczne Lipowa
Patryk Granek - LKS Ligota
Patryk Lorańczyk - LKS Zamek Grodziec
Patryk Stokłosa - LKS Ligota
Paweł Mołek - GKS Czarni Jaworze II
Piotr Husar - LKS Zamek Grodziec, KS Kuźnia Ustroń
Rafał Haczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Remigiusz Tański - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Roman Kral - LKS Beskid Brenna, GKS Czarni Jaworze
Sebastian Bylok - GKS Czarni Jaworze II
Sebastian Glenc - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Sebastian Uczniak - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Sławomir Dąbrowski - LKS Ligota
Tomasz Budny - LKS Ligota

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94