LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: Tomasz Cieślik

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Hankusbramkarz
2Tomasz Płazabramkarz
3Damian Jarcoobrońca
4Maciej Okrzesikobrońca
5Krzysztof Prochownikobrońca
6Arkadiusz Widzobrońca
7Tomasz Cieślikpomocnik
8Grzegorz Ciućkapomocnik
9Szymon Ficońpomocnik
10Przemysław Gachpomocnik
11Józef Greńpomocnik
12Wojciech Janikpomocnik
13Tomasz Łokajpomocnik
14Jakub Malarzpomocnik
15Damian Michalskipomocnik
16Dominik Pierlakpomocnik
17Piotr Pierlakpomocnik
18Arkadiusz Pytlikpomocnik
19Rafał Szafrańskipomocnik
20Grzegorz Szewczykpomocnik
21Jan Wołekpomocnik
22Artur Bąknapastnik
23Mieczysław Kwaśnynapastnik
24Teodor Popławskinapastnik

Najlepsi strzelcy

5
Jakub Malarz
2
Artur Bąk
Przemysław Gach
Damian Jarco
Maciej Okrzesik
Arkadiusz Pytlik
1
Mieczysław Kwaśny
Tomasz Łokaj
Damian Michalski
Teodor Popławski
Jan Wołek

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201717:00PPSopotniaWOŁękawica
13.08.201715:00KARajcza6:0 (1:0)Sopotnia
19.08.201717:00KASopotnia0:2 (0:1)Cisiec
27.08.201715:00KALipowa5:1 (3:0)Sopotnia
10.09.201715:00KASopotnia2:3 (1:0)Czernichów
24.09.201715:00KASopotnia3:2 (1:1)Gilowice
01.10.201711:00KASoła Ż.1:1 (1:1)Sopotnia
08.10.201715:00KASopotnia1:2 (0:1)Węgierska G.
15.10.201715:00KABabia Góra6:2 (4:1)Sopotnia
22.10.201715:00KASopotnia4:3 (1:1)Pewel M.
05.11.201713:30KASopotnia0:8 (0:3)Milówka
19.11.201713:00KAUjsoły2:6 (1:1)Sopotnia
25.11.201713:00KARadziechowy II5:0 (2:0)Sopotnia

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

23.07.201713:00Sopotnia3:11 (2:2)Leśna
17.02.201814:00Sopotnia1:6 (1:1)Międzybrodzie
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101