LKS Grapa Trzebinia

Adres: Trzebinia, 34-300 Żywiec
Telefon(y): +48 696 673 825
E-mail: grapatrzebinia@beskidzkapilka.pl
WWW: http://lksgrapatrzebinia.futbolowo.pl

Prezes: Mariusz Hajdus
Kierownik: Mateusz Oczkowski
Trener: Paweł Hankus

Rok założenia: 1999
Barwy: Biało - Niebieskie
Nazwa stadionu: Stadion LKS Grapa Trzebinia
Pojemność stadionu: 500 miejsc
Wymiary boiska: 90m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Sebastian Bigosbramkarz
2Paweł Caputabramkarz
3Robert Jankowskibramkarz
4Andrzej Gilowskiobrońca
5Damian Gowinobrońca
6Dawid Górkaobrońca
7Marcin Hernasobrońca
8Dawid Pezdekobrońca
9Marcin Sycobrońca
10Daniel Biegunpomocnik
11Krzysztof Biegunpomocnik
12Rafał Chałupnikpomocnik
13Cyprian Copijapomocnik
14Łukasz Durajpomocnik
15Łukasz Dybczakpomocnik
16Dominik Fijakpomocnik
17Arkadiusz Hałatpomocnik
18Bartłomiej Hankuspomocnik
19Dominik Hankuspomocnik
20Mateusz Hankuspomocnik
21Paweł Hankuspomocnik
22Bartłomiej Janikpomocnik
23Łukasz Jarcopomocnik
24Piotr Karpińskipomocnik
25Hubert Komarnickipomocnik
26Michał Oczkowskipomocnik
27Mateusz Urbaniecpomocnik
28Kamil Wawrzyczekpomocnik
29Radosław Widuchpomocnik
30Wojciech Wiercigrochpomocnik
31Marcin Wiewiórapomocnik
32Andrzej Ziarkopomocnik
33Przemysław Zońpomocnik
34Szymon Dybeknapastnik
35Robert Zemczaknapastnik

Najlepsi strzelcy

14
Radosław Widuch
12
Dawid Górka
7
Mateusz Hankus
4
Kamil Wawrzyczek
3
Krzysztof Biegun
Bartłomiej Hankus
Marcin Wiewióra
2
Daniel Biegun
Dominik Fijak
1
Dominik Hankus
Dawid Pezdek
Przemysław Zoń

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPTrzebinia1:5 (0:1)Sopotnia
18.08.201816:00KBTrzebinia3:3 (1:0)Cisiec
26.08.201811:00KBTS Przyborów1:4 (0:3)Trzebinia
01.09.201816:00KBTrzebiniaWOPrzyborów
08.09.201816:00KBTrzebinia4:2 (1:2)Kocierz
16.09.201811:00KBJeleśnia5:2 (2:1)Trzebinia
22.09.201816:00KBTrzebinia2:1 (1:0)Słotwina
30.09.201814:00KBBystra (k. Żywca)5:1 (2:0)Trzebinia
06.10.201816:00KBTrzebinia1:3 (0:0)Czernichów
13.10.201816:00KBKorbielów8:0 (4:0)Trzebinia
20.10.201815:00KBTrzebinia0:1 (0:0)Pewel Śl.
27.10.201814:00KBPewel M.1:2 (0:2)Trzebinia
06.04.201910:00KBTrzebiniaWOPrzyborów
06.04.201910:00KBPewel M.WOTrzebinia
06.04.201915:00KBCisiec3:2 (0:0)Trzebinia
13.04.201915:00KBTrzebinia9:0 (3:0)TS Przyborów
28.04.201911:00KBKocierz0:3 (0:1)Trzebinia
01.05.201915:00KBTrzebinia3:2 (1:1)Jeleśnia
11.05.201914:00KBTrzebinia3:8 (0:4)Bystra (k. Żywca)
18.05.201915:00KBCzernichów7:4 (4:3)Trzebinia
25.05.201915:00KBTrzebinia6:5 (4:0)Korbielów
02.06.201914:30KBPewel Śl.0:1 (0:1)Trzebinia
05.06.201918:00KBSłotwina3:2 (2:2)Trzebinia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

03.03.201915:00Trzebinia8:3 (3:1)Juszczyna
10.03.201914:00Trzebinia2:3 (0:2)Bystra (k. Bielska)
17.03.201914:00Cisiec1:4 (1:1)Trzebinia
24.03.201915:00Gilowice5:0 (3:0)Trzebinia

Zdjęcia drużyny

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec3061
2Jasienica3058
3Ustroń3057
4Bełk3054
5Łaziska Grn.3052
6Tychy II3051
7Czechowice-Dz.3050
8Goczałkowice3044
9Wilcza3037
10Radziechowy3036
11TSP II3036
12Wodzisław3032
13Landek3030
14Racibórz3027
15Gaszowice3026
16Połomia3013
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów3279
2Drogomyśl3274
3BKS Stal3268
4Bestwina3262
5Dankowice3262
6Rekord II3253
7Góral3250
8Puńców3250
9Koszarawa Ż.3248
10Rajcza3241
11Wisła3240
12Jaworze3236
13Bestwinka3235
14Chybie3230
15Łękawica3230
16Zebrzydowice3226
17Pruchna3219
18Kończyce M.327
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz. II2463
2Pisarzowice2451
3Bronów2448
4Wilkowice2446
5Międzyrzecze2443
6Kobiernice2438
7Hecznarowice2437
8Kaniów2429
9Wapienica2426
10Międzybrodzie2425
11Buczkowice2421
12Bystra (k. Bielska)2418
13Godziszka247
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Strumień2663
21909 Piast2662
3Goleszów2646
4Pogórze2641
5Istebna2640
6Pogwizdów2638
7Brenna2638
8Bąków2635
9Skoczów II2631
10Pielgrzymowice2630
11Kończyce W.2629
12Zabłocie2629
13Hażlach2616
14Dębowiec2613
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Żabnica2665
2Pietrzykowice2665
3Milówka2664
4Węgierska G.2651
5Leśna2640
6Babia Góra2639
7Lipowa2636
8Radziechowy II2631
9Gilowice2629
10Ujsoły2627
11Zarzecze2626
12Sopotnia2620
13Soła Ż.2614
14Juszczyna2612
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice1852
2Kozy1841
3Ligota1836
4Rybarzowice1827
5Bujaków1821
6Grodziec1821
7Zabrzeg1821
8Łodygowice1814
9Mazańcowice1811
10Kalna 188
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec1645
2Iskrzyczyn1630
3Nierodzim1629
4Wielkie II1625
5Kaczyce1622
6Górki W.1618
7Ochaby1617
8Rudnik1615
9Golasowice166
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)2256
2Czernichów2249
3Jeleśnia2241
4Słotwina2240
5Pewel Śl.2238
6Trzebinia2237
7Korbielów2233
8Cisiec2229
9TS Przyborów2222
10Kocierz2221
11Pewel M.2216
12Przyborów220