Klasa A (Podokręg Skoczów) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


22


Michał Czakon - LKS Pogórze

13

Patryk Kabiesz - LKS Iskra Iskrzyczyn

12

Wojciech Struś - KP Beskid Skoczów II

10

Andrzej Kraus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Daniel Mężydło - KS Nierodzim Ustroń

9

Daniel Jaworski - LKS Błękitni Pierściec
Dariusz Juroszek - UKS APN Góral Istebna

8

Łukasz Strach - LKS Pogórze

7

Przemysław Piekar - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Rafał Górczyński - LKS Kończyce Małe
Szymon Gaszczyk - LKS Zryw Bąków

6

Jerzy Szymura - LKS Beskid Brenna
Łukasz Pszczółka - LKS Pogórze

5

Adam Buzek - UKS APN Góral Istebna
Daniel Szwarc - LKS Pogórze
Jakub Kolondra - LKS Kończyce Małe
Jeremiasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Konrad Chrapek - KP Beskid Skoczów
Marcin Bajger - LKS Iskra Iskrzyczyn

4

Adrian Gabryś - LKS Zryw Bąków
Dariusz Stokłosa - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Markieczko - LKS Błękitni Pierściec
Jakub Puzoń - LKS Orzeł Zabłocie
Kamil Brzózka - LKS Iskra Iskrzyczyn
Krystian Danel - LKS Pogórze
Krzysztof Kwik - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Maciej Mielniczek - LKS Błękitni Pierściec
Mykola Hrynechko - UKS APN Góral Istebna
Robert Orłowski - LKS Olza Pogwizdów
Sebastian Szeląg - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Binkowski - LKS Błękitni Pierściec
Zbigniew Małyjurek - UKS APN Góral Istebna

3

Antoni Kukuczka - UKS APN Góral Istebna
Dawid Pruś - LKS Zryw Bąków
Jakub Janik - LKS Orzeł Zabłocie
Łukasz Szczygielski - LKS Orzeł Zabłocie
Marcel Adamek - LKS Victoria Hażlach
Marcin Jaworzyn - KP Beskid Skoczów
Marek Przyszlakowski - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Wieja - LKS Pogórze
Mirosław Foltyn - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Patryk Pala - LKS Kończyce Małe
Piotr Gołka - LKS Kończyce Małe
Rafał Szczotka - LKS Błękitni Pierściec
Seweryn Sobota - KS Nierodzim Ustroń
Sławomir Sojka - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Greń - LKS Beskid Brenna
Tomasz Chmiel - LKS Błękitni Pierściec
Tomasz Wcisło - LKS Kończyce Małe
Zbigniew Banot - LKS Olza Pogwizdów

2

Andrzej Hojbach - LKS Strażak Pielgrzymowice
Andrzej Kąkol - UKS APN Góral Istebna
Daniel Juroszek I - UKS APN Góral Istebna
Daniel Łagan - KP Beskid Skoczów II
Daniel Macura - LKS Pogórze
Daniel Madzia - LKS Pogórze
Dawid Bystroń - LKS Beskid Brenna
Dawid Grabowski - LKS Victoria Hażlach
Dawid Urbanek - LKS Orzeł Zabłocie
Grzegorz Ihas - LKS Błękitni Pierściec
Kamil Till - LKS Strażak Pielgrzymowice
Kamil Janik - KP Beskid Skoczów
Kazimierz Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Krzysztof Oleszczuk - LKS Victoria Hażlach
Leszek Dziędziel - LKS Orzeł Zabłocie
Łukasz Światłoch - LKS Iskra Iskrzyczyn
Marcin Czyż - KS Nierodzim Ustroń
Marcin Waleńczyk - LKS Kończyce Małe
Marek Kuchejda - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II
Mateusz Frysz - LKS Strażak Pielgrzymowice
Mateusz Rucki - LKS Pogórze
Mateusz Skowron - LKS Strażak Pielgrzymowice
Matthieu Dhumerelle - LKS Strażak Pielgrzymowice
Patryk Nowak - LKS Olza Pogwizdów
Paweł Sobel - LKS Strażak Pielgrzymowice
Sebastian Pieczonka - LKS Olza Pogwizdów
Szymon Zrąbkowski - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Łasut - LKS Kończyce Małe

1

Adrian Jasiński - LKS Pogórze
Andrzej Łacek - UKS APN Góral Istebna
Andrzej Pawlak - LKS Zryw Bąków
Arkadiusz Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Arkadiusz Tarasewicz - LKS Beskid Brenna
Artur Mąka - LKS Zryw Bąków
Bartłomiej Hanus - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Bartosz Kochman - KP Beskid Skoczów II
Daniel Ciemała - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Kisza - KS Nierodzim Ustroń
Dawid Okraska - LKS Olza Pogwizdów
Dawid Pisarek - LKS Orzeł Zabłocie
Dawid Surmiak - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Dawid Wawrzacz - UKS APN Góral Istebna
Dominik Gabryś - LKS Zryw Bąków
Filip Zogata - UKS APN Góral Istebna
Jakub Łupiński - LKS Strażak Pielgrzymowice
Jakub Michałek - UKS APN Góral Istebna
Jan Greń - LKS Beskid Brenna
Jarosław Janowski - LKS Kończyce Małe
Jonasz Chmiel - LKS Kończyce Małe
Kamil Machej - LKS Kończyce Małe
Kamil Szadkowski - LKS Błękitni Pierściec
Krzysztof Kałuża - LKS Pogórze
Krzysztof Słowiński - KS Nierodzim Ustroń
Krzysztof Surawski - KP Beskid Skoczów
Łukasz Kiełkowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Łukasz Matuszka - KP Beskid Skoczów II
Łukasz Stanik - LKS Olza Pogwizdów
Łukasz Wacha - LKS Zryw Bąków
Maciej Szurman - LKS Orzeł Zabłocie
Marcin Billig - LKS Orzeł Zabłocie
Marcin Pagieła - LKS Pogórze
Marcin Szymala - LKS Iskra Iskrzyczyn
Mateusz Brychcy - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Mateusz Janica - KS Nierodzim Ustroń
Mateusz Orłowski - LKS Olza Pogwizdów
Mateusz Słowiok - LKS Beskid Brenna
Mateusz Szymiczek - LKS Zryw Bąków
Mateusz Wieczorek - LKS Beskid Brenna
Michał Ferfecki - LKS Beskid Brenna
Michał Volkmer - LKS Victoria Hażlach
Paweł Maciorowski - LKS Strażak Pielgrzymowice
Piotr Hanzel - LKS Pogórze
Piotr Miszczyk - LKS Olza Pogwizdów
Przemysław Paluch - LKS Błyskawica Kończyce Wielkie
Remigiusz Iskrzycki - LKS Błękitni Pierściec
Seweryn Bujok - LKS Błękitni Pierściec
Sławomir Gabzdyl - LKS Victoria Hażlach
Sławomir Waleczek - LKS Orzeł Zabłocie
Sławosz Karelus - KS Nierodzim Ustroń
Stanislav Chervenakov - LKS Victoria Hażlach
Szymon Glet - UKS APN Góral Istebna
Szymon Mikoda - LKS Orzeł Zabłocie
Szymon Sikora - UKS APN Góral Istebna
Tomasz Pisiut - LKS Victoria Hażlach
Tomasz Węglorz - LKS Olza Pogwizdów
Wojciech Matuszny - UKS APN Góral Istebna

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94