Stadion Jedności Wieprz
2 kolejka25.08.2019 11:00
LKS JuszczynaLKS Pewel Ślemieńska
2:0
(1:0)
Trenerzy:
Maciej PorębskiTadeusz Barcik, Arkadiusz Urbaniec
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  •  
  •  
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Miłosz Widlarz
    • Sędzia liniowy Czesław Tomaszek
    • Sędzia liniowy Aleksander Moroń
    Ilość widzów: 50
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Goczałkowice1531
    2Tychy II1529
    3Odra1527
    4Książenice1527
    5Jasienica1525
    6Czaniec1524
    7Czechowice-Dz.1523
    8Łaziska Grn.1523
    9Bełk1523
    10Ustroń1521
    11TSP II1520
    12Landek1519
    13MKP Odra1516
    14Radziechowy1514
    15Skoczów159
    16Wilcza158
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Pszczyna1537
    2Bestwina1535
    3Lędziny1534
    4Wisła Wlk.1531
    5Dankowice1526
    6BKS Stal1525
    7Jaworze1524
    8Cielmice1520
    9Czechowice-Dz. II1518
    10Studzienice1518
    11Łąka1517
    12Rekord II1514
    13Wola1514
    14Bestwinka1514
    15Rudołtowice1511
    16Bieruń154
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica1537
    2Puńców1535
    3Drogomyśl1533
    4Rajcza1532
    5Wisła1526
    6Milówka1522
    7Koszarawa Ż.1521
    8Zebrzydowice1520
    9Strumień1519
    10Góral1518
    11Pruchna1518
    121909 Piast1516
    13Chybie1516
    14Pietrzykowice1515
    15Żabnica1513
    16Goleszów155
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Pisarzowice1124
    2Kaniów1121
    3Wilamowice1120
    4Wilkowice1118
    5Buczkowice1118
    6Bronów1116
    7Międzyrzecze1114
    8Wapienica1114
    9Bystra (k. Bielska)1112
    10Międzybrodzie1112
    11Hecznarowice1111
    12Kobiernice114
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1337
    2Istebna1333
    3Kończyce M.1325
    4Kończyce W.1323
    5Skoczów II1320
    6Pierściec1320
    7Pogwizdów1318
    8Bąków1317
    9Brenna1315
    10Hażlach1312
    11Iskrzyczyn1312
    12Zabłocie1310
    13Pielgrzymowice138
    14Nierodzim138
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1331
    2Ujsoły1329
    3Leśna1326
    4Bystra (k. Żywca)1324
    5Sopotnia1324
    6Czernichów1323
    7Lipowa1322
    8Radziechowy II1320
    9Gilowice1318
    10Babia Góra1315
    11Soła Ż.1313
    12Zarzecze139
    13Słotwina135
    14Jeleśnia131
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1TSP III1129
    2Ligota1129
    3Kozy1128
    4Grodziec1121
    5Rybarzowice1117
    6Godziszka1115
    7Czaniec II1114
    8Jaworze II1113
    9Zabrzeg1110
    10Mazańcowice115
    11Bujaków114
    12Łodygowice113
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast822
    2Rudnik821
    3Ochaby812
    4Wielkie II812
    5Górki W.812
    6Kaczyce88
    7Dębowiec87
    8Piast II87
    9Golasowice84
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Koszarawa II922
    2Juszczyna920
    3Cisiec919
    4Korbielów913
    5Trzebinia913
    6Ślemień912
    7Kocierz99
    8Cięcina98
    9Pewel Śl.97
    10TS Przyborów94