Puchar Polski (Podokręg Bielsko) - sezon 2011/2012

Tabela strzelców


8


Wojciech Wajda - GLKS Sokół Buczkowice

4


Artur Łaciok - LKS Drzewiarz Jasienica

Daniel Szwarc - LKS Drzewiarz Jasienica
Jakub Pilch - LKS Zapora Wapienica, LKS Drzewiarz Jasienica
Łukasz Szczygielski - KS Spójnia Landek

2

Arkadiusz Bieszczad - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Arkadiusz Grzybek - LKS Wilamowiczanka Wilamowice

Damian Zdolski - BKS Stal Bielsko-Biała
Jakub Ogiegło - LKS Bestwina
Marcin Pęszor - BKS Stal Bielsko-Biała

Robert Basiura - LKS Drzewiarz Jasienica

1

Adrian Owczarczyk - LZS Beskid Godziszka
Arkadiusz Brońka - KS Soła Kobiernice
Artur Kornas - LKS Czaniec
Bartłomiej Stokłosa - KS Soła Kobiernice
Damian Tracz - GLKS Sokół Buczkowice
Dominik Zieliński - KS Spójnia Landek
Filip Wójcik - LKS Pionier Pisarzowice
Jarosław Konior - LKS Pionier Pisarzowice
Krystian Mańkus - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Krzysztof Bakaj - GLKS Sokół Buczkowice
Krzysztof Jarosz - LKS Przełom Kaniów
Krzysztof Walasiński - GLKS Sokół Buczkowice
Łukasz Błasiak - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Łukasz Dębski - LKS Czaniec
Łukasz Grębosz - LKS Zapora Wapienica
Marcin Giziński - LKS Czaniec
Marcin Herman - LKS Wilamowiczanka Wilamowice
Marcin Jastrzębski - KS Bestwinka
Marcin Muszyński - LKS Pionier Pisarzowice
Marcin Starsiak - KS Bestwinka
Mateusz Janosz - LKS Wilamowiczanka Wilamowice, KS Soła Kobiernice
Michał Kasprzyk - KS Bestwinka
Michał Matejko - LKS Czaniec
Paweł Mucha - KS Bestwinka
Paweł Wróbel - KS Bestwinka
Radosław Folek - KS Spójnia Landek
Radosław Forjasz - LKS Zapora Wapienica
Radosław Maciejewski - KS Spójnia Landek, TS Koszarawa Żywiec
Rafał Chudzik - GLKS Sokół Buczkowice
Roman Ochelski - LKS Groń Bujaków
Seweryn Caputa - GLKS Sokół Buczkowice, KS Halny Kalna
Szymon Korzus - LKS Zapora Wapienica
Tomasz Adamus - LKS Drzewiarz Jasienica
Tomasz Wawrzyniak - BKS Stal Bielsko-Biała
Witold Szczepanik - LKS Drzewiarz Jasienica
Włodzimierz Kierczak - LKS Czaniec
Wojciech Jurczak - BKS Stal Bielsko-Biała

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Rekord II2459
2Bestwinka2457
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201