LKS Korbielów

Adres: ul. Beskidzka 66, 34-355 Korbielów
Telefon(y): +48 500 803 632
E-mail: lkskorbielow@inbox.com
WWW: http://lkskorbielow.futbolowo.pl/

Prezes: Stanisław Makuch
Kierownik: Krzysztof Kubasiak
Trener: Bartłomiej Góra

Rok założenia: 2006
Barwy: biało - niebiesko - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Adres stadionu: ul. Babiogóska 12, 34-340 Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Buławabramkarz
2Kamil Świątkowskibramkarz
3Piotr Czulobrońca
4Marcin Durajobrońca
5Szymon Janoszekobrońca
6Adam Mocobrońca
7Adrian Piechaobrońca
8Andrzej Pierogobrońca
9Paweł Pierogobrońca
10Grzegorz Wąsobrońca
11Nikodem Basikpomocnik
12Wojciech Czulpomocnik
13Michał Drągpomocnik
14Artur Górapomocnik
15Michał Krzyżowskipomocnik
16Wojciech Krzyżowskipomocnik
17Filip Makuchpomocnik
18Andrzej Mocpomocnik
19Paweł Mocpomocnik
20Krystian Pierogpomocnik
21Grzegorz Kamińskinapastnik
22Łukasz Kamińskinapastnik

Najlepsi strzelcy

7
Krystian Pierog
5
Grzegorz Kamiński
4
Filip Makuch
3
Andrzej Pierog
2
Łukasz Kamiński
Michał Krzyżowski
Paweł Moc
1
Artur Góra
Andrzej Moc
Adrian Piecha
Paweł Pierog

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201816:00KBSłotwina1:1 (1:1)Korbielów
25.08.201816:00KBKorbielów4:5 (1:1)Bystra (k. Żywca)
09.09.201810:00KBPrzyborówWOKorbielów
16.09.201816:00KBKorbielów2:3 (2:1)Pewel Śl.
23.09.201814:00KBPewel M.1:4 (1:1)Korbielów
29.09.201816:00KBKorbielów4:1 (1:1)Cisiec
07.10.201811:00KBTS Przyborów3:2 (2:0)Korbielów
13.10.201816:00KBKorbielów8:0 (4:0)Trzebinia
21.10.201811:00KBKocierz2:5 (0:2)Korbielów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201817:00TJ Družstevník Mútne7:2 (6:1)Korbielów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1231
2Jasienica1226
3Ustroń1223
4Bełk1223
5Tychy II1220
6Łaziska Grn.1219
7Czechowice-Dz.1219
8Radziechowy1216
9Racibórz1214
10TSP II1213
11Gaszowice1213
12Wodzisław1211
13Wilcza1211
14Goczałkowice1210
15Landek129
16Połomia124
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1234
2Drogomyśl1333
3Dankowice1329
4Bestwina1327
5BKS Stal1326
6Koszarawa Ż.1323
7Puńców1322
8Rekord II1018
9Rajcza1218
10Bestwinka1218
11Wisła1317
12Góral1316
13Jaworze1315
14Zebrzydowice1310
15Łękawica138
16Chybie135
17Kończyce M.133
18Pruchna132
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1225
2Zabłocie1225
3Pogwizdów1224
4Strumień1223
5Pielgrzymowice1221
6Bąków1220
7Goleszów1219
8Istebna1219
9Pogórze1216
10Brenna1212
11Kończyce W.1212
12Skoczów II128
13Hażlach128
14Dębowiec127
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1128
2Żabnica1127
3Pietrzykowice1124
4Węgierska G.1122
5Lipowa1116
6Radziechowy II1115
7Ujsoły1114
8Babia Góra1112
9Gilowice1112
10Sopotnia1112
11Zarzecze1010
12Leśna109
13Soła Ż.119
14Juszczyna115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Rybarzowice919
3Ligota816
4Kozy816
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec721
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik76
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)922
2Jeleśnia920
3Pewel Śl.819
4Czernichów818
5Korbielów916
6Słotwina1014
7Pewel M.913
8Trzebinia1013
9Cisiec1010
10Kocierz109
11TS Przyborów109
12Przyborów100