Klasa A (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


23

Piotr Strączek - GLKS Wilkowice

17

Łukasz Miszczak - UKS Rotuz Bronów

12


Grzegorz Sztorc - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Wajdzik - MRKS Czechowice-Dziedzice

11

Jakub Waluś - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

10

Adrian Pająk - LKS Sokół Hecznarowice
Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice

9

Radosław Laszczak - KS Soła Kobiernice

8

Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Michał Adamus - MRKS Czechowice-Dziedzice II

7

Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Damian Rodak - LKS Zapora Wapienica
Dawid Kasperek - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Maciej Lubański - KS Soła Kobiernice

6

Dominik Domka - LKS Przełom Kaniów
Juraj Dančík - GLKS Wilkowice
Konrad Dzida - UKS Rotuz Bronów
Mateusz Fiedor - GLKS Wilkowice
Mateusz Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Robert Jurczyga - LKS Przełom Kaniów

5

Jakub Habdas - KS Bystra
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice

4

Bartłomiej Świerkot - UKS Rotuz Bronów
Jacek Wojtyłko - LKS Zapora Wapienica
Jakub Denys - KS Międzyrzecze
Jakub Wróbel - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Jeremiasz Barański - LKS Zapora Wapienica
Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Ciosek - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze
Robert Nycz - LKS Pionier Pisarzowice
Sebastian Gaweł - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Kóska - LKS Przełom Kaniów

3

Adam Waliczek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Adrian Baron - LKS Pionier Pisarzowice
Adrian Mętel - LKS Zapora Wapienica
Aleksander Wnęczak - KS Bystra
Aron Żyrek - LKS Zapora Wapienica
Damian Folek - KS Międzyrzecze
Dariusz Gębala - LZS Beskid Godziszka
Dominik Kępys - GLKS Wilkowice
Filip Głogosz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jakub Caputa - GLKS Wilkowice
Jarosław Papkoj - UKS Rotuz Bronów
Kacper Jaszczurowski - GLKS Sokół Buczkowice
Kamil Góra - LKS Przełom Kaniów
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Mateusz Dziubek - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Mohamed Omran - GLKS Sokół Buczkowice
Piotr Buczek - KS Międzyrzecze
Piotr Jeziorski - LKS Zapora Wapienica
Przemysław Kopaczka - LZS Beskid Godziszka
Przemysław Szczyrbowski - KS Międzyrzecze
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Szymon Rzeźniczak - KS Międzyrzecze
Szymon Trybała - KS Międzyrzecze

2

Adam Frydel - GLKS Sokół Buczkowice
Adrian Malchar - KS Międzyrzecze
Arkadiusz Rucki - KS Międzyrzecze
Artur Grządziel - LKS Sokół Hecznarowice
Jarosław Ścieszka - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Krzysztof Bąk - GLKS Wilkowice
Łukasz Jastrzębski - GLKS Wilkowice
Łukasz Kaleta - LKS Zapora Wapienica
Łukasz Melanik - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Muras - GLKS Sokół Buczkowice
Marcin Wisła - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Barut - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Patryk Kochański - GLKS Wilkowice
Patryk Szczelina - UKS Rotuz Bronów
Paweł Brzóska - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Piotr Bąk - LKS Przełom Kaniów
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Robert Słowik - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Szymon Zając - KS Bystra
Tomasz Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Wiktor Matlak - KS Bystra
Wojciech Sołtysik - LKS Pionier Pisarzowice
Wojciech Wajda - GLKS Wilkowice

1

Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Adrian Herok - MRKS Czechowice-Dziedzice
Adrian Urbaniec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Artur Dudziak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Bartłomiej Bieńko - UKS Rotuz Bronów
Bartosz Pachny - KS Bystra
Damian Łatka - LKS Pionier Pisarzowice
Damian Oczko - MRKS Czechowice-Dziedzice
Daniel Caniboł - LKS Zapora Wapienica
Daniel Gaszczyk - UKS Rotuz Bronów
Daniel Kędziak - LKS Zapora Wapienica
Dawid Grabski - GLKS Wilkowice
Dawid Kowalczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dawid Kruczek - GLKS Wilkowice
Dawid Olszowski - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Dominik Kopeć - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Dominik Sitarz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Eryk Jaśkowiec - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Gabriel Kowalski - LKS Pionier Pisarzowice
Ireneusz Luzak - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Jakub Banet - UKS Rotuz Bronów
Jakub Cybiński - KS Bystra
Jakub Janik - UKS Rotuz Bronów
Jakub Zoń - KS Soła Kobiernice
Kamil Salamon - LZS Beskid Godziszka
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Marcin Godniak - LKS Zapora Wapienica
Marcin Paw - LKS Pionier Pisarzowice
Marek Ucher - GLKS Sokół Buczkowice
Mateusz Gaudyn - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Mateusz Kaleta - LZS Beskid Godziszka
Mateusz Krawczyk - GLKS Wilkowice
Mateusz Stanclik - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Mateusz Stwora - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Mateusz Wronka - UKS Rotuz Bronów
Michał Osierda - KS Soła Kobiernice
Michał Pachny - KS Bystra
Michał Płowucha - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Strzeżoń - LKS Pionier Pisarzowice
Michał Szyma - LKS Przełom Kaniów
Patryk Ciućka - LKS Przełom Kaniów
Patryk Matuszczak - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Kępka - KS Międzyrzecze
Piotr Flasz - LKS Żar Międzybrodzie Bialskie
Rafał Pezda - LKS Zapora Wapienica
Robert Basiura - KS Międzyrzecze
Szymon Dunat - LKS Przełom Kaniów
Szymon Rozner - LKS Sokół Hecznarowice
Szymon Tarnawa - KS Bystra
Tomasz Sowa - LZS Beskid Godziszka
Wojciech Czulak - LKS Przełom Kaniów
Wojciech Kaczmarczyk - GLKS Sokół Buczkowice

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110