LKS Pewel Ślemieńska

Adres: ul. Sportowa, 34-331 Świnna
Telefon(y): 338 638 773
WWW: http://lkspewel96.futbolowo.pl

Prezes: Krzysztof Szwed
Kierownik: Mariusz Kuźnik
Trener: Tadeusz Barcik, Arkadiusz Urbaniec

Rok założenia: 1996
Barwy: Czerwono - Zielone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Pewel Ślemieńska
Pojemność stadionu: -
Wymiary boiska: 92m. x 47m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Konrad Ficońbramkarz
2Adam Kantykabramkarz
3Dariusz Urbaniecbramkarz
4Dawid Barcikobrońca
5Przemysław Dybczakobrońca
6Wojciech Golańskiobrońca
7Arkadiusz Urbaniecobrońca
8Artur Urbaniecobrońca
9Łukasz Widuchobrońca
10Tadeusz Barcikpomocnik
11Szymon Bargielpomocnik
12Sylwester Kantykapomocnik
13Szymon Kantykapomocnik
14Łukasz Kruczyńskipomocnik
15Zdzisław Lejawapomocnik
16Marcin Mielnikpomocnik
17Tomasz Szwajcapomocnik
18Patryk Ścieszkapomocnik
19Krzysztof Temelpomocnik
20Tomasz Widuchpomocnik
21Robert Wiewiórapomocnik
22Patryk Meresnapastnik
23Piotr Szwednapastnik
24Łukasz Ścieszkanapastnik

Najlepsi strzelcy

10
Patryk Ścieszka
7
Łukasz Ścieszka
4
Łukasz Widuch
2
Tomasz Szwajca
Piotr Szwed
1
Wojciech Golański
Łukasz Kruczyński

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201817:00PPPewel Śl.1:0 (1:0)Leśna
12.08.201815:00PPPewel Śl.0:3 (0:2)Pietrzykowice
18.08.201816:00KBJeleśnia0:2 (0:1)Pewel Śl.
25.08.201817:00KBPewel Śl.6:1 (4:1)Słotwina
16.09.201816:00KBKorbielów2:3 (2:1)Pewel Śl.
23.09.201810:00KBPrzyborówWOPewel Śl.
29.09.201816:00KBPewel Śl.1:1 (0:0)Pewel M.
06.10.201814:00KBCisiec4:3 (2:2)Pewel Śl.
13.10.201814:00KBPewel Śl.4:1 (1:1)TS Przyborów
20.10.201815:00KBTrzebinia0:1 (0:0)Pewel Śl.
27.10.201815:00KBPewel Śl.5:0 (5:0)Kocierz
04.11.201814:00KBBystra (k. Żywca)1:0 (0:0)Pewel Śl.
10.11.201814:00KBPewel Śl.1:1 (0:0)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201816:00Pewel Śl.5:8 (2:3)Ujsoły
28.07.201817:00Bujaków5:0 (3:0)Pewel Śl.
05.08.2018Soła Ż.Pewel Śl.
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110