LKS Korbielów

Adres: ul. Beskidzka 66, 34-355 Korbielów
Telefon(y): +48 500 803 632
E-mail: lkskorbielow@inbox.com
WWW: http://lkskorbielow.futbolowo.pl/

Prezes: Stanisław Makuch
Kierownik: Krzysztof Kubasiak
Trener: Bartłomiej Góra

Rok założenia: 2006
Barwy: biało - niebiesko - czarne
Nazwa stadionu: Stadion Jeleśnianki Jeleśnia
Adres stadionu: ul. Babiogórska 13, 34-340 Jeleśnia
Pojemność stadionu: 400 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 103m. x 64m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Buławabramkarz
2Kamil Świątkowskibramkarz
3Piotr Czulobrońca
4Marcin Durajobrońca
5Bartłomiej Góraobrońca
6Szymon Janoszekobrońca
7Adam Mocobrońca
8Adrian Piechaobrońca
9Andrzej Pierogobrońca
10Paweł Pierogobrońca
11Grzegorz Wąsobrońca
12Stanisław Zajdaobrońca
13Nikodem Basikpomocnik
14Wojciech Czulpomocnik
15Jakub Dendyspomocnik
16Michał Drągpomocnik
17Artur Górapomocnik
18Łukasz Jędrzejaspomocnik
19Michał Krzyżowskipomocnik
20Wojciech Krzyżowskipomocnik
21Krzysztof Kubasiakpomocnik
22Mikołaj Lachpomocnik
23Filip Makuchpomocnik
24Dominik Michalecpomocnik
25Andrzej Mocpomocnik
26Paweł Mocpomocnik
27Krystian Pierogpomocnik
28Tomasz Pindelpomocnik
29Sebastian Zajdapomocnik
30Grzegorz Kamińskinapastnik
31Łukasz Kamińskinapastnik
32Bartłomiej Michalecnapastnik
33Bartosz Michalskinapastnik

Najlepsi strzelcy

11
Grzegorz Kamiński
Krystian Pierog
6
Paweł Moc
Adrian Piecha
Andrzej Pierog
4
Wojciech Czul
Filip Makuch
3
Łukasz Kamiński
Michał Krzyżowski
2
Michał Drąg
1
Artur Góra
Andrzej Moc
Paweł Pierog

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

18.08.201816:00KBSłotwina1:1 (1:1)Korbielów
25.08.201816:00KBKorbielów4:5 (1:1)Bystra (k. Żywca)
09.09.201810:00KBPrzyborówWOKorbielów
16.09.201816:00KBKorbielów2:3 (2:1)Pewel Śl.
23.09.201814:00KBPewel M.1:4 (1:1)Korbielów
29.09.201816:00KBKorbielów4:1 (1:1)Cisiec
07.10.201811:00KBTS Przyborów3:2 (2:0)Korbielów
13.10.201816:00KBKorbielów8:0 (4:0)Trzebinia
21.10.201811:00KBKocierz2:5 (0:2)Korbielów
27.10.201815:00KBKorbielów3:3 (3:2)Jeleśnia
03.11.201814:00KBCzernichów7:3 (3:2)Korbielów
06.04.201910:00KBPewel M.WOKorbielów
06.04.201910:00KBKorbielówWOPrzyborów
06.04.201915:00KBKorbielów0:1 (0:1)Słotwina
14.04.201915:00KBBystra (k. Żywca)3:2 (3:2)Korbielów
20.04.201916:00KBKorbielów3:1 (2:0)Czernichów
01.05.201914:30KBPewel Śl.2:4 (2:3)Korbielów
11.05.201915:00KBCisiec4:1 (3:0)Korbielów
18.05.201916:00KBKorbielów2:3 (1:0)TS Przyborów
25.05.201915:00KBTrzebinia6:5 (4:0)Korbielów
02.06.201915:00KBKorbielów7:6 (3:3)Kocierz
08.06.201916:00KBJeleśnia0:0 (0:0)Korbielów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

29.07.201817:00TJ Družstevník Mútne7:2 (6:1)Korbielów
04.08.201817:30Wielkie II3:2 (0:2)Korbielów
02.03.201918:00Korbielów3:6 (0:4)Gilowice
10.03.201913:00Korbielów0:8 (0:1)Leśna
16.03.201919:00Korbielów3:4 (1:2)Iskrzyczyn
24.03.2019KorbielówLKS Strzelec Budzów

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220