Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2013/2014

Tabela strzelców


28


Jakub Pilch - GKS Czarni Jaworze

22


Łukasz Nycz - LKS Zapora Porąbka

17

Paweł Łukosz - KS Bestwinka

Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica

Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

16

Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice

15

Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Słowik - LKS Mazańcowice
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

14

Damian Gacek - LKS Pionier Pisarzowice

13

Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice

12

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Dariusz Gołba - LKS Groń Bujaków
Marcin Sztykiel - GKS Czarni Jaworze

11

Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Mirosław Danel - LKS Przełom Kaniów
Sebastian Świder - LKS Zapora Wapienica

10

Radosław Stefko - LKS Groń Bujaków

9

Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Lis - KS Międzyrzecze
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Rafał Zbijowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II

8

Ireneusz Luzak - LKS Groń Bujaków
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II

7

Bartosz Sawicki - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Kanik - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Zborowski - GLKS Wilkowice
Tomasz Jancia - LKS Orzeł Kozy

6

Damian Wojtas - KS Międzyrzecze
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Michał Osierda - LKS Orzeł Kozy
Michał Pilch - GKS Czarni Jaworze
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Paweł Wawak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Sosna - GKS Czarni Jaworze

5

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Krawczyk - LKS Pionier Pisarzowice, LKS Zamek Grodziec
Paweł Tomiczek - LKS Groń Bujaków
Piotr Parcia - LKS Mazańcowice
Przemysław Zontek - LKS Orzeł Kozy
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze
Tomasz Bydliński - GKS Czarni Jaworze
Tomasz Gala - GLKS Wilkowice

4

Andrzej Pawluk-Jaszczuk - GKS Czarni Jaworze
Andrzej Tomalik - KS Międzyrzecze
Artur Grządziel - LKS Groń Bujaków
Bartłomiej Chmielniak - UKS Rotuz Bronów
Grzegorz Gąsiorek - MRKS Czechowice-Dziedzice II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Mateusz Malinka - LKS Zapora Wapienica
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice
Wojciech Kasolik - LKS Orzeł Kozy

3

Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze
Bartłomiej Świerkot - KS Międzyrzecze
Daniel Gala - GLKS Wilkowice
Dawid Golicz - LKS Mazańcowice
Jakub Kania - LKS Groń Bujaków
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Krystian Mańkus - GKS Czarni Jaworze
Łukasz Grabowski - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Rak - LKS Zapora Wapienica
Maciej Skęczek - KS Bestwinka
Marcin Baranowicz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Ceglarz - LKS Zapora Wapienica
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Paweł Karbowniczek - LKS Mazańcowice
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Piotr Czak - BKS Stal Bielsko-Biała, LKS Sokół Zabrzeg
Piotr Giertler - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Żurowski - LKS Zapora Wapienica
Przemysław Pielesz - LKS Orzeł Kozy, LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Przemysław Światłowski - LKS Przełom Kaniów
Remigiusz Kłaptocz - LKS Mazańcowice
Roman Ochelski - LKS Groń Bujaków
Sebastian Orawczak - LKS Groń Bujaków
Stefan Laszczak - GLKS Wilkowice
Tomasz Matusiak - LKS Zapora Wapienica

2

Adrian Baron - LKS Orzeł Kozy
Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Andrzej Wróbel - KS Bestwinka
Damian Ligocki - LKS Orzeł Kozy
Dawid Ćwiek - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Grzegorz Puda - LKS Orzeł Kozy
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Kacper Janik - LZS Beskid Godziszka
Kacper Rzepa -
Konrad Błędowski - LKS Zapora Wapienica
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Kornel Szwedka - GLKS Wilkowice
Krzysztof Brycz - GLKS Wilkowice
Krzysztof Jarczok - LKS Mazańcowice
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LKS Bory Pietrzykowice
Maciej Bury - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Maciej Raczek - LKS Zapora Wapienica
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Michalik - LKS Sokół Zabrzeg
Marcin Paw - LKS Zapora Porąbka
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Marek Kania - LZS Beskid Godziszka
Mariusz Wacławski - GKS Czarni Jaworze
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Paweł Kuźnik - LKS Groń Bujaków
Paweł Chruszcz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Paweł Jurek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Leśków - UKS Rotuz Bronów
Rafał Porwisz - GLKS Sokół Buczkowice
Sebastian Górny - LKS Pionier Pisarzowice
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Imielski - LZS Beskid Godziszka
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów

1

Adrian Kamiński - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Adrian Lipka - KS Bestwinka
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Arkadiusz Łukosz - KS Bestwinka
Arkadiusz Zuber - GLKS Wilkowice
Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Bartosz Wajs - KS Międzyrzecze
Damian Tomiczek - UKS Maksymilian Cisiec
Daniel Prymula - KS Bestwinka
Dariusz Czapiga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dariusz Soloch - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dariusz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Dariusz Turek - LKS Zapora Wapienica
Dawid Konieczny - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Miroski - KS Bestwinka
Grzegorz Łysoń - LKS Groń Bujaków
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jakub Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Jarosław Bojara - LKS Zapora Wapienica
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Maciej Czajciński - LKS Zapora Wapienica
Maciej Szkucik - LKS Sokół Zabrzeg
Marceli Janica - LZS Beskid Godziszka
Marcin Gorzelnik - LKS Sokół Zabrzeg
Marcin Kubiczek - LKS Mazańcowice
Marcin Sowiński - GLKS Sokół Buczkowice, GLKS Wilkowice
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mariusz Foriasz - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Grusiecki - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Haczela - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Mateusz Sikora - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Wójcikiewicz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Mikołajczyk - KS Międzyrzecze
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Paweł Ozimina - LKS Groń Bujaków, LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Rak - LKS Mazańcowice, LKS Zapora Wapienica II
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Piotr Banaś - LKS Orzeł Kozy
Piotr Koźluk - KS Międzyrzecze
Przemysław Musiał - GLKS Wilkowice
Przemysław Pilarz - GLKS Wilkowice
Radosław Dzida - LKS Sokół Zabrzeg
Radosław Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Rafał Kłusek - LKS Sokół Zabrzeg
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Robert Salamon - GLKS Sokół Buczkowice
Robert Staniec - GLKS Wilkowice
Sebastian Linowski - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Caputa - KS Międzyrzecze
Szymon Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Jancia - LKS Orzeł Kozy
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Korszyłowski - GLKS Wilkowice, GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Porwisz - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Stanisławski - KS Międzyrzecze
Wojciech Folta - LKS Zapora Wapienica
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów
Zbigniew Kupczok - MRKS Czechowice-Dziedzice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94