Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2011/2012

Tabela strzelców


23


Wojciech Wajda - GLKS Sokół Buczkowice

22

Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice

21


Jacek Kurzydło - KS Soła Kobiernice

20

Adrian Szwarc - LKS Zapora Wapienica

14

Adam Majdak - KS Soła Kobiernice
Robert Jurczyga - LKS Orzeł Kozy, LKS Przełom Kaniów

13

Dariusz Gołba - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice

12

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Jakub Pilch - LKS Zapora Wapienica, LKS Drzewiarz Jasienica
Mateusz Lis - LKS Zapora Wapienica
Rafał Szlagor - KS Soła Kobiernice

11

Mateusz Słowik - LKS Mazańcowice

10

Jakub Dziki - GLKS Wilkowice, KS Góral Żywiec
Przemysław Stasica - LKS Pasjonat Dankowice, KS Bestwinka

9

Tomasz Wawro - LKS Zapora Wapienica

8

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Kamil Czarnecki - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Patryk Mokwa - GLKS Wilkowice

7

Damian Marek - KS Soła Kobiernice
Jakub Denys - LKS Zapora Wapienica
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Marcin Habdas - LKS Zapora Wapienica
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze

6

Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Piotr Garstka - KS Bestwinka
Remigiusz Kłaptocz - LKS Mazańcowice
Seweryn Caputa - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Tomasz Sosna - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Zagórski - GKS Czarni Jaworze

5

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze
Konrad Martyniak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Krystian Mańkus - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Marcin Michalik - LKS Sokół Zabrzeg, LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Piotr Wasiel - GLKS Wilkowice
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów

4

Dariusz Stokłosa - GKS Czarni Jaworze, RKS Cukrownik Chybie
Dawid Hałat - LKS Orzeł Kozy, LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Dawid Wójcikiewicz - LKS Pasjonat Dankowice
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Jacek Gołba - LKS Sokół Hecznarowice
Jacek Pilarz - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Orzeł Kozy
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Łukasz Duźniak - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Grębosz - LKS Zapora Wapienica
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Krysta - GLKS Wilkowice, LKS Pewel Mała U19
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Paweł Rak - LKS Zapora Wapienica
Przemysław Kuś - GKS Czarni Jaworze, LKS Zamek Grodziec
Przemysław Wróbel - KS Soła Kobiernice

3

Adam Słowiak - LKS Przełom Kaniów
Damian Flasz - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Karut - LKS Sokół Zabrzeg
Dariusz Czapiga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Moś - MRKS Czechowice-Dziedzice II, LKS Przełom Kaniów
Jakub Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Jakub Wieczorek - LKS Mazańcowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Bakaj - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Zborowski - GLKS Wilkowice, LKS Skrzyczne Lipowa
Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice
Łukasz Jarczok - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Mentel - LKS Mazańcowice
Marcin Jastrzębski - KS Bestwinka
Marcin Starsiak - KS Bestwinka
Mateusz Kudzia - GLKS Wilkowice
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Wajs - LKS Sokół Zabrzeg
Michał Broniewski - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Buczek - LKS Mazańcowice
Mirosław Stec - GLKS Wilkowice
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Paweł Baścik - LKS Orzeł Kozy
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Przemysław Światłowski - LKS Przełom Kaniów
Radosław Stefko - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Szymala - GKS Czarni Jaworze
Stanisław Kleszcz - LKS Zapora Wapienica
Szymon Duława - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Jakubiec - GLKS Wilkowice
Zygmunt Bąba - KS Soła Kobiernice

2

Andrzej Merta - LKS Sokół Hecznarowice
Andrzej Pawluk-Jaszczuk - GKS Czarni Jaworze
Artur Mroczek - KS Soła Kobiernice
Damian Górny - GLKS Wilkowice
Dawid Konieczny - LKS Sokół Zabrzeg
Grzegorz Hamerlak - LKS Sokół Zabrzeg, TS Koszarawa Żywiec
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Kamil Rączka - LKS Pionier Pisarzowice
Konrad Szwed - LKS Przełom Kaniów
Krystian Gańczarczyk - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Łukasz Walaszczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Łukasz Żurek - LKS Przełom Kaniów, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Bączek - KS Soła Kobiernice
Marcin Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Mariusz Cupriak - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Wójtowicz - LKS Zapora Wapienica
Mikołaj Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Paweł Lewandowicz - GLKS Wilkowice
Piotr Parcia - LKS Mazańcowice
Rafał Chudzik - GLKS Sokół Buczkowice
Robert Kiecak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Matusiak - LKS Zapora Wapienica
Wacław Kobza - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice
Wojciech Kózka - GLKS Wilkowice

1

Adrian Baron - LKS Orzeł Kozy
Adrian Ciesielczyk -
Adrian Owczarczyk - LZS Beskid Godziszka
Arkadiusz Łukosz - KS Bestwinka
Artur Droździk - LKS Przełom Kaniów
Bartłomiej Handzel - GKS Czarni Jaworze
Bartłomiej Stokłosa - KS Soła Kobiernice
Bartosz Wajs - LKS Sokół Zabrzeg
Błażej Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Błażej Wawak - KS Soła Kobiernice
Bogusław Kocoń - LKS Orzeł Kozy
Czesław Bałchan - LKS Zapora Wapienica
Dawid Kanik - LKS Skrzyczne Lipowa, LKS Mazańcowice
Dawid Roman - LKS Przełom Kaniów
Filip Wójcik - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Kijonka - LKS Sokół Zabrzeg
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jakub Zoń - KS Soła Kobiernice
Janusz Gucwa - GKS Czarni Jaworze
Jarosław Kliś - KS Soła Kobiernice
Kamil Gajosz - LKS Sokół Zabrzeg
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Kamil Stawicki - LKS Mazańcowice
Karol Kobielus - LKS Pionier Pisarzowice
Krystian Bakalarz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Krzysztof Skiba - LKS Sokół Zabrzeg
Krzysztof Brycz - GLKS Sokół Buczkowice, GLKS Wilkowice
Krzysztof Capek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Krzysztof Walasiński - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Hola - GLKS Wilkowice
Łukasz Krystian - GLKS Sokół Buczkowice, LKS Orzeł Kozy
Łukasz Muras - GLKS Wilkowice
Łukasz Podkański - LKS Sokół Zabrzeg
Łukasz Sztefko - LKS Orzeł Kozy
Maciej Skęczek - LKS Bestwina
Marek Kania - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Czana - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Haczela - GLKS Wilkowice
Mateusz Młynarski - GLKS Wilkowice
Mateusz Wantoła - GLKS Wilkowice
Mirosław Danel - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Ozimina - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze, KS Bestwinka
Piotr Kurdziel - KS Soła Kobiernice
Piotr Żurkowski - LKS Przełom Kaniów
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica
Rafał Balcarczyk - LKS Sokół Hecznarowice
Robert Ryłko - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Sebastian Linowski - LKS Orzeł Kozy
Sławomir Hatala - LKS Pionier Pisarzowice
Sławomir Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Sławomir Wróblewski - KS Bestwinka
Szymon Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Dziech - LKS Sokół Zabrzeg
Tomasz Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Śliwka - LKS Zapora Wapienica
Wojciech Kubies - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Szal - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Zbigniew Wierzgoń - KS Bestwinka

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94