Strony klubów

4 Liga gr. 2 (Śląski ZPN)

GKS Dąb Gaszowice

GKS Radziechowy-Wieprz

GKS Tychy II

KP Unia Racibórz

KS Decor Bełk

KS Kuźnia Ustroń

KS Płomień Połomia

KS Polonia Łaziska Górne

KS Spójnia Landek

LKS Drzewiarz Jasienica

LKS Goczałkowice Zdrój

LKS Wilki Wilcza

MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski

MRKS Czechowice-Dziedzice

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II

4 Liga gr. 1 (Śląski ZPN)

BKS Sarmacja Będzin

GKS Gwarek Ornontowice

GKS Piast Gliwice II

GKS Szombierki Bytom

KP Warta Zawiercie

KS Górnik Piaski

LKS Polonia Poraj

LKS Przemsza Siewierz

LKS Sparta Lubliniec

MKS Myszków

MKS Śląsk Świętochłowice

RKS Grodziec

RKS Raków Częstochowa II

Baraż o 3L (Śląski ZPN)

BS Polonia Bytom

Baraż o Utrz. (Śląski ZPN)

JSP Szczakowianka Jaworzno

Baraż o 3L (Śląski ZPN)

LKS Czaniec

Nice 1 liga (PZPN)

GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

3 Liga gr. 3 (Śląski ZPN)

BTS Rekord Bielsko-Biała

GKS Pniówek 74 Pawłowice

KS Ruch Radzionków

TS Gwarek Tarnowskie Góry

Klasa A (Podokręg Skoczów)

KP Beskid Skoczów II

LKS Beskid Brenna

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie

LKS Goleszów

LKS Olza Pogwizdów

LKS Orzeł Zabłocie

LKS Pogórze

LKS Strażak Dębowiec

LKS Strażak Pielgrzymowice

LKS Victoria Hażlach

LKS Wisła Strumień

LKS Zryw Bąków

TS 1909 Piast Cieszyn

UKS APN Góral Istebna

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

BKS Stal Bielsko-Biała

BTS Rekord Bielsko-Biała II

GKS Czarni Jaworze

Klasa B (Podokręg Skoczów)

GKS Kaczyce

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

KKS Spójnia Zebrzydowice

KP Beskid Skoczów

KS Bestwinka

KS Góral Żywiec

Klasa B (Podokręg Skoczów)

KS Nierodzim Ustroń

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS 99 Pruchna

LKS Bestwina

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błękitni Pierściec

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS Błyskawica Drogomyśl

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II

LKS Iskra Iskrzyczyn

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS Kończyce Małe

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Ochaby 96

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS Orzeł Łękawica

LKS Pasjonat Dankowice

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Rudnik

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS Soła Rajcza

Klasa B (Podokręg Skoczów)

LKS Spójnia Górki Wielkie

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

LKS Tempo Puńców

Klasa B (Podokręg Skoczów)

MKS Promyk Golasowice

Okręgówka (Beskidzki OZPN)

RKS Cukrownik Chybie

TS Koszarawa Żywiec

WSS Wisła

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

BBTS Podbeskidzie U19 II

BKS Stal Bielsko-Biała U19

Góral Żywiec U19

KP Beskid Skoczów U19

KS Kuźnia Ustroń U19

KS Siódemka Tychy U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Beskid Brenna U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

LKS Bestwina U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Błyskawica Drogomyśl U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

LKS Bory Pietrzykowice U19

LKS Czaniec U19

LKS Drzewiarz Jasienica U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Goleszów U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

LKS Groń Bujaków U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Kończyce Małe U19

LKS Ochaby 96 U19

LKS Olza Pogwizdów U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

LKS Pasjonat Dankowice U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Pogórze U19

LKS Spójnia Górki Wielkie U19

LKS Strażak Pielgrzymowice U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

LKS Świt Cięcina U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

LKS Victoria Hażlach U19

LKS Wisła Strumień U19

2 Liga Juniorów (Beskidzki OZPN)

RKS Cukrownik Chybie U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19

TS Koszarawa Żywiec U19

3 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

WSS Wisła U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Skoczów)

GKS Morcinek Kaczyce U19

KS Nierodzim Ustroń U19

LKS 99 Pruchna U19

LKS Błękitni Pierściec U19

LKS Błyskawica Kończyce Wielkie U19

LKS Iskra Iskrzyczyn U19

LKS Orzeł Zabłocie U19

TS 1909 Piast Cieszyn U19 II

UKS APN Góral Istebna U19

Klasa A (Podokręg Bielsko)

GLKS Sokół Buczkowice

GLKS Wilkowice

KS Bystra

KS Międzyrzecze

KS Soła Kobiernice

LKS Pionier Pisarzowice

LKS Przełom Kaniów

LKS Sokół Hecznarowice

LKS Zapora Wapienica

LKS Żar Międzybrodzie Bialskie

LZS Beskid Godziszka

MRKS Czechowice-Dziedzice II

UKS Rotuz Bronów

Klasa B (Podokręg Bielsko)

KS Halny Kalna

KS Iskra Rybarzowice

LKS Groń Bujaków

LKS Ligota

LKS Mazańcowice

LKS Orzeł Kozy

LKS Słowian Łodygowice

LKS Sokół Zabrzeg

LKS Wilamowiczanka Wilamowice

LKS Zamek Grodziec

3 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

GLKS Wilkowice U19

KS Bestwinka U19

KS Soła Kobiernice U19

KS Spójnia Landek U19

LKS Mazańcowice U19

LKS Pionier Pisarzowice U19

LKS Sokół Hecznarowice U19

LKS Wilamowiczanka Wilamowice U19

LKS Zamek Grodziec U19

LZS Beskid Godziszka U19

UMKS Trójka Czechowice Dziedzice U19

4 Liga Juniorów (Podokręg Bielsko)

BBTS Podbeskidzie U19 III

GKS Czarni Jaworze U19

GLKS Sokół Buczkowice U19

KS Iskra Rybarzowice U19

KS Rudzica U19

LKS Słowian Łodygowice U19

LKS Zapora Wapienica U19 II

UKS Rotuz Bronów U19

Klasa A (Podokręg Żywiec)

GKS Radziechowy-Wieprz II

LKS Beskid Gilowice

LKS Bory Pietrzykowice

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze

LKS Juszczyna

LKS Koszarawa Babia Góra

LKS Leśna

LKS Metal WG - Skałka Żabnica

LKS Muńcuł Ujsoły

LKS Podhalanka Milówka

LKS Skrzyczne Lipowa

LKS Sopotnia

TS Metal Węgierska Górka

TS Soła Żywiec

Klasa B (Podokręg Żywiec)

LKS Beskid Kocierz

LKS Grapa Trzebinia

LKS Halny Przyborów

LKS Jeleśnianka Jeleśnia

LKS Korbielów

LKS Magórka Czernichów-Tresna

LKS Magura Bystra

LKS Pewel Mała

LKS Pewel Ślemieńska

LKS Sokół Słotwina

TS Przyborów

UKS Maksymilian Cisiec

3 Liga Juniorów (Podokręg Żywiec)

Góral Żywiec U19 II

LKS Jeleśnianka Jeleśnia U19

LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze U19

LKS Korbielów U19

LKS Koszarawa Babia Góra U19

LKS Leśna U19

LKS Metal WG - Skałka Żabnica U19

LKS Orzeł Łękawica U19

LKS Smrek Ślemień U19

LKS Sokół Słotwina U19

TS Metal Węgierska Górka U19

UKS Maksymilian Cisiec U19

BL6 Bielsko 1L (Liga orlikowa)

AM Hussars

Banda Świrów

Biała Krakowska

Bielska

Black Game Team

Czechowice Team

Ekipa Szczurek

Fc Po Nalewce

FC Tury

FC Wapienica

Leśny Klub Sportowy

Malbec

Monczester

Piwkorze

SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA

Wilki Południa

Young Power

BL6 Bielsko 2LA (Liga orlikowa)

4Fun Football Team

Bon Voyage

Desplayers

DKS Lipnik

Fc Albatros

Fc Pomarańcza

Miłośnicy Abstynencji

Misie

Stare Bielsko FC

The Shakers

Wolne Atomy

Young Oldboys

BL6 Bielsko 2LB (Liga orlikowa)

BB RAPTORS

Black Devils

Cocola Bielsko

Fc Piwnica

FX Robot

K.S.Mieszek.com

New Stars Galaxy

Pitney Bowes

Ratusz BGT

Tiki Taka

Wapienickie Lwy

WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO

GLS Goleszów (Liga orlikowa)

4 Korony Cieszyn

BeskidzkaPilka.pl

BeskidzkaPilka.pl Ustroń

Canea

CDF Cieszyn

FC Cisownica

FC Kurtis Międzyświeć

Goleszów

Nieckarz Team Międzyświeć

Ognioodporni Ustroń

Printer Team

Trafin Oil Ustroń

Żeliwni FC Skoczów

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220