Klasa B (Podokręg Bielsko) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


18

Patryk Pieczora - LKS Orzeł Kozy

15

Jakub Szendzielorz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

11

Adam Złotek - LKS Ligota

9

Paweł Łukosz - LKS Ligota

8

Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice

7

Patryk Mizera - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

6

Łukasz Czerpak - LKS Ligota
Roman Folek - LKS Zamek Grodziec
Tomasz Kieczka - LKS Zamek Grodziec

5

Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Andrzej Prządka - KS Iskra Rybarzowice
Bogdan Legięć - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Zacny - KS Iskra Rybarzowice
Michał Gruszka - LKS Zamek Grodziec
Szymon Lizak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Szymon Żółty - LKS Sokół Zabrzeg
Wiktor Pierlak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

4

Dawid Żurek - LKS Orzeł Kozy
Jakub Kwaśny - LKS Orzeł Kozy
Marcin Preisner - GKS Czarni Jaworze
Radosław Folek - LKS Zamek Grodziec
Szymon Klimczak - LKS Ligota

3

Andrzej Gołąbek - KS Iskra Rybarzowice
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dariusz Roczyna - LKS Mazańcowice
Grzegorz Chałupski - LKS Zamek Grodziec
Jakub Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Jakub Zyzański - KS Iskra Rybarzowice
Junichi Ikeda - GKS Czarni Jaworze
Kamil Machalica - LKS Zamek Grodziec
Konrad Janosz - LKS Orzeł Kozy
Maciej Papież - LKS Czaniec
Mateusz Figura - LKS Zamek Grodziec
Mateusz Żółty - LKS Sokół Zabrzeg
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Sebastian Wiśniowski - LKS Czaniec
Szymon Mrowiec - LKS Czaniec II
Wojciech Stańczak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III

2

Damian Rusin - LKS Zamek Grodziec
Grzegorz Wojnicz - GKS Czarni Jaworze II
Jakub Kućka - LKS Słowian Łodygowice
Jakub Mrozek - LKS Orzeł Kozy
Kacper Mrowiec - LKS Czaniec II
Kamil Kozłowski - LKS Sokół Zabrzeg
Konrad Pokrątka - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Skorupa - LKS Zamek Grodziec
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Michał Glos - LKS Orzeł Kozy
Michał Więcek - LKS Ligota
Mikołaj Sadzikowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Patryk Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Roman Kral - GKS Czarni Jaworze
Sławomir Kufieta - LKS Ligota
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Deptuch - LKS Ligota
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

1

Adam Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Adrian Brańka - LKS Ligota
Artur Paw - LKS Orzeł Kozy
Bartłomiej Sanetra - LZS Beskid Godziszka
Bartosz Gąsiorek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartosz Gonciarski - LKS Groń Bujaków
Bartosz Kokot - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Błażej Chwaja - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Daniel Paduch - LKS Słowian Łodygowice
Daniel Stwora - LKS Czaniec II
Dariusz Kołodziej - GKS Czarni Jaworze
Dawid Hatala - LKS Zamek Grodziec
Dawid Śleziak - LKS Groń Bujaków
Dominik Orszulik - LKS Orzeł Kozy
Dominik Wysogląd - LKS Czaniec II
Fabian Pstrong - LKS Ligota
Franciszek Heller - GKS Czarni Jaworze II
Jerzy Handzel - LKS Mazańcowice
Kacper Łukaszek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Kamil Pudełko - LKS Groń Bujaków
Kamil Roseger - LKS Czaniec II
Kamil Slaczałek - GKS Czarni Jaworze II
Klaudiusz Willmann - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III
Krystian Dobija - KS Iskra Rybarzowice
Łukasz Gałuszka - LKS Czaniec II
Łukasz Kwaśny - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Matejko - LKS Groń Bujaków
Łukasz Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Marcin Kukla - LKS Sokół Zabrzeg
Marcin Lewowski - LKS Słowian Łodygowice
Marcin Pezda - LZS Beskid Godziszka
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Kościelny - LKS Ligota
Michał Łyczko - LKS Groń Bujaków
Michał Suchy - LKS Zamek Grodziec
Michał Tomaszek - LZS Beskid Godziszka
Paweł Kozioł - LKS Czaniec
Piotr Wardyński - LKS Słowian Łodygowice
Przemysław Białek - LKS Mazańcowice
Przemysław Paciorek - LKS Zamek Grodziec
Radosław Stefko - LKS Orzeł Kozy
Radosław Woźniak - GKS Czarni Jaworze II
Rafał Fejdych - LKS Sokół Zabrzeg
Rafał Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Roman Cholewa - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Indeka - LKS Sokół Zabrzeg
Szymon Duda - LKS Słowian Łodygowice
Szymon Trojak - LKS Czaniec II
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze II
Wojciech Paluch - KS Iskra Rybarzowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94