Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2010/2011

Tabela strzelców


14

Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

Wojciech Wajda - GLKS Sokół Buczkowice

9

Mateusz Janosz - KS Soła Kobiernice

8

Arkadiusz Grzybek - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Dominik Adamczyk - LKS Sokół Hecznarowice

7

Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Herman - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Piotr Buczek - LKS Zapora Wapienica

6

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów

5

Mateusz Maciążka - LKS Zapora Wapienica
Piotr Garstka - KS Bestwinka

4

Artem Miagkyj - GKS Czarni Jaworze
Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Dawid Kanik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Konrad Szwed - LKS Przełom Kaniów
Radosław Stefko - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Pabiś - LKS Pionier Pisarzowice

3

Arkadiusz Bieszczad - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Bartosz Kaczmarczyk - GLKS Sokół Buczkowice
Grzegorz Pawiński - KS Soła Kobiernice
Jacek Pilarz - KS Halny Kalna , LKS Orzeł Kozy
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Krzysztof Walasiński - GLKS Sokół Buczkowice
Mirosław Danel - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Tomasz Gwóźdź - GKS Czarni Jaworze

2

Adrian Góra - LKS Pionier Pisarzowice
Andrzej Pawluk-Jaszczuk - GKS Czarni Jaworze
Artur Mroczek - KS Soła Kobiernice
Damian Flasz - LKS Sokół Hecznarowice
Damian Mrzygłód - KS Soła Kobiernice
Ireneusz Fabia - LKS Zapora Wapienica
Janusz Matusik - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Kamil Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Krzysztof Byrski - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Łukasz Walaszczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Łukasz Wrzeszcz - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Maciej Węgrodzki - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Mariusz Wacławski - LKS Wilamowiczanka Wilamowice, GKS Czarni Jaworze
Mateusz Grygierzec - LKS Przełom Kaniów
Mikołaj Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Mirosław Zdolski - GKS Czarni Jaworze
Paweł Rak - LKS Zapora Wapienica
Paweł Tomiczek - LKS Groń Bujaków
Przemysław Światłowski - LKS Przełom Kaniów
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica
Sebastian Linowski - LKS Orzeł Kozy
Tomasz Olek - KS Soła Kobiernice

1

Adam Pałecki - GKS Czarni Jaworze
Adrian Haczkiewicz - GLKS Sokół Buczkowice
Adrian Stefko - LKS Orzeł Kozy
Damian Strzelczyk - GKS Czarni Jaworze
Dariusz Czapiga - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Hałat - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Filip Wójcik - LKS Pionier Pisarzowice
Grzegorz Maron - LKS Przełom Kaniów
Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Jakub Denys - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jakub Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Jakub Kania - LKS Orzeł Kozy
Kornel Ryszka - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Szatanik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Łukasz Duźniak - LKS Orzeł Kozy
Łukasz Grabowski - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Grębosz - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Krystian - KS Halny Kalna , LKS Orzeł Kozy
Maciej Sordyl - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Marcin Bączek - KS Soła Kobiernice
Marcin Brzózka - LKS Groń Bujaków
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Honkisz - LKS Orzeł Kozy
Marcin Jastrzębski - KS Bestwinka
Marcin Jura - LKS Groń Bujaków
Marcin Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mariusz Żurek - KS Soła Kobiernice
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Michał Krasoń - KS Soła Kobiernice
Paweł Wójcik - LKS Sokół Hecznarowice
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Paweł Wydra - KS Bestwinka
Piotr Więzik - LKS Sokół Hecznarowice
Przemysław Łoś - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Robert Roik - GKS Czarni Jaworze
Sebastian Byrski - LKS Groń Bujaków
Sławomir Korczyk - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Szymon Duława - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Korszyłowski - GLKS Sokół Buczkowice
Tomasz Sfora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Wacław Kobza - GKS Czarni Jaworze

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94