Puchar Polski (Podokręg Żywiec) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


7

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza

6

Jakub Ogiegło - GKS Radziechowy-Wieprz
Maciej Wojtyła - KS Góral Żywiec

5

Maciej Łącki - GKS Radziechowy-Wieprz
Mikołaj Franusik - LKS Soła Rajcza
Mindia Geogogatishvili - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Szymon Byrtek - GKS Radziechowy-Wieprz

4

Filip Balcarek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Tomasz Janik - GKS Radziechowy-Wieprz

3

Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Dariusz Chowaniec - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Marcin Radwaniak - KS Góral Żywiec
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Robert Marszałek - KS Góral Żywiec
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

2

Adam Kozielski - GKS Radziechowy-Wieprz
Grzegorz Szymoński - KS Góral Żywiec
Marcin Dudka - GKS Radziechowy-Wieprz
Marcin Kochutek - TS Metal Węgierska Górka
Marcin Kosiec - KS Góral Żywiec
Paweł Ficek - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Gawron - TS Metal Węgierska Górka
Rafał Hałat - LKS Orzeł Łękawica
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec
Szymon Szumlas - TS Metal Węgierska Górka
Tomasz Franusik - LKS Soła Rajcza

1

Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Bartłomiej Gruszecki - KS Góral Żywiec
Damian Sanetra - TS Koszarawa Żywiec II
Damian Dobranowski - TS Soła Żywiec
Damian Gołębiowski - TS Metal Węgierska Górka
Damian Jarco - LKS Sopotnia
Damian Tomiczek - TS Metal Węgierska Górka
Dariusz Wąsik - LKS Magórka Czernichów-Tresna
Dawid Białożyt - LKS Podhalanka Milówka
Dawid Burdyl - TS Soła Żywiec
Dawid Piątek - LKS Juszczyna
Dominik Kępys - GKS Radziechowy-Wieprz
Dominik Żuławski - LKS Juszczyna
Grzegorz Lach - LKS Koszarawa Babia Góra
Hubert Komarnicki - LKS Grapa Trzebinia
Jacek Niewdana - TS Przyborów
Jakub Salamon - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Kacper Dunat - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Kacper Najzer - LKS Soła Rajcza
Kamil Białek - UKS Maksymilian Cisiec
Kamil Wawrzyczek - LKS Grapa Trzebinia
Kamil Wójcik - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Krzysztof Biegun - LKS Grapa Trzebinia
Krzysztof Łaciak - GKS Radziechowy-Wieprz
Krzysztof Widzyk - KS Góral Żywiec
Łukasz Maciejowski - LKS Muńcuł Ujsoły
Łukasz Zawada - LKS Muńcuł Ujsoły
Maciej Figura - LKS Soła Rajcza
Marcin Gustyński - LKS Bory Pietrzykowice
Marcin Lach - LKS Soła Rajcza
Marcin Wiewióra - LKS Grapa Trzebinia
Mateusz Hernas - TS Koszarawa Żywiec
Mateusz Majdak - LKS Jeleśnianka Jeleśnia
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Mikołaj Stasica - KS Góral Żywiec
Norbert Piątek - KS Góral Żywiec
Paweł Krutak - TS Metal Węgierska Górka
Piotr Jakubiec - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Piotr Paciorek - LKS Soła Rajcza
Piotr Szwed - LKS Pewel Ślemieńska
Radosław Widuch - LKS Grapa Trzebinia
Rafał Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Robert Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Robert Picheta - TS Koszarawa Żywiec
Robert Zemczak - LKS Grapa Trzebinia
Sebastian Szczotka - Kolegium Sędziów Żywiec
Seweryn Bogdał - LKS Soła Rajcza
Szymon Kacprzak - LKS Bory Pietrzykowice
Szymon Kantyka - LKS Pewel Ślemieńska
Szymon Śleziak - LKS Podhalanka Milówka
Tomasz Gąsiorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Tomasz Kasiński - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze
Wojciech Drewniak - TS Koszarawa Żywiec
Wojciech Płaza - LKS Sopotnia
Zbigniew Kupczok - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Zbigniew Nowak - LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63