Klasa B (Podokręg Skoczów) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


19

Krzysztof Oleszczuk - LKS Rudnik

15

Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec

13

Daniel Mężydło - KS Nierodzim Ustroń

12

Piotr Walęciak - LKS Victoria Hażlach

10

Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Mateusz Krężelok - UKS APN Góral Istebna

9

Eliasz Suszka - UKS APN Góral Istebna

8

Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Łukasz Strach - LKS Pogórze

7

Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec
Krystian Siąkała - LKS Pogórze
Michał Heller - LKS Pogórze
Patryk Fatalski - KS Nierodzim Ustroń
Wojciech Grygierek - LKS Victoria Hażlach

6

Krystian Danel - LKS Pogórze
Mateusz Nowak - LKS Spójnia Górki Wielkie
Michał Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Wojciech Chruszcz - LKS Spójnia Górki Wielkie
Zbigniew Małyjurek - UKS APN Góral Istebna

5

Andrzej Łacek - UKS APN Góral Istebna
Bartosz Piksa - LKS Rudnik
Dawid Wawrzacz - UKS APN Góral Istebna
Józef Tomaszko - LKS Pogórze
Kamil Majchrzak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Krzysztof Folek - KS Nierodzim Ustroń
Mateusz Rogulski - MKS Promyk Golasowice
Mykola Hrynechko - UKS APN Góral Istebna
Patryk Kabiesz - LKS Iskra Iskrzyczyn
Sebastian Chrapek - LKS Spójnia Górki Wielkie
Szymon Sikora - UKS APN Góral Istebna
Szymon Zrąbkowski - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Matuszek - LKS Rudnik

4

Grzegorz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marek Cholewa - LKS Spójnia Górki Wielkie
Marek Kohut - UKS APN Góral Istebna
Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

3

Damian Marekwica - UKS APN Góral Istebna
Daniel Macura - LKS Pogórze
Daniel Madzia - LKS Pogórze
Dawid Grabowski - LKS Rudnik
Jacek Stuchlik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Jakub Michałek - UKS APN Góral Istebna
Łukasz Ciosk - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Bajger - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marek Gańczarczyk - Dec - LKS Spójnia Górki Wielkie
Marek Kohut -
Marek Piesecki - LKS Błękitni Pierściec
Mateusz Rucki - LKS Pogórze
Miłosz Stoły - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Przemysław Pilch - LKS Spójnia Górki Wielkie
Rafał Jacak - LKS Rudnik
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec
Robert Kozłowski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Tomasz Graczyk - LKS Spójnia Górki Wielkie
Tomasz Kożdoń - LKS Pogórze
Tomasz Sztwiertnia - KS Nierodzim Ustroń

2

Adam Barcik - LKS Rudnik
Adrian Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Ahmed Aloui - LKS Victoria Hażlach
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Błażej Filapek - LKS Błękitni Pierściec
Dawid Hawełka - MKS Promyk Golasowice
Jarosław Papkoj - LKS Rudnik
Kamil Sobieraj - UKS APN Góral Istebna
Krzysztof Słowiński - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Cekiera - KS Nierodzim Ustroń
Łukasz Matuszek - LKS Błękitni Pierściec
Łukasz Pszczółka - LKS Pogórze
Łukasz Światłoch - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Czyż - KS Nierodzim Ustroń
Mateusz Moś - LKS Spójnia Górki Wielkie
Patryk Pakuła - LKS Spójnia Górki Wielkie
Piotr Hanzel - LKS Pogórze
Przemysław Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Rafał Dziendziel - MKS Promyk Golasowice
Robert Szurman - TS 1909 Piast Cieszyn
Samuel Kastinger - LKS Victoria Hażlach
Sebastian Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Seweryn Bujok - LKS Błękitni Pierściec
Sławomir Sojka - LKS Spójnia Górki Wielkie
Szymon Bączek - KS Nierodzim Ustroń

1

Bartłomiej Kordiasz - LKS Spójnia Górki Wielkie
Bartosz Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Damian Polok - UKS APN Góral Istebna
Damian Szczypka - LKS Iskra Iskrzyczyn
Daniel Ciemała - KS Nierodzim Ustroń
Daniel Figurski - MKS Promyk Golasowice
Daniel Husar - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Nagalski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Dawid Sikora - UKS APN Góral Istebna
Dominik Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Grzegorz Franz - MKS Promyk Golasowice
Jarosław Parchański - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Kamil Szadkowski - LKS Błękitni Pierściec
Krystian Zięba - LKS Victoria Hażlach
Krzysztof Gawlas - LKS Spójnia Górki Wielkie
Krzysztof Szweda - LKS Rudnik
Łukasz Golec - LKS Rudnik
Łukasz Łebek - LKS Rudnik
Łukasz Machej - LKS Victoria Hażlach
Łukasz Walek - LKS Victoria Hażlach
Marcin Morawiec - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marcin Pagieła - LKS Pogórze
Marcin Siekierka - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Marek Folwarczny - LKS Victoria Hażlach
Mateusz Brychcy - KKS Spójnia Zebrzydowice
Mateusz Dziki - LKS Pogórze
Mateusz Karczmarczyk - LKS Błękitni Pierściec
Michał Czakon - LKS Pogórze
Michał Skiba - LKS Iskra Iskrzyczyn
Mirosław Bierski - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mirosław Gniadek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Patryk Pawlus - MKS Promyk Golasowice
Piotr Obracaj - LKS Victoria Hażlach
Piotr Skrzypoń - LKS Tempo Puńców
Przemysław Nietrzebka - MKS Promyk Golasowice
Rafał Tomaszko - KS Nierodzim Ustroń
Robert Goszyk - LKS Rudnik
Roger Legierski - KS Brzezówka
Sebastian Kłoda - LKS Iskra Iskrzyczyn
Sławomir Gabzdyl - LKS Victoria Hażlach
Szymon Staniek - LKS Iskra Iskrzyczyn
Tomasz Gruszka - LKS Spójnia Górki Wielkie

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201