Okręgówka g.6 (Podokręg Skoczów) - sezon 2019/2020

Tabela strzelców


20


Szymon Płoszaj - WSS Wisła

15

Damian Salachna - LKS Soła Rajcza

12


Rafał Hałat - LKS Orzeł Łękawica

11

Dominik Natanek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica

6

Bartosz Wojtków - LKS Wisła Strumień
Daniel Krzempek - LKS Błyskawica Drogomyśl

5

Damian Hojka - LKS 99 Pruchna
Dariusz Indyk - LKS Wisła Strumień
Krzysztof Koczur - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mariusz Kosibor - TS Koszarawa Żywiec
Rafał Szczygielski - RKS Cukrownik Chybie
Sebastian Pępek - TS Koszarawa Żywiec

4

Daniel Lach - LKS Soła Rajcza
Jan Opluštil - RKS Cukrownik Chybie
Krystian Strach - KKS Spójnia Zebrzydowice
Marcin Pośpiech - LKS Orzeł Łękawica
Mateusz Wigezzi - LKS Tempo Puńców
Mikołaj Franusik - LKS Soła Rajcza
Robert Mrózek - LKS Orzeł Łękawica
Robert Orzeł - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Szymon Śleziak - LKS Podhalanka Milówka
Tomasz Stasiak - LKS Tempo Puńców
Tomasz Szyper - TS 1909 Piast Cieszyn

3

Alan Pastuszak - LKS Tempo Puńców
Artur Miły - LKS Wisła Strumień
Bartosz Szołtys - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Piecha - LKS Orzeł Łękawica
Dariusz Potrząsaj - KKS Spójnia Zebrzydowice
Filip Balcarek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Gabriel Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Jakub Knapek - KS Góral Żywiec
Jarosław Grygny - LKS Podhalanka Milówka
Łukasz Halama - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mindia Geogogatishvili - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Rafał Duraj - LKS Bory Pietrzykowice
Tomasz Franusik - LKS Soła Rajcza
Tomasz Olszar - LKS Tempo Puńców
Tomasz Śleziona - KKS Spójnia Zebrzydowice

2

Damian Stawicki - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Żyła - LKS Błyskawica Drogomyśl
Dawid Nikiel - LKS Goleszów
Filip Bąk - TS Koszarawa Żywiec
Filip Lach - LKS Podhalanka Milówka
Jakub Kubicius - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Węglorz - TS 1909 Piast Cieszyn
Jarosław Bujok - TS 1909 Piast Cieszyn
Kacper Najzer - LKS Soła Rajcza
Kamil Szajter - LKS Goleszów
Kamil Gazurek - LKS Orzeł Łękawica
Kamil Zoń - LKS Orzeł Łękawica
Krystian Czudek - LKS Goleszów
Maciej Figura - LKS Soła Rajcza
Marcin Gustyński - LKS Bory Pietrzykowice
Marek Gołuch - KS Góral Żywiec
Mateusz Kalfas - LKS Podhalanka Milówka
Michał Chrysteczko - LKS 99 Pruchna
Michał Garncarczyk - TS Koszarawa Żywiec
Michał Motyka - LKS Bory Pietrzykowice
Paweł Pasko - RKS Cukrownik Chybie
Piotr Motyka - LKS Podhalanka Milówka
Robert Lapczyk - WSS Wisła
Robert Marszałek - KS Góral Żywiec
Robert Pawlak - LKS Błyskawica Drogomyśl
Wojciech Małyjurek - WSS Wisła

1

Adam Olszar - LKS Tempo Puńców
Adrian Dobija - LKS Bory Pietrzykowice
Adrian Gibiec - LKS Goleszów
Adrian Lejawa - LKS Orzeł Łękawica
Andrzej Papierok - LKS Tempo Puńców
Arkadiusz Szlajss - LKS Tempo Puńców
Artur Pryczek - LKS Wisła Strumień
Bartłomiej Jakubiec - TS Koszarawa Żywiec
Błażej Bawoł - LKS Błyskawica Drogomyśl
Damian Sanetra - TS Koszarawa Żywiec II
Daniel Poloczek - RKS Cukrownik Chybie
Daniel Sikora - LKS Goleszów
Dawid Bluck - LKS Wisła Strumień
Dawid Janoszek - LKS Goleszów
Dawid Mazurek - WSS Wisła
Dawid Zoń - LKS Bory Pietrzykowice
Dorian Chrapek - WSS Wisła
Grzegorz Kopiec - KKS Spójnia Zebrzydowice
Grzegorz Szymoński - KS Góral Żywiec
Jakub Bakun - TS 1909 Piast Cieszyn
Jakub Węglorz - LKS Tempo Puńców
Jakub Wiśniowski - LKS Goleszów
Jarosław Waleczek - LKS 99 Pruchna
Kamil Gabryś - TS 1909 Piast Cieszyn
Kamil Kozieł - KS Góral Żywiec
Kamil Michalczyk - LKS 99 Pruchna
Kamil Trzaskoma - KKS Spójnia Zebrzydowice
Konrad Bukowczan - KKS Spójnia Zebrzydowice
Krzysztof Stroński - TS 1909 Piast Cieszyn
Maciej Rucki - LKS Tempo Puńców
Maciej Wojtyła - KS Góral Żywiec
Maksymilian Gowin - KS Góral Żywiec
Maksymilian Pilch - LKS Goleszów
Maksymilian Szczypka - LKS Wisła Strumień
Marcin Mazurek - WSS Wisła
Marcin Osmałek - LKS Orzeł Łękawica
Marcin Pytel - LKS Podhalanka Milówka
Marcin Radwaniak - KS Góral Żywiec
Marcin Siekierka - LKS 99 Pruchna
Marcin Urbańczyk - LKS Wisła Strumień
Marek Noga - KS Góral Żywiec
Mariusz Kozieł - LKS Podhalanka Milówka
Mariusz Saltarius - LKS Błyskawica Drogomyśl
Mateusz Cieślar - WSS Wisła
Mateusz Szuster - LKS Tempo Puńców
Michał Duda - LKS Orzeł Łękawica
Michał Grześ - LKS Błyskawica Drogomyśl
Michał Kuś - LKS Podhalanka Milówka
Michał Socha - LKS Bory Pietrzykowice
Michał Sołtysek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Patryk Semik - KS Góral Żywiec
Patryk Skakuj - TS 1909 Piast Cieszyn
Piotr Kruczyński - LKS Podhalanka Milówka
Piotr Szpilarewicz - LKS Wisła Strumień
Przemysław Błażejowski - LKS 99 Pruchna
Przemysław Jurasz - TS Koszarawa Żywiec
Przemysław Węgrzyn - LKS Tempo Puńców
Radosław Michalski - KS Góral Żywiec
Rafał Waligóra - LKS Podhalanka Milówka
Sebastian Juroszek - WSS Wisła
Sebastian Karzełek - LKS 99 Pruchna
Sebastian Rychlik - TS 1909 Piast Cieszyn
Szymon Woźniczka - WSS Wisła
Szymon Chmiel - LKS Tempo Puńców
Szymon Miłek - RKS Cukrownik Chybie
Szymon Stawowczyk - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Biółka - LKS Orzeł Łękawica
Tomasz Nicoś - LKS Podhalanka Milówka
Tomasz Gandzel - RKS Cukrownik Chybie
Tomasz Gąsiorek - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Tomasz Mrówka - KKS Spójnia Zebrzydowice
Tomasz Strzałka - LKS Metal WG - Skałka Żabnica
Wojciech Kołek - LKS Tempo Puńców

Inne sezony:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II819
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień812
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63