Stadion GOSiR Wilkowice
2 kolejka19.08.2018 16:30
KS BystraLKS Żar Międzybrodzie Bialskie
2:3
(0:2)
Trenerzy:
Jakub Habdas (do 4.11.2018 r. Jakub Kania)Adrian Urbaniec (do 13.11.2018 r. Jarosław Krystian)
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
  • 2:2
  • 2:3
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Wojciech Szczurek
    • Sędzia liniowy Piotr Szypuła
    • Sędzia liniowy Krzysztof Koziarski
    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec3061
    2Jasienica3058
    3Ustroń3057
    4Bełk3054
    5Łaziska Grn.3052
    6Tychy II3051
    7Czechowice-Dz.3050
    8Goczałkowice3044
    9Wilcza3037
    10Radziechowy3036
    11TSP II3036
    12Wodzisław3032
    13Landek3030
    14Racibórz3027
    15Gaszowice3026
    16Połomia3013
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Skoczów3483
    2Drogomyśl3478
    3BKS Stal3471
    4Bestwina3466
    5Dankowice3466
    6Rekord II3453
    7Koszarawa Ż.3450
    8Góral3450
    9Puńców3450
    10Jaworze3442
    11Wisła3442
    12Rajcza3442
    13Bestwinka3438
    14Łękawica3436
    15Chybie3433
    16Zebrzydowice3426
    17Pruchna3425
    18Kończyce M.348
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz. II2463
    2Pisarzowice2451
    3Bronów2448
    4Wilkowice2446
    5Międzyrzecze2443
    6Kobiernice2438
    7Hecznarowice2437
    8Kaniów2429
    9Wapienica2426
    10Międzybrodzie2425
    11Buczkowice2421
    12Bystra (k. Bielska)2418
    13Godziszka247
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Strumień2663
    21909 Piast2662
    3Goleszów2646
    4Pogórze2641
    5Istebna2640
    6Pogwizdów2638
    7Brenna2638
    8Bąków2635
    9Skoczów II2631
    10Pielgrzymowice2630
    11Kończyce W.2629
    12Zabłocie2629
    13Hażlach2616
    14Dębowiec2613
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Żabnica2665
    2Pietrzykowice2665
    3Milówka2664
    4Węgierska G.2651
    5Leśna2640
    6Babia Góra2639
    7Lipowa2636
    8Radziechowy II2631
    9Gilowice2629
    10Ujsoły2627
    11Zarzecze2626
    12Sopotnia2620
    13Soła Ż.2614
    14Juszczyna2612
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilamowice1852
    2Kozy1841
    3Ligota1836
    4Rybarzowice1827
    5Bujaków1821
    6Grodziec1821
    7Zabrzeg1821
    8Łodygowice1814
    9Mazańcowice1811
    10Kalna 188
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pierściec1645
    2Nierodzim1632
    3Iskrzyczyn1630
    4Wielkie II1628
    5Kaczyce1622
    6Górki W.1615
    7Rudnik1615
    8Ochaby1614
    9Golasowice166
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Bystra (k. Żywca)2256
    2Czernichów2249
    3Jeleśnia2241
    4Słotwina2240
    5Pewel Śl.2238
    6Trzebinia2237
    7Korbielów2233
    8Cisiec2229
    9TS Przyborów2222
    10Kocierz2221
    11Pewel M.2216
    12Przyborów220