Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2017/2018

Tabela strzelców


7

Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

5

Grzegorz Szymoński - GKS Radziechowy-Wieprz

4

Adrian Pawlus -
David Chipala -

Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica

3

Łukasz Łodziana - LKS Leśna
Mateusz Gach - TS Koszarawa Żywiec
Patryk Semik - KS Góral Żywiec
Radosław Duraj - LKS Magura Bystra
Tomasz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz
Wojciech Wróbel - LKS Leśna

2

Adrian Szwarc - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Bartłomiej Kręcichwost - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Grzegorz Socha - LKS Beskid Gilowice
Kamil Rus - LKS Orzeł Łękawica
Krzysztof Bąk - LKS Muńcuł Ujsoły
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Mateusz Lociński - LKS Beskid Gilowice
Mykhailo Lavruk - TS Koszarawa Żywiec
Robert Marszałek - TS Soła Żywiec

1

Adam Semik - LKS Sokół Słotwina
Adam Ścieszka - LKS Beskid Gilowice
Andrzej Kupczak - TS Metal Węgierska Górka
Artur Michulec - LKS Bory Pietrzykowice
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Damian Zyzak - TS Koszarawa Żywiec
Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dawid Burdyl - TS Soła Żywiec
Dawid Dziedzina - LKS Koszarawa Babia Góra
Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Jarosław Sury - LKS Muńcuł Ujsoły
Kacper Piórecki - KS Góral Żywiec
Kajetan Lach - LKS Leśna
Kamil Kozieł - LKS Podhalanka Milówka
Karol Rozmus - TS Koszarawa Żywiec
Krzysztof Kubica -
Krzysztof Kupczak - GKS Radziechowy-Wieprz
Łukasz Biegun - TS Metal Węgierska Górka
Maciej Krysta - LKS Leśna
Marcin Burger - TS Metal Węgierska Górka
Marcin Górny - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Malciak - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Marcin Osmałek - KS Góral Żywiec
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Marcin Radwaniak - KS Góral Żywiec
Marek Puda - LKS Koszarawa Babia Góra
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Michał Gołuch - KS Góral Żywiec
Michał Pyclik - LKS Beskid Gilowice
Michał Tomaszek - LKS Koszarawa Babia Góra
Michał Wojciuch - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Paweł Widz - LKS Koszarawa Babia Góra
Piotr Twardysko - LKS Magura Bystra
Rafał Hałat - GKS Radziechowy-Wieprz
Rafał Krajcarz - LKS Beskid Gilowice
Rafał Żurawski - LKS Sopotnia
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Gach - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Kacprzak - LKS Bory Pietrzykowice
Szymon Szumlas - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Caputa - LKS Magura Bystra
Tomasz Franusik - GKS Radziechowy-Wieprz
Tomasz Pietraszko - TS Metal Węgierska Górka
Wojciech Drewniak - TS Koszarawa Żywiec

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1428
2Odra1427
3Tychy II1426
4Książenice1426
5Czechowice-Dz.1423
6Jasienica1422
7Łaziska Grn.1422
8Ustroń1421
9Czaniec1421
10TSP II1420
11Bełk1420
12Landek1416
13Radziechowy1414
14MKP Odra1413
15Skoczów149
16Wilcza148
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Bestwina1535
2Lędziny1534
3Pszczyna1434
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1426
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1429
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1413
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94