4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


8


Adrian Sikora - KS Kuźnia Ustroń
Szymon Królak - LKS Drzewiarz Jasienica

7


Maksymilian Wojtasik - KS Kuźnia Ustroń

6

Damian Olczak - KS Decor Bełk
Kamil Jonkisz - MRKS Czechowice-Dziedzice

5

Marcin Leszczyński - LKS Wilki Wilcza
Patryk Dudziński - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.

4

Arkadiusz Suchiński - LKS Unia Książenice
Dawid Kasprzyk - GKS Tychy II
Dawid Hewlik - KS Polonia Łaziska Górne
Jakub Więzik - KS Spójnia Landek
Łukasz Hanzel - LKS Goczałkowice Zdrój
Marcin Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz
Mariusz Bojarski - GKS Tychy II
Mateusz Wowra - LKS Unia Książenice
Michał Staniucha - GKS Tychy II
Nikolas Wróblewski - GKS Tychy II
Paweł Juraszczyk - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Robert Tkocz - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz
Wojciech Szumilas - GKS Tychy II

3

Adam Kozielski - GKS Radziechowy-Wieprz
Adrian Rakowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartłomiej Kręcichwost - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartosz Pikul - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Damian Baron - LKS Goczałkowice Zdrój
Dariusz Łoś - LKS Drzewiarz Jasienica
Dominik Miłek - KS Polonia Łaziska Górne
Emmanuel Sarki - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Ilya Nazdryn-Platnitski - LKS Czaniec
Kamil Karcz - LKS Czaniec
Kamil Sekuła - LKS Drzewiarz Jasienica
Mateusz Wójcik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Pieczka - LKS Unia Książenice
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Patryk Kaczmarzyk - LKS Unia Książenice
Tomasz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz

2

Adrian Widełka - GKS Radziechowy-Wieprz
Artur Tumula - LKS Unia Książenice
Bartosz Kiełbasa - LKS Goczałkowice Zdrój
Damian Hilbrycht - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Damian Tarka - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Daniel Fabisiak - KS Polonia Łaziska Górne
Filip Handy - LKS Czaniec
Filip Laskowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Filip Matuszczyk - LKS Goczałkowice Zdrój
Grzegorz Jasiczek - KS Decor Bełk
Jacek Drapacz - LKS Unia Książenice
Jakub Wagner - KS Polonia Łaziska Górne
Jakub Steuer - LKS Wilki Wilcza
Kacper Polakowski - MRKS Czechowice-Dziedzice
Kacper Skrenik - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kamil Koczy - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Kamil Maj - KS Decor Bełk
Łukasz Radomski - LKS Drzewiarz Jasienica
Łukasz Szędzielarz - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów
Mateusz Wrana - KP Beskid Skoczów
Piotr Fortuna - KS Spójnia Landek
Piotr Noga - MRKS Czechowice-Dziedzice
Piotr Świerczyński - LKS Czaniec
Roland Buchała - LKS Unia Książenice
Sławomir Musiolik - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Tomasz Krężelok - LKS Drzewiarz Jasienica
Wojciech Rasek - KS Decor Bełk

1

Adam Matusz - KS Spójnia Landek
Anton Fizek - KS Kuźnia Ustroń
Arkadiusz Lalko - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Arkadiusz Maj - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała
Artur Gać - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Bartosz Gąsiorek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Bartosz Rutkowski - KS Spójnia Landek
Bartosz Wójcik - KS Decor Bełk
Błażej Adamiec - MRKS Czechowice-Dziedzice II
Cezary Ferfecki - KP Beskid Skoczów
Damian Furczyk - LKS Goczałkowice Zdrój
Damian Nieśmiałowski - GKS Tychy II
Daniel Podbioł - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Dawid Kaszok - KS Polonia Łaziska Górne
Dawid Kazek - KS Spójnia Landek
Dawid Kukuła - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Dawid Ogrocki - LKS Goczałkowice Zdrój
Dominik Czekański - LKS Wilki Wilcza
Grzegorz Janiczak - LKS Czaniec
Hugo Nejfeld - GKS Radziechowy-Wieprz
Ireneusz Badura - KS Polonia Łaziska Górne
Jakub Bieroński - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Jakub Makselon - LKS Unia Książenice
Jakub Pawlik - KS Decor Bełk
Jakub Piątek - GKS Tychy II
Jakub Raszka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Jakub Waliczek - KS Kuźnia Ustroń
Jan Borek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Kamil Kotrys - KP Beskid Skoczów
Kamil Łączek - LKS Goczałkowice Zdrój
Karol Lewandowski - KP Beskid Skoczów
Konrad Jakubczyk - KS Spójnia Landek
Konrad Chrapek - KP Beskid Skoczów
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów
Łukasz Kopczyk - GKS Tychy II
Łukasz Mąka - MRKS Czechowice-Dziedzice
Łukasz Michalski - LKS Unia Książenice
Maciej Felsch - LKS Czaniec
Maciej Łącki - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Habdas - KS Spójnia Landek
Marcin Zarychta - MRKS Czechowice-Dziedzice
Marek Malcher - LKS Unia Książenice
Marek Wiśniewski - LKS Wilki Wilcza
Mateusz Danieluk - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Mateusz Kasprzyk - Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o.
Mateusz Piesiur - LKS Goczałkowice Zdrój
Mateusz Wajdzik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Rzuchowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Michał Siedlok - LKS Unia Książenice
Michał Szczyrba - KP Beskid Skoczów
Mieczysław Sikora - KP Beskid Skoczów
Mykhailo Lavruk - KS Kuźnia Ustroń
Patryk Gibas - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Patryk Lach - KS Decor Bełk
Paweł Chojnacki - LKS Drzewiarz Jasienica
Paweł Sękowski - KS Kuźnia Ustroń
Piotr Buchalik - LKS Wilki Wilcza
Piotr Groborz - KS Decor Bełk
Piotr Strączek - KS Spójnia Landek
Przemysław Stebel - LKS Wilki Wilcza
Robert Dymowski - KS Decor Bełk
Roland Kachel - MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
Szymon Mroczko - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Tobiasz Wodecki - KS Decor Bełk
Tomasz Czyż - KS Kuźnia Ustroń
Tomasz Górkiewicz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Wojciech Dragon - LKS Goczałkowice Zdrój
Wojciech Padło - KP Beskid Skoczów

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63