Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


26


Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II

24

Maciej Skęczek - KS Bestwinka

18

Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów

16

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Maciej Lubański - KS Soła Kobiernice

15

Jakub Habdas - KS Bystra
Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

14

Wojciech Wajda - GLKS Sokół Buczkowice

13

Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

12

Artur Różycki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Łasak - BTS Rekord Bielsko-Biała II

10

Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice

9

Arkadiusz Rucki - KS Międzyrzecze
Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Hałat - BTS Rekord Bielsko-Biała
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Szymon Rzeźniczak - KS Międzyrzecze

8

Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice

7

Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Krystian Zelek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Łukasz Muras - LZS Beskid Godziszka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Kubica - BTS Rekord Bielsko-Biała
Piotr Buczek - KS Międzyrzecze

6

Grzegorz Gąsiorek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jakub Stawicki - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Maciej Kosmaty - KS Bestwinka
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Kozina - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Hrapkowicz - KS Bystra
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Wiktor Grzywaczewski - BTS Rekord Bielsko-Biała II

5

Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Dawid Ogrocki - BTS Rekord Bielsko-Biała
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Pierlak - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Obracaj - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Szymon Szczyrk - KS Bystra

4

Damian Marek - LKS Pionier Pisarzowice
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jeremiasz Barański - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Fiedor - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Mateusz Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Sławomir Pachny - LKS Mazańcowice
Szymon Trybała - KS Międzyrzecze
Tomasz Gąsiorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

3

Albert Wawro - KS Soła Kobiernice
Artur Bożek - GLKS Sokół Buczkowice
Artur Mynarski - LKS Sokół Hecznarowice
Daniel Biela - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dawid Salomon - LKS Mazańcowice
Dominik Tlałka - LKS Sokół Hecznarowice
Grzegorz Kojder - KS Soła Kobiernice
Ireneusz Luzak - LKS Zapora Wapienica
Jakub Gizicki - LKS Zapora Wapienica
Jakub Denys - KS Międzyrzecze
Kamil Jaroś - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Żołna - BTS Rekord Bielsko-Biała
Krzysztof Walasiński - KS Międzyrzecze
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Maciej Bury - GLKS Sokół Buczkowice
Marek Heller - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Dziubek - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Madzia - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Zieliński - KS Międzyrzecze
Mikołaj Franusik - GKS Radziechowy-Wieprz
Paweł Łukosz - LKS Ligota
Paweł Olek - KS Bestwinka
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Remigiusz Tański - LKS Zapora Wapienica
Sebastian Świder - LKS Mazańcowice
Szymon Dunat - LKS Przełom Kaniów
Szymon Tomala - KS Bestwinka
Szymon Zając - KS Bystra

2

Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Bartłomiej Ślosarczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Daniel Rodak - UKS Rotuz Bronów
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Filip Hadydoń - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Kacper Ziemkiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Kamil Czarnecki - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Kamil Pawłuszkiewicz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Łukasz Mentel - KS Międzyrzecze
Łukasz Szędzielarz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Marcin Sowiński - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Waliczek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Żółty - LKS Mazańcowice
Michał Gacek - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Kujawa - KS Bestwinka
Paweł Brzóska - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Paweł Lewandowicz - KS Bystra
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Przemysław Harat - KS Bystra
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Przemysław Wróbel - KS Soła Kobiernice
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Rafał Pezda - LKS Zapora Wapienica
Rafał Żurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Żółty - LKS Mazańcowice
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Ryszka - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Sierota - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Wiktor Matlak - KS Bystra

1

Bartłomiej Drobisz - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Dymek - LKS Zapora Wapienica
Damian Hilbrycht - BTS Rekord Bielsko-Biała
Damian Kubica - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Daniel Waliczek - LKS Zapora Wapienica
Dawid Kruczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Diego Sanchez Medina - LKS Zapora Wapienica
Dominik Chmielniak - KS Bestwinka
Dominik Gałan - MRKS Czechowice-Dziedzice
Hubert Żmuda - LKS Mazańcowice
Jakub Cybiński - KS Bystra
Jakub Janik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Jakub Jończy - KS Soła Kobiernice
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jan Dudek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Kamil Cichura - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kamil Faber - GLKS Sokół Buczkowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krystian Wojnar - LKS Mazańcowice
Krzysztof Iwanek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Zdeb - LKS Przełom Kaniów
Maciej Mieszczak - GLKS Sokół Buczkowice
Maksymilian Praciak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Kasperek - LKS Zapora Wapienica
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Kania - LZS Beskid Godziszka
Marek Profic - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mariusz Sanetra - LKS Pewel Mała
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Gut - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Kaleta - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Łopata - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Młynarski - KS Bystra
Michał Groń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Kóska - LKS Przełom Kaniów
Michał Osierda - KS Soła Kobiernice
Michał Rusek - KS Soła Kobiernice
Michał Więcek - KS Bestwinka
Mikołaj Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Miłosz Tatka - GLKS Sokół Buczkowice
Mirosław Stec - GLKS Sokół Buczkowice
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Patryk Miłoń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Jeziorski - LKS Zapora Wapienica
Piotr Moś - LKS Sokół Hecznarowice
Piotr Motyka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Rafał Kłusek - KS Bystra
Rafał Rus - KS Bystra
Romain Bazin - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Ronald Solorzano - BTS Rekord Bielsko-Biała
Sebastian Niemczyk - LKS Przełom Kaniów
Sebastian Paluch - GLKS Sokół Buczkowice
Sebastian Pudełko - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Mika - KS Soła Kobiernice
Szymon Niemczyk - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Niemczyk - KS Soła Kobiernice
Szymon Rozner - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Tomasz Wichrzycki - LKS Zapora Wapienica
Wiktor Kołodziej - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Sołtysik - LKS Pionier Pisarzowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94