Sparingi - luty 2018

01.02.2018

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:1 (0:1)GKS Pniówek 74 Pawłowice16:30
Bielsko, ul. Młyńska

03.02.2018

KS Bestwinka2:1 (0:1)BBTS Podbeskidzie U1709:00
Bielsko, ul. Młyńska
BKS Stal Bielsko-Biała1:2 (1:1)KS Spójnia Landek09:00
Czechowice
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3 (1:1)Cracovia CLJ11:30
Kraków
BTS Rekord Bielsko-Biała1:1 (0:0)BKS Sarmacja Będzin13:00
Czechowice
RKS Cukrownik Chybie2:3 (0:2)KP Beskid Skoczów14:00
Ustroń
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0:1 (0:1)Korona Kielce14:30
Kielce
TS 1909 Piast Cieszyn2:5 (1:2)LKS Sportkontakt Goleszów15:00
Český Těšín
LKS Bestwina1:2 (0:0)GKS Radziechowy-Wieprz15:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Beskid Gilowice4:3 (2:1)Babia Góra Sucha Beskidzka15:00
Oświęcim
LKS Pasjonat Dankowice4:2 (4:2)BTS Rekord Bielsko-Biała II15:30
Bielsko, ul. Startowa
KS Kuźnia Ustroń3:2 (1:2)Góral Żywiec16:00
Ustroń
LKS Błyskawica Drogomyśl4:2 (3:0) LKS Przełom Kaniów16:00
Český Těšín
KKS Spójnia Zebrzydowice3:0 (2:0)Gwiazda Skrzyszów16:30
Żory
Soła Oświęcim2:4 (2:1)WSS Wisła17:00
Czechowice
LKS Kończyce Małe4:2 (2:0,1:0,1:2)Żar Szeroka17:30
Jastrzębie

04.02.2018

LKS Olza Pogwizdów1:4 (0:3)KS 27 Gołkowice10:00
Kaczyce
LKS Błyskawica Kończyce WielkieodwołanyLKS Victoria Hażlach10:00
Kaczyce
LKS Leśna2:2 (2:0)TS Metal Węgierska Górka11:00
Czechowice
KS Polonia Marklowice2:2 (0:0)LKS 99 Pruchna11:00
Marklowice
LKS Orzeł Zabłocie2:2 (2:1)LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
Pawłowice
LKS Drzewiarz Jasienica4:2 (1:0)Lokomotiva Petrovice11:00
Český Těšín
LKS Spójnia Górki Wielkie3:4 (1:2)LKS Beskid Brenna12:00
Ustroń
LKS Strażak Dębowiec5:2 (2:0,1:0,2:2)LKS Rudnik12:00
Kaczyce
LKS Bory PietrzykowiceodwołanyLKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
Szczyrk
LKS Sokół Zabrzeg2:6 (1:4)LKS Goczałkowice II15:00
Czechowice
Forteca Świerklany II4:3 (2:0)LKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
Świerklany

06.02.2018

MRKS Czechowice-Dziedzice3:2 (1:1)MKS Iskra Pszczyna17:30
Czechowice
LKS Pionier Pisarzowice6:1 (3:1)UKS Rotuz Bronów19:00
Czechowice
GKS Czarni Jaworze II3:9 (-:-)BTS Rekord Bielsko Old19:00
Bielsko, ul. Startowa

07.02.2018

BTS Rekord Bielsko-Biała0:1 (0:1)Unia Oświęcim17:00
Chełmek
LKS Czaniec1:3 (1:3)KS Górnik Zabrze II17:30
Czechowice / spotkanie opóźnione o 40 minut w związku ze spóźnieniem się zespołu LKS Czaniec.
Garbarnia Kraków1:1 (0:0)BKS Stal Bielsko-Biała18:00
Kraków

09.02.2018

KS Bestwinka3:1 (1:1)MKS Iskra Pszczyna17:30
Pszczyna
GLKS Wilkowice4:1 (3:0)KP Beskid Skoczów II18:00
Bielsko, ul. Startowa

10.02.2018

LKS Żar Międzybrodzie BialskieodwołanyKS Bystra
LKS Podhalanka MilówkaodwołanyGKS Radziechowy-Wieprz II
LKS Czaniec2:1 (0:0)BKS Stal Bielsko-Biała09:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Spójnia Górki Wielkie1:3 (0:2)KS Kuźnia Ustroń U1910:00
Ustroń
TS 1909 Piast Cieszyn3:6 (2:1)TJ Smilovice11:00
Český Těšín
Góral Żywiec2:2 (1:1)KS Spójnia Landek11:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
BTS Rekord Bielsko-Biała0:1 (0:0)KS Decor Bełk11:00
Bielsko, ul. Startowa
LKS Krzyżanowice3:0 (2:0)LKS 99 Pruchna12:00
Kravaře
LKS Sokół Hecznarowice2:1 (1:1)Górnik Brzeszcze12:00
Oświęcim
LKS Pasjonat Dankowice5:2 (4:0)Zatorzanka Zator13:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
BTS Rekord Bielsko-Biała II1:3 (1:2)LKS Błyskawica Drogomyśl13:30
Bielsko, ul. Startowa
TS Koszarawa Żywiec3:1 (1:1)KP Beskid Skoczów14:00
Ustroń
GKS Czarni Jaworze IIodwołanyKS Międzyrzecze14:00
Jaworze
LKS Bestwina1:3 (0:3)Tempo Białka15:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
KS Soła Kobiernice1:5 (1:2)LKS Przełom Kaniów15:00
Kobiernice
LKS Sportkontakt Goleszów3:1 (1:0)FK Těrlicko15:00
Český Těšín
GKS Morcinek KaczyceodwołanyLKS Błyskawica Kończyce Wielkie II15:00
Kaczyce
LZS Beskid GodziszkaodwołanyLKS Groń Bujaków15:00
Godziszka
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:5 (3:1)KP Unia Racibórz15:30
Bielsko, ul. Młyńska
KS Kuźnia Ustroń5:1 (3:1)RKS Cukrownik Chybie16:00
Ustroń
GKS Czarni Jaworze3:0 (0:0)LKS Pionier Pisarzowice17:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
KKS Spójnia Zebrzydowice4:1 (2:1)LKS Podhalanka Milówka17:00
Český Těšín
GKS Radziechowy-Wieprz0:1 (0:0)KP Warta Zawiercie17:30
Bielsko, ul. Młyńska
WSS Wisła5:3 (2:2)LKS Orzeł Łękawica18:00
Ustroń
LKS Orzeł Zabłocie3:5 (2:3)UKS Rotuz Bronów19:00
Czechowice

11.02.2018

LKS Olza PogwizdówodwołanyLKS Błyskawica Kończyce Wielkie10:00
Kaczyce
LKS Leśna5:3 (2:2)Jałowiec Stryszawa11:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Wisła Strumień6:3 (2:2)LKS Strażak Pielgrzymowice11:00
w Pawłowicach
LKS Skrzyczne Lipowa0:7 (0:4)LKS Metal WG - Skałka Żabnica13:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Strażak DębowiecodwołanyLKS Pogórze14:00
Kaczyce
LKS Drzewiarz Jasienica4:2 (0:1)TJ Dobratice15:00
Český Těšín
LKS Wilamowiczanka Wilamowice3:2 (2:0)Pogórze Gierałtowice15:00
Czechowice
LKS Orzeł Kozy0:6 (0:2)Orzeł Wieprz17:00
Czechowice
MKS Promyk GolasowiceodwołanyLKS Baranowice Śl.18:00
Kaczyce

12.02.2018

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała1:1 (0:1)FC Chikhura Sachkhere14:00
Side
LKS Sokół ZabrzegodwołanyLKS Pionier Pisarzowice19:00
Czechowice

13.02.2018

MRKS Czechowice-Dziedzice3:4 (2:2)LKS Jawiszowice17:30
Czechowice

14.02.2018

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała5:1 (4:0)FC Shirak Gyumri14:00
Side
BTS Rekord Bielsko-Biała II2:7 (1:5)LKS Orzeł Łękawica18:30
Bielsko, ul. Startowa

15.02.2018

MRKS Czechowice-Dziedzice II3:3 (1:3)LKS Tempo Puńców18:00
Czechowice
KS Międzyrzecze4:0 (1:0)LKS Ligota19:30
Czechowice

16.02.2018

Góral Żywiec0:2 (0:0)LKS Czaniec17:30
Czechowice
KS Soła Kobiernice4:0 (1:0)Orzeł Witkowice18:30
Kobiernice
LKS Jeleśnianka Jeleśnia0:6 (0:5)Leśnik Kobiór19:00
Bielsko, ul. Młyńska
KP Beskid Skoczów2:2 (1:1)LKS Łąka19:30
Ustroń

17.02.2018

KS BystraodwołanySiódemka Tychy
Tychy
TS 1909 Piast Cieszyn8:0 (1:0)FK Těrlicko09:00
Český Těšín
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 7:2 (5:1)Beskid Andrychów09:00
Bielsko, ul. Młyńska
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała2:2 (0:0)Stal Mielec09:00
Turkler
GKS Radziechowy-Wieprz2:1 (2:0)Unia Oświęcim09:30
Chełmek
LKS Sportkontakt Goleszów6:3 (1:2)Slovan Horní Žukov11:00
Český Těšín
LKS Drzewiarz Jasienica0:1 (0:0)KS Polonia Marklowice11:00
Czechowice
GLKS Sokół Buczkowice7:3 (5:2)LKS Pewel Ślemieńska12:00
Szczyrk
Odra Opole2:2 (0:1)BTS Rekord Bielsko-Biała12:00
Opole
BKS Stal Bielsko-Biała1:2 (1:1)Elana Toruń12:00
Rybnik-Kamień
LKS Pasjonat Dankowice4:4 (2:1)LKS Jawiszowice13:00
Czechowice
LKS Strażak Pielgrzymowice0:7 (0:2)GKS Jastrzębie U1913:00
Jastrzębie
LKS Sopotnia1:6 (1:1)LKS Żar Międzybrodzie Bialskie14:00
Szczyrk
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała0:0Stal Mielec14:30
Kargicak
LKS Bestwina2:2 (1:0)Skawa Wadowice15:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Zapora Wapienica2:6 (1:2)LKS Zapora Wapienica U1915:00
Bielsko, ul. Młyńska
GKS Morcinek Kaczyce6:5 (3:2,1:1,2;2)LKS Victoria Hażlach15:00
Kaczyce
KS Kuźnia Ustroń7:2 (5:0)Slávia Staškov16:00
Ustroń
GKS Czarni Jaworze2:4 (2:1)LKS Błyskawica Drogomyśl17:00
Czechowice
LKS Sokół Hecznarowice2:1 (2:0)Zgoda Malec17:00
Bielsko, ul. Młyńska
LKS Pogórze6:2 (4:0)Zryw Bzie17:00
Jastrzębie
KKS Spójnia Zebrzydowice8:2 (4:1)LKS Orzeł Zabłocie18:00
Ustroń
BTS Rekord Bielsko-Biała U19 II9:2 (1:0)LKS Metal WG - Skałka Żabnica18:00
Bielsko, ul. Startowa
LKS Orzeł Łękawica0:5 (0:4)Tempo Białka19:00
Chełmek
LKS Mazańcowice1:11 (1:6)LKS Ligota19:00
Czechowice

18.02.2018

TS Metal Węgierska GórkaodwołanyLKS Skrzyczne Lipowa
GKS Czarni Jaworze II7:5 (2:1,3:4,2:0)LKS Olza Pogwizdów10:00
Kaczyce
LKS Spójnia Górki Wielkie2:3 (1:3)KS Iskra Rybarzowice10:00
Ustroń
LKS Leśna-LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze11:00
Szczyrk
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie-LKS Sokół Zabrzeg11:00
Czechowice
LKS 99 Pruchna-MKS Iskra Pszczyna12:00
Pszczyna, sztuczna nawierzchnia
LKS Strażak Dębowiec-LKS Zamek Grodziec12:00
Kaczyce
LKS Podhalanka Milówka-KS Międzyrzecze12:00
Ustroń
RKS Cukrownik Chybie-KS Bestwinka13:00
Czechowice
WSS Wisła-FK Čadca13:00
Třinec
LKS RudnikodwołanyLKS Błyskawica Kończyce Wielkie II14:00
Kaczyce
JUWE Jaroszowice-LKS Pionier Pisarzowice15:00
Tychy
LKS Poręba Wielka-LKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
Poręba Wielka
LKS Bory Pietrzykowice-TS Soła Żywiec16:00
Ustroń
Siódemka Tychy-LKS Beskid Gilowice16:30
Tychy
LKS Zryw Bąków-LKS Baranowice Śl.17:00
Żory
LKS Orzeł Kozy-LZS Beskid Godziszka17:00
Czechowice
MKS Promyk Golasowice-Górnik Boguszowice18:00
Kaczyce
UKS Rotuz Bronów-LKS Soła Rajcza19:00
Czechowice

19.02.2018

MRKS Czechowice-Dziedzice II-LKS Beskid Brenna
Czechowice
MRKS Czechowice-Dziedzice-KS Spójnia Landek17:30
Czechowice
LKS Przełom Kaniów-LKS Sokół Zabrzeg19:00
Czechowice

20.02.2018

LKS Pionier Pisarzowice-LKS Ligota
Czechowice
KS Soła Kobiernice-LKS Sokół Hecznarowice18:00
Kobiernice
KS Kuźnia Ustroń-GKS Pniówek 74 Pawłowice19:00
Ustroń

21.02.2018

TS Koszarawa Żywiec-LKS Drzewiarz Jasienica
GLKS Wilkowice-TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II 17:30
Bielsko, ul. Młyńska
LKS Tempo Puńców-Fotbal Třinec U1918:00
Třinec
KP Beskid Skoczów-LKS Tempo Puńców18:00
Český Těšín

23.02.2018

LKS Czaniec-GKS Pniówek 74 Pawłowice17:30
Czechowice

24.02.2018

Góral Żywiec-TS Metal Węgierska Górka
KKS Spójnia Zebrzydowice-LKS Baranowice Śl.
Żory
LKS 99 Pruchna-LKS Granica Ruptawa
Jastrzębie
RKS Cukrownik Chybie-LKS Orzeł Zabłocie
MRKS Czechowice-Dziedzice-LKS Goczałkowice Zdrój
Czechowice
LKS Pionier Pisarzowice-GLKS Sokół Buczkowice
Szczyrk
LKS Pewel Ślemieńska-LZS Beskid Godziszka
LKS Zryw Bąków-Górnik Boguszowice
Rybnik
LKS Sokół Hecznarowice-BBTS Podbeskidzie U19
Bielsko, ul. Młyńska
LKS Orzeł Łękawica-Jałowiec Stryszawa
LKS Leśna-LKS Studzionka
LKS Magórka Czernichów-Tresna-KS Bystra
BTS Rekord Bielsko-Biała II-Tempo Białka
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała-Puszcza Niepołomnice
Czechowice
GKS Radziechowy-Wieprz-Beskid Andrychów
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie-Siódemka Tychy
Tychy
LKS Kończyce Małe-KS 27 Gołkowice
LKS Podhalanka Milówka-LKS Metal WG - Skałka Żabnica
LKS Strażak Dębowiec-LKS Sokół Zabrzeg
LKS Skrzyczne Lipowa-AKS Chorzów
LKS Sportkontakt Goleszów-OFK Teplička nad Váhom09:00
Český Těšín
LKS Wisła Strumień-MOSiR Jastrzębie U1910:00
Jastrzębie
KS Spójnia Landek-KP Unia Racibórz11:00
Czechowice
KS Kuźnia Ustroń-KS Górnik Piaski12:00
Ustroń
LKS Strażak Pielgrzymowice-GKS Jastrzębie U1712:00
Jastrzębie
TS 1909 Piast Cieszyn-Slovan Horní Žukov13:00
Český Těšín
LKS Pasjonat Dankowice-Skawa Wadowice13:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
GKS Czarni Jaworze II-LKS Błękitni Pierściec14:00
Jaworze
LKS Bestwina-LKS Drzewiarz Jasienica15:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
GKS Czarni Jaworze-LKS Soła Rajcza17:00
Czechowice, sztuczna nawierzchnia
LKS Błyskawica Drogomyśl-LKS Tempo Puńców17:00
Český Těšín
LKS Pogórze-Żar Szeroka17:30
Jastrzębie
UKS Rotuz Bronów-LKS Beskid Gilowice19:00
Czechowice

25.02.2018

TS Koszarawa Żywiec-LKS Przełom Kaniów
BKS Stal Bielsko-Biała-KS Polonia Łaziska Górne
LKS Strażak Dębowiec-KS 94 Rachowice
Knurów
LKS Olza Pogwizdów-LKS Strażak Pielgrzymowice
Pawłowice
BTS Rekord Bielsko-Biała-KS Ruch Radzionków11:00
Czechowice
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze-LKS Bory Pietrzykowice12:30
Szczyrk
WSS Wisła-KS Bestwinka13:00
Czechowice
KP Beskid Skoczów-Slovan Skalité14:00
Třinec
LKS Pewel Mała-KS Międzyrzecze14:00
Ustroń
LKS Wilamowiczanka Wilamowice-LKS Mazańcowice15:00
Kobiernice
GKS Morcinek Kaczyce-LKS Błyskawica Kończyce Wielkie15:00
Kaczyce
LKS Orzeł Kozy-MRKS Czechowice-Dziedzice II17:00
Czechowice
MKS Promyk Golasowice-Granica Ruptawa U1918:00
Kaczyce
LKS Ligota-LKS Zapora Wapienica19:00
Czechowice

Inne sezony:

2018:

2017:

2016:

2015:

2014:

2013:

2012:

2011:

2010:

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101