Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2016/2017

Tabela strzelców


26


Adam Waliczek - GKS Czarni Jaworze

21

Maciej Skęczek - KS Bestwinka

15

Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica

Łukasz Nycz - LKS Zapora Porąbka, LKS Pionier Pisarzowice

14

Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Radosław Folek - KS Międzyrzecze

13

Adam Paleta - KS Spójnia Landek, GKS Czarni Jaworze
Michał Sztykiel - GKS Czarni Jaworze
Paweł Lewandowicz - KS Bystra

12

Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice
Janusz Cyran - LKS Zapora Porąbka, GKS Czarni Jaworze
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Szymon Zając - KS Bystra

11

Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Piotr Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica, LKS Mazańcowice

10

Bartosz Prymula - KS Bestwinka
Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Patryk Strzelczyk - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze

9

Maciej Lubański - LKS Zapora Porąbka
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Robert Jurczyga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Tomasz Kubica - KS Iskra Rybarzowice

8

Jakub Gizicki - LKS Zapora Wapienica
Wojciech Gawłowski - LKS Słowian Łodygowice, GLKS Sokół Buczkowice

7

Adam Gorczewski - KS Iskra Rybarzowice
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Łukasz Pierlak - LKS Mazańcowice
Marcin Bebek - KS Międzyrzecze
Piotr Buczek - LKS Mazańcowice
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Szymon Światłowski - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Wojciech Kasolik - LKS Pionier Pisarzowice

6

Maksymilian Cepiga - LKS Zapora Porąbka, GLKS Wilkowice
Mateusz Młynarski - KS Bystra
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Norbert Uchyła - LKS Orzeł Zabłocie, KS Międzyrzecze
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka

5

Damian Majdak - KS Soła Kobiernice
Dariusz Kubiczek - LKS Pionier Pisarzowice
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Szczypka - LKS Zapora Porąbka
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Piotr Flasz - LKS Zapora Porąbka
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Stanisławski - GKS Czarni Jaworze

4

Adrian Nycz - LZS Beskid Godziszka, LKS Bestwina
Bartosz Adamowicz - KS Bestwinka
Jakub Habdas - KS Bystra
Jarosław Jankowski - LKS Mazańcowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Walasiński - KS Iskra Rybarzowice
Łukasz Muras - LKS Mazańcowice, LZS Beskid Godziszka
Łukasz Zdeb - LKS Przełom Kaniów
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Janusz - LKS Przełom Kaniów
Marcin Paw - LKS Zapora Porąbka, LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Kępka - KS Międzyrzecze
Mateusz Słowik - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Stekla - KS Iskra Rybarzowice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Hrapkowicz - KS Bystra
Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice
Rafał Nycz - KS Bestwinka
Sebastian Świder - LKS Mazańcowice
Sebastian Witkowski - LKS Zapora Porąbka
Szymon Korzus - GKS Czarni Jaworze
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Sporek - LKS Zapora Porąbka

3

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Jasiński - LKS Drzewiarz Jasienica, GKS Czarni Jaworze II
Adrian Malchar - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Międzyrzecze
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Damian Marek - LKS Pionier Pisarzowice, LKS Orzeł Kozy
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Eryk Jaśkowiec - LKS Zapora Porąbka
Grzegorz Habdas - LKS Zapora Wapienica
Grzegorz Wojnicz - LKS Zapora Wapienica
Jakub Cybiński - KS Bystra
Kamil Kufel - GLKS Sokół Buczkowice
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Dodukowiec - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Pępek - LZS Beskid Godziszka
Maciej Kopeć - LKS Mazańcowice
Maciej Kosmaty - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Bestwinka
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Mateusz Gut - LKS Zamek Grodziec, LZS Beskid Godziszka
Mateusz Maciążka - LKS Zapora Wapienica, LKS Bestwina
Michał Kóska - LKS Przełom Kaniów
Paweł Olek - MRKS Czechowice-Dziedzice, KS Bestwinka
Rafał Greń - GKS Czarni Jaworze

2

Adrian Baron - KS Soła Kobiernice
Damian Formas - KS Soła Kobiernice
Damian Karut - LKS Przełom Kaniów
Daniel Lech - LKS Pasjonat Dankowice, GKS Czarni Jaworze
Dominik Gałan - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Gabriel Kowalski - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Gomółka -
Jacek Włoch - KS Bystra
Jarosław Bojara - LKS Zapora Porąbka
Kamil Kimla - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Janusz - LKS Przełom Kaniów
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Maciej Bury - AKS Mikołów, GLKS Sokół Buczkowice
Maciej Mieszczak - GLKS Sokół Buczkowice
Maksymilian Praciak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marek Faruga - LKS Przełom Kaniów
Mariusz Sanetra - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mateusz Mierzwa - GKS Czarni Jaworze
Mateusz Moś - KS Międzyrzecze
Mateusz Śpiewak - LKS Zapora Wapienica
Patryk Ferfecki - LKS Groń Bujaków, LZS Beskid Godziszka
Patryk Góralczyk - LKS Mazańcowice
Patryk Szendzielarz - LKS Zapora Wapienica
Paweł Wrona - KS Soła Kobiernice
Paweł Wydra - KS Międzyrzecze
Piotr Garstka - KS Bestwinka
Przemysław Musiał - KS Bystra
Rafał Dawidek - KS Bestwinka
Roman Kral - LKS Beskid Brenna, GKS Czarni Jaworze
Sławomir Pachny - LKS Mazańcowice
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Niemczyk - KS Soła Kobiernice
Szymon Pustelnik - LKS Drzewiarz Jasienica, KS Międzyrzecze
Szymon Sosna - GKS Czarni Jaworze
Wojciech Florek - LKS Mazańcowice

1

Adam Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Adrian Iciek - KS Międzyrzecze
Adrian Łabys - LKS Mazańcowice
Adrian Mętel - LKS Zapora Wapienica
Andrzej Bistyga - LKS Sokół Słotwina, KS Halny Kalna
Artur Grządziel - LKS Zapora Porąbka
Bartłomiej Kocur - KS Iskra Rybarzowice
Bartłomiej Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Damian Zuziak - GLKS Sokół Buczkowice
Daniel Paszek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dawid Kanik - LZS Beskid Godziszka, KS Iskra Rybarzowice
Dominik Chmielniak - KS Bestwinka
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice
Fabian Malik - KS Iskra Rybarzowice
Filip Głogosz - LKS Zapora Porąbka
Grzegorz Kocierz - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Ireneusz Szpałek - KS Międzyrzecze
Jakub Gierula - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jarosław Kierlin - LKS Mazańcowice
Kacper Zieliński - LZS Beskid Godziszka
Kamil Kubiszewski - LKS Mazańcowice
Łukasz Kisiała - KP Beskid Skoczów, GKS Czarni Jaworze
Łukasz Walaszek - KS Iskra Rybarzowice
Marcin Chrobak - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Dąbrowski - LZS Beskid Godziszka
Marcin Gałuszka - LKS Zapora Wapienica, LKS Mazańcowice
Marcin Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Marek Kania - LZS Beskid Godziszka, GLKS Sokół Buczkowice
Marek Ucher - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Giertler - KS Iskra Rybarzowice
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Mateusz Kudrys - LKS Bestwina, KS Bestwinka
Mateusz Żółty - LKS Mazańcowice
Michał Buczek - LKS Mazańcowice
Michał Kujawa - KS Bestwinka
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Wolff - MRKS Czechowice-Dziedzice, MRKS Czechowice-Dziedzice II
Piotr Koźluk - KS Międzyrzecze
Piotr Parcia - LKS Mazańcowice
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Pezda - BTS Rekord Bielsko-Biała II, LKS Zapora Wapienica
Ryszard Borutko - MRKS Czechowice-Dziedzice, GKS Czarni Jaworze
Sebastian Snaczke - KS Bystra
Stanisław Kleszcz - GKS Czarni Jaworze
Szymon Dunat - LKS Przełom Kaniów
Tomasz Pałosz - KS Soła Kobiernice
Tomasz Sierota - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Wichrzycki - LKS Zapora Wapienica
Wiktor Matlak - KS Bystra
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Jodłowiec - KS Bystra

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94