Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2014/2015

Tabela strzelców


24

Tomasz Gąsiorek - KS Soła Kobiernice

19


Jakub Pilch - GKS Czarni Jaworze, GLKS Wilkowice
Mateusz Słowik - LKS Mazańcowice, LKS Zapora Wapienica

16

Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

15

Adrian Pająk - LKS Pionier Pisarzowice
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka

14

Paweł Kuźnik - LKS Groń Bujaków

12

Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Michał Osierda - LKS Orzeł Kozy
Paweł Mucha - KS Bestwinka

11

Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Rafał Szlagor - KS Soła Kobiernice
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów

10

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Michał Malarz - LKS Mazańcowice
Paweł Toborek - GLKS Wilkowice
Radosław Maciejewski - LKS Wilamowiczanka Wilamowice, LKS Zapora Wapienica

9

Dawid Kanik - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Kaleta - KS Soła Kobiernice, LKS Zapora Wapienica
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Paweł Łukosz - KS Bestwinka, MRKS Czechowice-Dziedzice II

8

Bartosz Adamowicz - LKS Pasjonat Dankowice, KS Bestwinka
Damian Gacek - LKS Pionier Pisarzowice
Damian Tracz - KS Iskra Rybarzowice, GLKS Sokół Buczkowice
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice

7

Kamil Zoń - KS Soła Kobiernice
Marcin Dobranowski - TS Koszarawa Żywiec, KS Soła Kobiernice
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice

6

Adam Frydel - KS Iskra Rybarzowice
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Dariusz Gołba - LKS Groń Bujaków
Ireneusz Luzak - LKS Groń Bujaków
Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

5

Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dawid Hetnał - KS Iskra Rybarzowice
Kamil Czarnecki - KS Soła Kobiernice
Kamil Szypuła - LKS Bestwina, LKS Pionier Pisarzowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Gut - KS Soła Kobiernice
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Paweł Tomiczek - LKS Groń Bujaków
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Tomasz Jancia - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Stanisławski - KS Międzyrzecze
Zbigniew Skórzak - TS Koszarawa Żywiec, KS Soła Kobiernice

4

Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Marcel Rogala - KS Soła Kobiernice
Mateusz Malinka - LKS Zapora Wapienica
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Gala - GLKS Wilkowice

3

Adrian Baron - LKS Orzeł Kozy
Bartłomiej Chmielniak - UKS Rotuz Bronów, KS Bestwinka
Dawid Piznal - LKS Groń Bujaków
Jacek Pilarz - LKS Mazańcowice
Jakub Kania - LKS Groń Bujaków
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Krystian Mańkus - GKS Czarni Jaworze, GLKS Wilkowice
Krzysztof Zborowski - GLKS Wilkowice
Łukasz Grębosz - LKS Zapora Wapienica II, KS Międzyrzecze
Marcin Brzózka - LKS Groń Bujaków
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Paweł Wawak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Przemysław Światłowski - LKS Przełom Kaniów, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica
Robert Nycz - LKS Bestwina, LKS Pionier Pisarzowice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Labza - GKS Kaczyce, LKS Orzeł Kozy
Wojciech Kasolik - LKS Orzeł Kozy

2

Czesław Bałchan - LKS Zapora Wapienica
Damian Marek - KS Soła Kobiernice, LKS Orzeł Kozy
Damian Wojtas - KS Międzyrzecze
Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Dariusz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Dariusz Turek - LKS Zapora Wapienica
Dawid Kowalczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dawid Śleziak - LKS Groń Bujaków
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Grzegorz Łysoń - LKS Groń Bujaków
Grzegorz Mędrzak - KS Iskra Rybarzowice
Józef Fluder - LKS Przełom Kaniów
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Kamil Krzak - GKS Czarni Jaworze, GLKS Wilkowice
Kornel Szwedka - GLKS Wilkowice, KS Bystra
Krzysztof Skwira - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Stroński - LKS Ligota, LKS Mazańcowice
Łukasz Grabowski - LKS Sokół Zabrzeg, LKS Zapora Wapienica
Maciej Kłusak - GKS Radziechowy-Wieprz, GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Marcin Sowiński - GLKS Sokół Buczkowice
Marcin Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Wajs - KS Międzyrzecze
Patryk Mikołajczyk - KS Międzyrzecze
Paweł Chruszcz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Piotr Parcia - LKS Mazańcowice
Stefan Laszczak - GLKS Wilkowice
Tomasz Matusiak - LKS Zapora Wapienica
Zbigniew Kupczok - MRKS Czechowice-Dziedzice, KS Soła Kobiernice

1

Adam Matejko - LKS Groń Bujaków
Arkadiusz Zwardoń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Artur Mroczek -
Bartłomiej Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec, KS Soła Kobiernice
Daniel Gala - GLKS Wilkowice
Daniel Mańkowski - LKS Orzeł Kozy
Dariusz Czapiga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Hałat - LKS Zapora Porąbka, LKS Orzeł Kozy
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Grzegorz Puda - LKS Orzeł Kozy
Jacek Wajdzik - GLKS Wilkowice
Kamil Jakubiec - LZS Beskid Godziszka
Klaudiusz Mocko - GLKS Sokół Buczkowice
Konrad Then - GLKS Wilkowice
Łukasz Janik - LKS Pionier Pisarzowice
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Łukasz Niewiadomy - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Łukasz Walaszek - GLKS Wilkowice, KS Iskra Rybarzowice
Marcel Post - LKS Groń Bujaków
Marcin Baranowicz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Ceglarz - LKS Zapora Wapienica
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Foltyn - LKS Groń Bujaków
Marcin Pierzga - KS Międzyrzecze
Marcin Starsiak - KS Bestwinka
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Kolarczyk - GLKS Wilkowice
Mariusz Sobczak - KS Bestwinka
Mateusz Dziki - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Krawczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Michał Gacek - BTS Rekord Bielsko-Biała, LKS Pionier Pisarzowice
Michał Kasprzyk - KS Bestwinka, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Michał Pilch - GKS Czarni Jaworze, GLKS Wilkowice
Mirosław Danel - LKS Przełom Kaniów
Olaf Szkiłądź - LKS Mazańcowice U19, LKS Mazańcowice
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Patryk Szendzielarz - LKS Zapora Wapienica
Paweł Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Paweł Karbowniczek - LKS Mazańcowice
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Piotr Bąk - LKS Przełom Kaniów
Piotr Giertler - GLKS Sokół Buczkowice
Przemysław Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Rafał Kłusek - LKS Sokół Zabrzeg, GLKS Wilkowice
Rafał Tlałka - LKS Pionier Pisarzowice
Romain Bazin - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Sebastian Orawczak - LKS Groń Bujaków, LKS Orzeł Kozy
Sebastian Zawadzki - LKS Zamek Grodziec, LKS Groń Bujaków
Seweryn Walosek - KS Iskra Rybarzowice
Tomasz Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice, LKS Zapora Wapienica
Wojciech Folta - LKS Zapora Wapienica, LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Gawłowski - KS Bystra, GLKS Wilkowice
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów
Zbigniew Wierzgoń - KS Bestwinka

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94