PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2014/2015

Tabela strzelców


8


Rafał Hałat - TS Koszarawa Żywiec

5

Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

4

Marcin Kozioł - LKS Świt Cięcina

3

Damian Gołębiowski - TS Koszarawa Żywiec, UKS Maksymilian Cisiec
Grzegorz Małysiak - LKS Smrek Ślemień
Łukasz Błasiak - LKS Pasjonat Dankowice, GKS Radziechowy-Wieprz
Mariusz Kosibor - GKS Radziechowy-Wieprz, TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz

2

Damian Podgórski - TS Soła Żywiec
Damian Zyzak - TS Koszarawa Żywiec, KS Spójnia Landek
Grzegorz Lach - LKS Halny Przyborów
Grzegorz Socha - FKS Rychwałd
Grzegorz Szymoński - KS Góral Żywiec
Krzysztof Bąk - UKS Maksymilian Cisiec
Krzysztof Mioduchowski - LKS Soła Rajcza
Krzysztof Piecuch - TS Soła Żywiec
Maciej Figura - UKS Maksymilian Cisiec
Marcin Pośpiech - LKS Smrek Ślemień
Paweł Belczyk - LKS Bory Pietrzykowice
Piotr Gawron - LKS Świt Cięcina
Piotr Trzop - GKS Radziechowy-Wieprz
Przemysław Miodoński - KS Góral Żywiec
Vladyslav Lipich - BTS Rekord Bielsko-Biała, LKS Skrzyczne Lipowa

1

Artur Dziedzic - GKS Radziechowy-Wieprz
Artur Kitka - KS Góral Żywiec
Bartłomiej Borak - KS Góral Żywiec
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Dariusz Kocoń - LKS Soła Rajcza
Dariusz Kukuczka - LKS Soła Rajcza
Dariusz Lach - LKS Soła Rajcza
Dawid Burdyl - TS Soła Żywiec
Dawid Golec - LKS Skrzyczne Lipowa
Dawid Niemczak - LKS Podhalanka Milówka
Dominik Kręcichwost - LKS Soła Rajcza, LKS Muńcuł Ujsoły
Dominik Szrajner - KS Góral Żywiec
Grzegorz Białek - TS Soła Żywiec
Grzegorz Szymik - TS Koszarawa Żywiec
Jakub Denys - LKS Bestwina, LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Jakub Waluś - KS Góral Żywiec
Jan Kozubowski - LKS Świt Cięcina
Kajetan Lach - LKS Leśna
Konrad Dziki - TS Soła Żywiec
Krzysztof Zmudczyński - LKS Bory Pietrzykowice
Łukasz Kocierz - LKS Soła Rajcza
Łukasz Pyjas - LKS Świt Cięcina
Maciej Krysta - LKS Leśna
Marcin Gustyński - TS Koszarawa Żywiec
Marcin Kochutek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Mariusz Małysiak - FKS Rychwałd
Mateusz Gąsiorek - BTS Rekord Bielsko-Biała, LKS Magórka Czernichów-Tresna
Mateusz Kalfas - LKS Metal WG - Skałka Żabnica, LKS Soła Rajcza
Mateusz Sroka - LKS Beskid Gilowice
Mateusz Wandzel - KS Góral Żywiec
Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Mieczysław Kwaśny - LKS Świt Cięcina, LKS Sopotnia
Patryk Semik - UKS Maksymilian Cisiec
Paweł Kukioła - LKS Świt Cięcina
Paweł Pośpiech - LKS Smrek Ślemień
Piotr Pierlak - LKS Sopotnia
Piotr Tokarczyk - LKS Muńcuł Ujsoły
Radosław Michalski - KS Góral Żywiec
Radosław Pępek - LKS Smrek Ślemień
Rafał Krajcarz - FKS Rychwałd
Robert Sołtysek - LKS Świt Cięcina
Seweryn Bogdał - LKS Soła Rajcza
Sławomir Pochopień - LKS Smrek Ślemień
Wojciech Gruszka - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Miodoński - UKS Maksymilian Cisiec

Inne sezony:

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Kocierz00
2Trzebinia00
3Korbielów00
4Łękawica II00
5Pewel Śl.00
6Ślemień00
7Cięcina00
8TS Przyborów00
9Cisiec00