Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


36

Piotr Strączek - GLKS Wilkowice

28

Łukasz Miszczak - UKS Rotuz Bronów

23


Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II

17

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice

16

Jakub Habdas - KS Bystra
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice

15

Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice II

14

Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice

13

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Bartłomiej Feruga - UKS Rotuz Bronów
Damian Rodak - LKS Zapora Wapienica
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

12

Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Konrad Dzida - UKS Rotuz Bronów
Maciej Lubański - KS Soła Kobiernice
Mateusz Wajdzik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice

11

Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jakub Waluś -
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

10

Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Wiktor Matlak - KS Bystra

9

Jakub Caputa - GLKS Wilkowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów

8

Dominik Kępys - GLKS Wilkowice
Szymon Trybała - KS Międzyrzecze

7

Jakub Denys - KS Międzyrzecze
Mateusz Fiedor - GLKS Wilkowice
Mateusz Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Michał Strzeżoń - LKS Pionier Pisarzowice

6

Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze

5

Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Bartłomiej Świerkot - UKS Rotuz Bronów
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Ścieszka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jeremiasz Barański - LKS Zapora Wapienica
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Robert Basiura - KS Międzyrzecze
Sebastian Gaweł - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów

4

Arkadiusz Rucki - KS Międzyrzecze
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Papkoj - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Chrapek -
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Michał Osierda - KS Soła Kobiernice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Buczek - KS Międzyrzecze
Piotr Jeziorski - LKS Zapora Wapienica
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Wojciech Sołtysik - LKS Pionier Pisarzowice

3

Adam Frydel - GLKS Sokół Buczkowice
Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Adrian Mętel - LKS Zapora Wapienica
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Aron Żyrek - GKS Czarni Jaworze
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Filip Głogosz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Krzysztof Bąk - GLKS Wilkowice
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Dziubek - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Szymon Rzeźniczak - KS Międzyrzecze
Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

2

Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Adrian Malchar - KS Międzyrzecze
Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Andrii Maliarchuk - GLKS Sokół Buczkowice
Artur Grządziel - LKS Sokół Hecznarowice
Bartłomiej Bieńko - UKS Rotuz Bronów
Bartosz Pachny - KS Bystra
Damian Łatka - LKS Pionier Pisarzowice
Dariusz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Eryk Jaśkowiec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Filip Marczyński - LZS Beskid Godziszka
Jakub Banet - UKS Rotuz Bronów
Kamil Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Krystian Cyroń - UKS Rotuz Bronów
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Szczypka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Jastrzębski - GLKS Wilkowice
Łukasz Melanik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Muras - GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Wiewióra - GLKS Wilkowice
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Michał Pękala - LKS Pionier Pisarzowice
Patryk Kochański - GLKS Wilkowice
Patryk Szczelina - UKS Rotuz Bronów
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Brzóska - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Piotr Bąk - LKS Przełom Kaniów
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Moś - LKS Sokół Hecznarowice
Rafał Pezda - LKS Zapora Wapienica
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Rozner - LKS Sokół Hecznarowice
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Witold Szczepanik - UKS Rotuz Bronów
Wojciech Kaczmarczyk - GLKS Sokół Buczkowice

1

Adam Wawrzeczko - LKS Zapora Wapienica
Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Adrian Woźnicki - KS Bystra
Arkadiusz Komraus - KS Bystra
Artur Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Damian Oczko - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Damian Włodarek - LKS Zapora Wapienica
Daniel Caniboł - LKS Zapora Wapienica
Daniel Kędziak - RKS Cukrownik Chybie
Dawid Grabski - GLKS Wilkowice
Dawid Kowalczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Kruczek - GLKS Wilkowice
Dawid Olszowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dominik Sitarz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Dominik Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Gabriel Kowalski - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Ireneusz Luzak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jakub Cybiński - KS Bystra
Jakub Janik - UKS Rotuz Bronów
Jakub Zoń - KS Soła Kobiernice
Joachim Banet - UKS Rotuz Bronów
Kamil Salamon - LZS Beskid Godziszka
Konrad Pokrątka - LZS Beskid Godziszka
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Kosma Mojżesz - GLKS Wilkowice
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Krzysztof Walasiński - KS Międzyrzecze
Łukasz Pierlak - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Szewczyk - KS Międzyrzecze
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Ucher - KS Iskra Rybarzowice
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Kaleta - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Krawczyk - GLKS Wilkowice
Mateusz Łopata - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Rosegnal - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Wronka - UKS Rotuz Bronów
Michał Brańka - LKS Zapora Wapienica
Michał Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Łukaszewski - GLKS Wilkowice
Michał Pachny - KS Bystra
Michał Płowucha - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Michał Tomaszek - LZS Beskid Godziszka
Michał Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Michał Zieliński - LKS Zapora Wapienica
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Patryk Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Piotr Flasz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Przemysław Musiał - KS Bystra
Przemysław Szczypka - LKS Przełom Kaniów
Radosław Matusiak - KS Soła Kobiernice
Rafał Kwaśniewski - LKS Sokół Hecznarowice
Rafał Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Robert Majdak - KS Soła Kobiernice
Sławomir Głombek - LKS Przełom Kaniów
Szymon Dunat - LKS Przełom Kaniów
Szymon Flajszak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Tarnawa - KS Bystra
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94