LKS Muńcuł Ujsoły

Adres: ul. Sportowa, 34-371 Ujsoły
Telefon(y): +48 600 643 490
E-mail: lksujsoly@onet.pl
WWW: http://lksujsoly.futbolowo.pl

Prezes: Antoni Sporek
Kierownik: Szymon Kopiec
Trener: Wojciech Kłusak

Rok założenia: 2003
Barwy: Żółto - Zielone
Nazwa stadionu: Boisko w Złatnej
Pojemność stadionu: 100 miejsc siedzących
Wymiary boiska: 101m. x 68m.

Sukcesy:

Mistrz Klasy B:
2011/12
Mistrz Klasy C: 

Jeżeli zauważyłeś nieścisłości, daj nam znać mailem: kontakt@beskidzkapilka.pl.

Kadra zespołu

LpImię NazwiskoPozycja
1Mateusz Piętkabramkarz
2Łukasz Wejnerowskibramkarz
3Michał Worekbramkarz
4Krzysztof Bąkobrońca
5Cyprian Bednarzobrońca
6Krzysztof Droździkobrońca
7Paweł Hutyraobrońca
8Andrzej Kręcichwostobrońca
9Dominik Kręcichwostobrońca
10Janusz Liszkaobrońca
11Kamil Powroźnikobrońca
12Arkadiusz Romanowskiobrońca
13Mariusz Wojtyłaobrońca
14Marek Bułkapomocnik
15Jacek Kalfaspomocnik
16Dariusz Kubicapomocnik
17Krystian Kupczakpomocnik
18Mateusz Lachpomocnik
19Krzysztof Miesiączekpomocnik
20Tomasz Nicośpomocnik
21Zbigniew Piętkapomocnik
22Dawid Schwindegallpomocnik
23Jarosław Surypomocnik
24Marcin Wojtyłapomocnik
25Kamil Zającpomocnik
26Marcin Cokotnapastnik
27Krzysztof Karpetanapastnik
28Tomasz Piechanapastnik
29Michał Szczotkanapastnik
30Łukasz Zawadanapastnik

Najlepsi strzelcy

16
Dominik Kręcichwost
6
Marek Bułka
5
Krzysztof Karpeta
4
Krzysztof Miesiączek
3
Bartłomiej Kręcichwost
Jarosław Sury
2
Krzysztof Bąk
Łukasz Zawada
1
Rafał Kocoń
Andrzej Kręcichwost
Tomasz Nicoś
Tomasz Piecha
Kamil Powroźnik
Arkadiusz Romanowski

Rozegrane spotkania w obecnym sezonie

29.07.201716:30PPUjsoły5:2 (3:0)Czernichów
13.08.201715:00KAUjsoły1:5 (0:3)Pietrzykowice
27.08.201711:00KASoła Ż.4:0 (0:0)Ujsoły
03.09.201716:00KAWęgierska G.8:1 (6:0)Ujsoły
06.09.201717:30PPUjsoły0:3 (0:0)Żabnica
09.09.201716:00KAUjsoły1:2 (1:1)Babia Góra
16.09.201716:00KAPewel M.3:4 (2:1)Ujsoły
01.10.201715:00KAUjsoły1:5 (1:1)Milówka
07.10.201711:00KARajcza9:0 (4:0)Ujsoły
15.10.201715:00KAUjsoły1:0 (0:0)Cisiec
22.10.201715:00KALipowa6:2 (3:2)Ujsoły
05.11.201713:30KACzernichów5:1 (4:0)Ujsoły
11.11.201713:00KAUjsoły1:3 (0:0)Radziechowy II
19.11.201713:00KAUjsoły2:6 (1:1)Sopotnia
25.03.201814:00KAGilowice6:0 (1:0)Ujsoły
02.04.201814:00KAPietrzykowice2:0 (0:0)Ujsoły
08.04.201815:00KAUjsoły0:4 (0:0)Gilowice
15.04.201817:00KAUjsoły2:1 (1:1)Soła Ż.
22.04.201817:00KAUjsoły1:2 (0:1)Węgierska G.
28.04.201817:00KABabia Góra2:2 (2:1)Ujsoły
03.05.201815:00KAUjsoły4:2 (1:1)Pewel M.
06.05.201817:00KARadziechowy II1:3 (1:1)Ujsoły
12.05.201816:00KAMilówka6:1 (4:1)Ujsoły
20.05.201815:00KAUjsoły3:7 (1:3)Rajcza
26.05.201817:00KACisiec0:0 (0:0)Ujsoły
03.06.201815:00KAUjsoły2:4 (0:2)Lipowa
10.06.201816:00KASopotnia3:4 (2:1)Ujsoły
17.06.201815:00KAUjsoły5:2 (2:1)Czernichów

Rozegrane sparingi w obecnym sezonie

22.07.201716:00Cisiec6:3 (0:1)Ujsoły
01.08.201718:00Radziechowy II2:2 (1:0,1:0,0:2)Ujsoły
11.03.201815:30Ujsoły4:2 (0:0)Trzebinia
17.03.2018Węgierska G.Ujsoły
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom3064
2Bełk3056
3Czaniec3051
4Radziechowy3050
5Wodzisław3048
6Wilcza3045
7Tychy II3042
8Goczałkowice3041
9Gaszowice3038
10Jasienica3038
11Racibórz3034
12Landek3034
13TSP II3033
14Ustroń3033
15Skoczów3027
16Lędziny3024
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.3081
2Bestwina3060
3Drogomyśl3057
4Wisła3057
5Koszarawa Ż.3053
6Puńców3050
7Dankowice3049
8Chybie3046
9Jaworze3042
10Góral3040
11Łękawica3040
12Zebrzydowice3034
13Pruchna3029
14Żabnica3024
15Leśna3014
16Wilkowice306
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka2459
2Rekord II2458
3Pisarzowice2455
4Kaniów2443
5Czechowice-Dz. II2442
6Kobiernice2440
7Międzyrzecze2436
8Hecznarowice2435
9Wapienica2427
10Buczkowice2427
11Bystra (k. Bielska)2416
12Godziszka2415
13Mazańcowice240
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Kończyce M.2656
2Goleszów2652
3Skoczów II2651
4Zabłocie2648
51909 Piast2646
6Pogwizdów2642
7Kończyce W.2640
8Brenna2636
9Pielgrzymowice2633
10Bąków2632
11Dębowiec2630
12Strumień2626
13Kaczyce2626
14Ochaby260
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Rajcza2670
2Milówka2664
3Węgierska G.2664
4Pietrzykowice2655
5Babia Góra2649
6Radziechowy II2635
7Lipowa2630
8Sopotnia2630
9Gilowice2628
10Ujsoły2623
11Soła Ż.2622
12Czernichów2620
13Pewel M.2619
14Cisiec2619
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów2259
2Międzybrodzie2254
3Ligota2249
4Jaworze II2239
5Grodziec2235
6Kozy2232
7Wilamowice2231
8Rybarzowice2229
9Bujaków2220
10Zabrzeg2218
11Kalna 2216
12Łodygowice220
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Istebna1845
2Pogórze1841
3Hażlach1833
4Górki W.1832
5Wielkie II1825
6Nierodzim1825
7Pierściec1819
8Iskrzyczyn1817
9Rudnik1815
10Golasowice183
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Zarzecze2047
2Juszczyna2043
3Korbielów2039
4Jeleśnia2038
5Słotwina2035
6Pewel Śl.2029
7Bystra (k. Żywca)2028
8Trzebinia2024
9Łękawica II2020
10Kocierz2014
11Przyborów201