Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2012/2013

Tabela strzelców


24

Łukasz Kaleta - KS Soła Kobiernice

21

Robert Jurczyga - LKS Orzeł Kozy, LKS Przełom Kaniów

17

Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka

16

Adam Majdak - KS Soła Kobiernice
Tomasz Gąsiorek - KS Soła Kobiernice

15

Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Wajda - GLKS Sokół Buczkowice, GLKS Wilkowice

13

Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice

12

Jakub Dziki - GLKS Wilkowice
Piotr Garstka - KS Bestwinka
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Roman Mikler - KS Międzyrzecze

11

Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Marcin Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Słowik - LKS Mazańcowice

9

Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze
Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice, LKS Wilamowiczanka Wilamowice

8

Damian Marek - KS Soła Kobiernice
Damian Tomiczek - GLKS Wilkowice, UKS Maksymilian Cisiec
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Rafał Szlagor - KS Soła Kobiernice
Roman Folek - LKS Wisła Strumień, KS Międzyrzecze
Seweryn Caputa - GLKS Sokół Buczkowice, BKS Stal Bielsko-Biała

7

Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Paweł Łukosz - KS Bestwinka
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze

6

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Kornel Szwedka - GLKS Wilkowice
Michał Majtyka - LKS Orzeł Kozy
Rafał Nycz - LKS Pasjonat Dankowice, KS Bestwinka
Tomasz Jancia -
Tomasz Bydliński - GLKS Sokół Buczkowice

5

Damian Wojtas - KS Międzyrzecze
Dariusz Glos - LKS Mazańcowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Radosław Stefko - LKS Orzeł Kozy

4

Arkadiusz Ciesielczyk - LKS Sokół Zabrzeg
Dawid Konieczny - LKS Sokół Zabrzeg
Jakub Kunicki - LKS Orzeł Kozy
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Krzysztof Brycz - GLKS Wilkowice
Krzysztof Walasiński - GKS Czarni Jaworze
Krzysztof Wierzbinka - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Zborowski - GLKS Wilkowice
Łukasz Jarczok - LKS Sokół Zabrzeg
Maciej Skęczek - KS Bestwinka, LKS Bestwina
Marcin Paw - LKS Wilamowiczanka Wilamowice, LKS Pionier Pisarzowice
Michał Buczek - LKS Mazańcowice
Michał Sztykiel - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Mirosław Danel - MRKS Czechowice-Dziedzice II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Bieroński - KS Bestwinka

3

Bartłomiej Świerkot - KS Spójnia Landek, KS Międzyrzecze
Bartosz Wajs - LKS Sokół Zabrzeg
Damian Formas - KS Soła Kobiernice
Damian Gacek - LKS Pionier Pisarzowice
Dawid Kopeć - LZS Beskid Godziszka
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Jarosław Kliś - KS Soła Kobiernice
Kamil Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Krystian Mańkus - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Bąk - GLKS Wilkowice
Łukasz Merta - LKS Sokół Hecznarowice, LKS Groń Bujaków
Marcin Baranowicz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Starsiak - KS Bestwinka
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Krysta - GLKS Wilkowice
Mateusz Rączka - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Sikora - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Norbert Uchyła - KS Międzyrzecze
Patryk Mikołajczyk - KS Międzyrzecze
Patryk Mokwa - GLKS Wilkowice
Paweł Chrząszcz - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Kurdziel - KS Soła Kobiernice
Przemysław Światłowski - LKS Przełom Kaniów
Sławomir Janiczek - GLKS Sokół Buczkowice
Wacław Kobza - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów

2

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Adrian Owczarczyk - LKS Pionier Pisarzowice, LZS Beskid Godziszka
Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Andrzej Wróbel - KS Bestwinka
Dawid Kanik - LKS Groń Bujaków, LKS Mazańcowice
Jacek Pilarz - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Pewel Mała U19
Janusz Maroszek - LKS Ligota
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Łukasz Sztefko - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Walaszczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Maciej Laszczak - LZS Beskid Godziszka
Marek Kania - GLKS Sokół Buczkowice
Mariusz Wacławski - LKS Pogórze
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie, LKS Orzeł Kozy
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Paweł Gluza - LZS Beskid Godziszka
Paweł Wandzel - GLKS Sokół Buczkowice
Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice
Przemysław Pielesz - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Indeka - LKS Sokół Zabrzeg
Szymon Flajszak - LKS Orzeł Kozy
Wojciech Kasolik - LKS Orzeł Kozy

1

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Andrzej Pawluk-Jaszczuk - GKS Czarni Jaworze
Arkadiusz Łukosz - KS Bestwinka
Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze
Damian Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Dariusz Czapiga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dariusz Kubica - LZS Beskid Godziszka
Dariusz Roczyna - LKS Mazańcowice
Dariusz Ryszka - KS Międzyrzecze
Dawid Urbaniec - KS Międzyrzecze
Dominik Chmielniak - KS Bestwinka
Filip Marczyński - LZS Beskid Godziszka
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Ireneusz Szpałek - KS Międzyrzecze
Jakub Szlosek - LKS Orzeł Kozy
Jan Duraj - GLKS Wilkowice
Janusz Handzlik - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Czarnecki - GLKS Sokół Buczkowice, KS Soła Kobiernice
Kamil Gajosz - LKS Sokół Zabrzeg
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Kamil Klima - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Kłaptocz - LKS Mazańcowice
Kamil Kufel -
Konrad Mrózek - GLKS Sokół Buczkowice
Konrad Pokrątka - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Gniza - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Łukasz Byrdy - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Krystian - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Groń Bujaków
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Łukasz Muras - GLKS Sokół Buczkowice, GLKS Wilkowice
Łukasz Podkański - LKS Sokół Zabrzeg
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie, LKS Orzeł Kozy
Mateusz Grusiecki - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Gut - KS Halny Kalna , GLKS Sokół Buczkowice
Paweł Baścik - LKS Orzeł Kozy
Paweł Karbowniczek - LKS Beskid Brenna, LKS Mazańcowice
Paweł Wawak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Piotr Hołyst -
Piotr Parcia - LKS Mazańcowice
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Przemysław Wróbel - KS Soła Kobiernice
Rafał Chudzik - GLKS Sokół Buczkowice, KS Międzyrzecze
Robert Roik - GKS Czarni Jaworze
Romain Bazin - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Sławomir Hatala - LKS Pionier Pisarzowice
Sławomir Wróblewski - KS Bestwinka
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Szymon Polok - LKS Sokół Zabrzeg
Tomasz Imielski - LZS Beskid Godziszka
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Pabiś - LKS Sokół Hecznarowice
Wojciech Kózka - GLKS Wilkowice
Zbigniew Wierzgoń - KS Bestwinka

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94