Stadion Błyskawicy Drogomyśl
4 kolejka18.09.2019 16:30
LKS Błyskawica DrogomyślLKS Tempo Puńców
3:1
(1:1)
Trenerzy:
Krystian PapatanasiuWojciech Gumola
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Niewykorzystane rzuty karne:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Dawid Rakus
      • Sędzia liniowy Karol Kruszczak
      • Sędzia liniowy Kamil Wacławik
      Ilość widzów: 50
      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Goczałkowice1531
      2Tychy II1529
      3Odra1527
      4Książenice1527
      5Jasienica1525
      6Czaniec1524
      7Czechowice-Dz.1523
      8Łaziska Grn.1523
      9Bełk1523
      10Ustroń1521
      11TSP II1520
      12Landek1519
      13MKP Odra1516
      14Radziechowy1514
      15Skoczów159
      16Wilcza158
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      1Pszczyna1537
      2Bestwina1535
      3Lędziny1534
      4Wisła Wlk.1531
      5Dankowice1526
      6BKS Stal1525
      7Jaworze1524
      8Cielmice1520
      9Czechowice-Dz. II1518
      10Studzienice1518
      11Łąka1517
      12Rekord II1514
      13Wola1514
      14Bestwinka1514
      15Rudołtowice1511
      16Bieruń154
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica1537
      2Puńców1535
      3Drogomyśl1533
      4Rajcza1532
      5Wisła1526
      6Milówka1522
      7Koszarawa Ż.1521
      8Zebrzydowice1520
      9Strumień1519
      10Góral1518
      11Pruchna1518
      121909 Piast1516
      13Chybie1516
      14Pietrzykowice1515
      15Żabnica1513
      16Goleszów155
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Pisarzowice1124
      2Kaniów1121
      3Wilamowice1120
      4Wilkowice1118
      5Buczkowice1118
      6Bronów1116
      7Międzyrzecze1114
      8Wapienica1114
      9Bystra (k. Bielska)1112
      10Międzybrodzie1112
      11Hecznarowice1111
      12Kobiernice114
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1Pogórze1337
      2Istebna1333
      3Kończyce M.1325
      4Kończyce W.1323
      5Skoczów II1320
      6Pierściec1320
      7Pogwizdów1318
      8Bąków1317
      9Brenna1315
      10Hażlach1312
      11Iskrzyczyn1312
      12Zabłocie1310
      13Pielgrzymowice138
      14Nierodzim138
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Węgierska G.1331
      2Ujsoły1329
      3Leśna1326
      4Bystra (k. Żywca)1324
      5Sopotnia1324
      6Czernichów1323
      7Lipowa1322
      8Radziechowy II1320
      9Gilowice1318
      10Babia Góra1315
      11Soła Ż.1313
      12Zarzecze139
      13Słotwina135
      14Jeleśnia131
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1TSP III1129
      2Ligota1129
      3Kozy1128
      4Grodziec1121
      5Rybarzowice1117
      6Godziszka1115
      7Czaniec II1114
      8Jaworze II1113
      9Zabrzeg1110
      10Mazańcowice115
      11Bujaków114
      12Łodygowice113
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      1CKS Piast822
      2Rudnik821
      3Ochaby812
      4Wielkie II812
      5Górki W.812
      6Kaczyce88
      7Dębowiec87
      8Piast II87
      9Golasowice84
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Koszarawa II922
      2Juszczyna920
      3Cisiec919
      4Korbielów913
      5Trzebinia913
      6Ślemień912
      7Kocierz99
      8Cięcina98
      9Pewel Śl.97
      10TS Przyborów94