LKS Sokół Słotwina

Adres: Słotwina 147, 34-324 Lipowa
Telefon(y): +48 601 745 499
WWW: http://sokolslotwina.futbolowo.pl

Prezes: Tadeusz Semik
Kierownik: Mateusz Jura
Trener: Patryk Porębski

Rok założenia: 1948
Barwy: Żółto - Zielono - Czerwone
Nazwa stadionu: Stadion LKS Sokół Słotwina
Pojemność stadionu: 1000 miejsc (200 siedzących)
Wymiary boiska: 105m. x 65m.
Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Dawid Chrobakbramkarz
2Patryk Porębskibramkarz
3Adam Rogalabramkarz
4Adam Semikbramkarz
5Krzysztof Sowabramkarz
6Dawid Caputaobrońca
7Mateusz Juraobrońca
8Krzysztof Wandzelobrońca
9Konrad Białekpomocnik
10Łukasz Caderpomocnik
11Piotr Gruszeckipomocnik
12Grzegorz Jakubiecpomocnik
13Szymon Nikielpomocnik
14Filip Pietraszkopomocnik
15Seweryn Porębskipomocnik
16Paweł Sowapomocnik
17Marek Śliwapomocnik
18Piotr Śliwapomocnik
19Adam Wronapomocnik
20Rafał Żurekpomocnik
21Dominik Semiknapastnik
22Michał Szewczyknapastnik
23Dawid Tracznapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Michał Szewczyk
3
Adam Semik
Paweł Sowa
1
Dawid Chrobak
Filip Pietraszko
Patryk Porębski
Seweryn Porębski
Dawid Tracz
Adam Wrona

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPSłotwina3:0 (0:0)Jeleśnia
12.08.201817:00PPSłotwina1:1 (1:1) k. 1:4Żabnica
18.08.201816:00KBSłotwina1:1 (1:1)Korbielów
25.08.201817:00KBPewel Śl.6:1 (4:1)Słotwina
02.09.201816:00KBSłotwina1:2 (0:1)Pewel M.
08.09.201816:00KBCisiec2:1 (1:1)Słotwina
15.09.201816:00KBSłotwina4:0 (2:0)TS Przyborów
22.09.201816:00KBTrzebinia2:1 (1:0)Słotwina
29.09.201816:00KBSłotwina5:1 (1:1)Kocierz
06.10.201815:00KBJeleśnia1:1 (0:1)Słotwina
13.10.201814:00KBSłotwinaWOPrzyborów
20.10.201814:00KBSłotwina1:0 (1:0)Bystra (k. Żywca)
27.10.201814:00KBCzernichów2:0 (0:0)Słotwina

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

28.07.201816:00Słotwina3:0 (2:0)Godziszka

Zdjęcia stadionu

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110