LKS Sopotnia

Adres: Sopotnia Wlk. 404, 34-340 Sopotnia Wlk.
Telefon(y): 338 601 160
WWW: http://lks-sopotnia.futbolowo.pl/

Prezes: Józef Klimczak
Kierownik: Jan Pilarz
Trener: ? (do 23.11.2018 r. Tomasz Cieślik)

Rok założenia: 1950
Barwy: Żółto - Zielone
Adres stadionu:

Sukcesy:

Mistrz Klasy B - 2013/2014

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Hankusbramkarz
2Tomasz Płazabramkarz
3Grzegorz Ciućka IIobrońca
4Damian Jarcoobrońca
5Maciej Koneweckiobrońca
6Maciej Okrzesikobrońca
7Krzysztof Prochownikobrońca
8Arkadiusz Widzobrońca
9Tomasz Cieślikpomocnik
10Grzegorz Ciućkapomocnik
11Mateusz Ciułapomocnik
12Tomasz Ciułapomocnik
13Łukasz Durajpomocnik
14Łukasz Ficońpomocnik
15Szymon Ficońpomocnik
16Przemysław Gachpomocnik
17Józef Greńpomocnik
18Wojciech Janikpomocnik
19Tomasz Łokajpomocnik
20Jakub Malarzpomocnik
21Damian Michalskipomocnik
22Dominik Pierlakpomocnik
23Piotr Pierlakpomocnik
24Rafał Szafrańskipomocnik
25Grzegorz Szewczykpomocnik
26Dominik Szrajnerpomocnik
27Radosław Widuchpomocnik
28Adrian Witaspomocnik
29Jan Wołekpomocnik
30Artur Bąknapastnik
31Mieczysław Kwaśnynapastnik
32Teodor Popławskinapastnik
33Rafał Żurawskinapastnik

Najlepsi strzelcy

6
Jakub Malarz
5
Teodor Popławski
4
Mieczysław Kwaśny
Rafał Żurawski
3
Przemysław Gach
2
Radosław Widuch
1
Grzegorz Ciućka
Łukasz Ficoń
Wojciech Janik
Damian Jarco
Tomasz Łokaj
Damian Michalski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

04.08.201816:00PPTrzebinia1:5 (0:1)Sopotnia
12.08.201811:00PPBystra (k. Żywca)5:1 (1:1)Sopotnia
15.08.201810:00KAMilówka4:0 (2:0)Sopotnia
19.08.201811:00KAUjsoły6:3 (4:1)Sopotnia
25.08.201816:00KASopotnia1:1 (1:1)Juszczyna
01.09.201816:00KAZarzecze3:3 (2:2)Sopotnia
08.09.201816:00KASopotnia2:1 (1:1)Radziechowy II
15.09.201816:00KASopotnia1:0 (0:0)Lipowa
22.09.201816:00KAWęgierska G.4:2 (1:2)Sopotnia
29.09.201816:00KASopotnia4:4 (1:1)Soła Ż.
06.10.201814:00KAŻabnica7:2 (4:0)Sopotnia
13.10.201814:00KASopotnia2:3 (2:2)Leśna
20.10.201815:00KABabia Góra1:2 (0:1)Sopotnia
27.10.201814:00KASopotnia2:2 (0:0)Gilowice
04.11.201814:00KAPietrzykowice3:0 (2:0)Sopotnia
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Czaniec1435
2Bełk1530
3Ustroń1529
4Jasienica1529
5Czechowice-Dz.1524
6Tychy II1424
7Łaziska Grn.1523
8Wodzisław1518
9Radziechowy1518
10Racibórz1518
11Goczałkowice1416
12Gaszowice1516
13Wilcza1515
14TSP II1513
15Landek149
16Połomia154
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Skoczów1742
2Dankowice1738
3Drogomyśl1737
4BKS Stal1735
5Bestwina1733
6Koszarawa Ż.1729
7Puńców1729
8Rekord II1628
9Rajcza1727
10Wisła1725
11Góral1724
12Bestwinka1622
13Jaworze1717
14Zebrzydowice1717
15Chybie179
16Łękawica179
17Pruchna175
18Kończyce M.174
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
11909 Piast1328
2Strumień1326
3Pogwizdów1325
4Zabłocie1325
5Bąków1323
6Goleszów1322
7Istebna1322
8Pielgrzymowice1321
9Pogórze1317
10Kończyce W.1312
11Brenna1312
12Skoczów II1311
13Hażlach138
14Dębowiec137
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Milówka1334
2Żabnica1333
3Pietrzykowice1330
4Węgierska G.1328
5Lipowa1322
6Radziechowy II1318
7Ujsoły1317
8Zarzecze1313
9Gilowice1313
10Sopotnia1313
11Babia Góra1312
12Leśna1312
13Soła Ż.139
14Juszczyna135
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilamowice927
2Kozy919
3Rybarzowice919
4Ligota916
5Zabrzeg912
6Bujaków911
7Grodziec910
8Łodygowice98
9Kalna 94
10Mazańcowice93
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pierściec824
2Nierodzim818
3Wielkie II815
4Iskrzyczyn814
5Ochaby811
6Kaczyce88
7Górki W.88
8Rudnik86
9Golasowice80
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Bystra (k. Żywca)1128
2Czernichów1125
3Pewel Śl.1123
4Jeleśnia1121
5Korbielów1117
6Pewel M.1116
7Trzebinia1116
8Słotwina1114
9Cisiec1111
10TS Przyborów1110
11Kocierz119
12Przyborów110