Puchar Polski (Podokręg Bielsko) - sezon 2018/2019

Tabela strzelców


4

Marcin Kozina - BTS Rekord Bielsko-Biała II

3

Damian Hilbrycht - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mikołaj Franusik - KS Spójnia Landek

Szymon Płoszaj - KS Spójnia Landek

2


Adam Kozielski - LKS Drzewiarz Jasienica
Dawid Gleindek - LKS Bestwina
Kacper Ziemkiewicz - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Łukasz Miszczak - UKS Rotuz Bronów
Marcin Wróbel - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Włoszek - LKS Bestwina
Michał Rycka - BTS Rekord Bielsko-Biała
Peter Sladek - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Piotr Jaroszek - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Szymon Szymański - BTS Rekord Bielsko-Biała

1

Adrian Miroski - LKS Bestwina
Artur Sawicki - LKS Drzewiarz Jasienica
Bartłomiej Feruga - LKS Bestwina
Daniel Feruga - MRKS Czechowice-Dziedzice
Dariusz Rucki I - BTS Rekord Bielsko-Biała
Dominik Bałys - KS Soła Kobiernice
Jakub Habdas - KS Bystra
Jakub Pilch - BKS Stal Bielsko-Biała
Jakub Szendzielorz - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Jarosław Papkoj - UKS Rotuz Bronów
Krystian Patroń - MRKS Czechowice-Dziedzice
Krzysztof Chrapek - MRKS Czechowice-Dziedzice
Krzysztof Stanisławski - KS Międzyrzecze
Łukasz Janik - LKS Sokół Hecznarowice
Łukasz Radomski - LKS Drzewiarz Jasienica
Marcin Bęben - LKS Pasjonat Dankowice
Marcin Czaicki - BTS Rekord Bielsko-Biała
Marcin Feruga - UKS Rotuz Bronów
Marcin Siedlarz - KS Bystra
Marek Sobik - BTS Rekord Bielsko-Biała
Mateusz Markiel - LKS Sokół Hecznarowice
Mateusz Wajdzik - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Czernek - BTS Rekord Bielsko-Biała
Michał Czerpak - LKS Ligota
Michał Groń - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Michał Przemyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Michał Studnicki - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II
Oskar Kojder - KS Soła Kobiernice
Patryk Nowok - LKS Orzeł Kozy
Patryk Walczyk - LKS Pionier Pisarzowice
Paweł Brzóska - BTS Rekord Bielsko-Biała II
Paweł Kuźnik - LKS Groń Bujaków
Paweł Chojnacki - LKS Drzewiarz Jasienica
Piotr Buczek - KS Międzyrzecze
Rafał Adamczyk - MRKS Czechowice-Dziedzice
Rafał Chudzik - KS Międzyrzecze
Sebastian Wróbel - LKS Drzewiarz Jasienica
Szymon Królak - LKS Drzewiarz Jasienica
Szymon Rzeźniczak - KS Międzyrzecze
Tomasz Drewniak - LKS Bestwina
Tomasz Pałosz - KS Soła Kobiernice
Wiktor Matlak - KS Bystra
Wojciech Małyjurek - KS Spójnia Landek

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100