Puchar Polski (Podokręg Bielsko) - sezon 2012/2013

Tabela strzelców


6

Bartosz Woźniak - BTS Rekord Bielsko-Biała

5


Krzysztof Brycz - GLKS Wilkowice
Krzysztof Koczur - BTS Rekord Bielsko-Biała

3

Dawid Ogrocki - BTS Rekord Bielsko-Biała
Dominik Zieliński - KS Spójnia Landek

Maksymilian Wojtasik - BKS Stal Bielsko-Biała, TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

2

Adrian Olszowski - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II , BKS Stal Bielsko-Biała
Adrian Szwarc - KS Spójnia Landek, LKS Zapora Wapienica
Bartosz Adamowicz - LKS Pasjonat Dankowice, LKS Bestwina
Kamil Karcz - LKS Czaniec
Maciej Jędrzejko - KS Spójnia Landek
Marcin Habdas - LKS Zapora Wapienica
Mirosław Danel - MRKS Czechowice-Dziedzice II, MRKS Czechowice-Dziedzice
Tomasz Gąsiorek - KS Soła Kobiernice

1

Adam Matejko - LKS Groń Bujaków
Adrian Damaz - LKS Przełom Kaniów
Aleksander Wnęczak - LKS Groń Bujaków
Andrzej Maślorz - BTS Rekord Bielsko-Biała
Damian Chorosz - BTS Rekord Bielsko-Biała
Damian Marek - KS Soła Kobiernice
Damian Tomiczek - GLKS Wilkowice, UKS Maksymilian Cisiec
Daniel Jakowenko - BTS Rekord Bielsko-Biała
Daniel Lech - LKS Pasjonat Dankowice, KS Spójnia Landek
Daniel Szwarc - LKS Drzewiarz Jasienica, LKS Pogórze
Dariusz Rucki - BKS Stal Bielsko-Biała
Dariusz Ryszka - KS Międzyrzecze
Dominik Hałat - KS Spójnia Landek
Jacek Zeman - LKS Groń Bujaków
Jakub Adamowicz - LKS Pasjonat Dankowice
Jakub Kubica - KS Spójnia Landek
Jarosław Ścieszka - KS Soła Kobiernice
Kamil Jakubiec - GLKS Wilkowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Zborowski - GLKS Wilkowice
Marcin Brzózka - LKS Groń Bujaków
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Żmuda - LKS Groń Bujaków
Mateusz Lis - LKS Zapora Wapienica
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Mateusz Żyła - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Osierda - LKS Zapora Porąbka
Paweł Andreas -
Paweł Suski - TS Koszarawa Żywiec, KS Spójnia Landek
Przemysław Stasica - KS Bestwinka
Radosław Folek - KS Spójnia Landek
Sebastian Świder - LKS Zapora Wapienica, KS Spójnia Landek
Szymon Duława - GKS Czarni Jaworze
Szymon Maciejewski - LKS Bestwina, LKS Pewel Mała U19
Szymon Skęczek - LKS Bestwina
Tomasz Wuwer - WSS Wisła, BTS Rekord Bielsko-Biała
Witold Szczepanik - LKS Drzewiarz Jasienica
Wojciech Lisewski - LKS Pasjonat Dankowice
Wojciech Sadlok - LKS Czaniec
Wojciech Żurek - LKS Bestwina

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201